Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldu 😊 teşekkürler

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Çökmesinden gına gelip sattığımız iPhone X'in hesabını kim verecek? Ya da tanıtıldığı gün elimde çöküp Genius'ların koşarak alıp götürdüğü iPhone 7'ye ne demeli? Sallamadan önce biraz düşünün ne kadar mantıklı yazabilirim diye
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Tasarımdan değil o hocam adam uzun. Bak hemen sağındaki (ekranda solundaki) adam kısa ve sığmış oraya

Lütfen çentik olayına bu kadar takılmayalım. Apple da hata olmaz hatayı kendimizde aramalıyız. Çekmiyorsa tutmayı bilmiyorsundur, sığmıyorsa olması gerekenden uzunsundur

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Arkadaşlar mağazadan, kapalı kutu, kontrol edilmeden aldığımız bir cihazı sim kart takmadığımız taktirde daha sonra kendimiz kurulumunu yaptığımız esnada bir hatayla karşılaşırsak yine birebir değiştirme şansımız var mıdır? Yoksa zorluk çıkarıp servise mi gönderirler? Birde kvk 4100 liralık esnaf cihazları mi yoksa vatan faturalı 4600 lira artı samsung bluetooth kulaklık hediyeli 10 taksit cihaz mi mantıklı sizce?

hocam 14 gun icinde kosulsuz iade hakkiniz bulunmakta tek sart Cihaza kilcal cizik bile yapmamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrTR

26.11.2017 tarihinde İzmir Bornova Vatan Bilgisayar mağazasından Galaxy Note8 akıllı telefon adım. Akşam evde loş ortamda telefonu kurcalarken ekranın iki yanında da olmaması gereken ışık kaçırmaları vardı. Ertesi günü Destech Bilişim ismindeki yetkili servise telefonu verdim ama Samsung'un bunu bir arıza / kusur olarak kabul etmediğini belirttiler. Daha sonra Samsung müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle İzmir'de CTB servisine telefonu bıraktım ve onlarda bunun performansı etkilemeyecek bir durum olduğundan değişimini reddettiler. Son olarak çankaya da Aren blişim servisine bıraktım ve oradadan da değişim çıkmadı.

Bir telefona 4250 TL para vermişken bu şekilde kozmetik kusurlu şekilde kullanmak istemiyorum. Araştırmalarımda her telefonda böyle şeylerin olmadığı az sayıda mevcut olduğunu öğrendim. Note7 patladı, Note8 ışık kaçırıyor, Note9'da nasıl bir sorun olacak merakla bekliyorum.

Samsung sıkı bir müşteri kaybetmiş oldu Note9 çıkınca onu da alacaktım ama vazgeçtim...

Tüketici mahkemesine başvurdum artık olay yasal mercilerde inşallah hayırlısı olur...

Hocam tam olarak resmini çektiniz mi?

Kenarların ışığı dik şekilde vermesi normal, ekran kıvrık olduğu için. Benim cihazım da öyle herhalde 4 5 tane note8 inceledim hepsi öyle bu cihazın tasarımı kaynaklı normal bir durum değil mi?

Işık sızması lcd ekranlarda siyah ekranda kenarlardan beyaz ışık görülmesi şeklinde oluyordu merak ettim farklı bir durum mu vardı cihazınızda acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Hergün kılıfı çıkarıp filmi yapıştırıp tekrar kılıfı takma eziyeti ile niye uğraşıyorsunuz? Spigen Neo Flex film zaten Spigen kılıflarlar uyumlu.

Ben uyumsuz demedim ki. Kılıfın kenarları sert ister istemez.sağ alt köşe kalkıyor.kılıfsız kullanırken sıkıntı olmuyor. Spigen neoflex 2 ürün 62 tl bunda ilk uygulama 69 sonra her değişim 10 tl :) cam koruyucular pahalı ve kimse memnun olmadığı için öneride bulundum.

• Selamlar arkadaşlar bu iris tarayıcı düzgün çalışmıyor bir okuyor bir okumuyor sizdede aynımıdır nelere dikkat etmek gerekir ? birde iris tarayıcı çalışırken ahizenin sol tarafında bir kırmızı ışık yanıp sönüyor ? teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Sorunlu denen ios 11 bile bu andoridden daha hızlı. Teknosada biraz inceledim zamanında note 3 den iphone a geçmemin yine tekrardan doğru bir karar olduğunu anladım. Yav bari demo cihazlara yalandan O.C. felan yapsalar da millet takılmaları, çökmeleri anlamasa. Elime aldım uygulamaları açtım çöktü, Tarayıcıya bastım yıllar sonra açıldı. Sayfalar arasına gezdim bekle babam bekle.

Tam tersi 8 plus ve 6s plus var biri eşimde biri arkadaşımda cihazlar ne kamera açabiliyor ne whatsapp açabiliyor hem de ios 11 çıktığında beri yani aylardır. Arama gelirken takılıyor telefon kendi işini yapmaktan aciz.

De ben bunu gidip tabi ki iphone başlığına yazıp da ne kadar kıskanç, iğrenç bir insan olduğumu açık etmiyorum kendi cihazımı kullanıp geçiyorum demek sizde başka sıkıntı var...

Note8 kullandığım en iyi cihaz eksikleri yok mu bence var ama o kadar olacak, hız da bu eksilerden birisi değil.

2 gün önce açtığın uygulamayı bile basınca kaldığı yerden devam ettiriyor müthiş cihaz yapmışlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

quote:

26.11.2017 tarihinde İzmir Bornova Vatan Bilgisayar mağazasından Galaxy Note8 akıllı telefon adım. Akşam evde loş ortamda telefonu kurcalarken ekranın iki yanında da olmaması gereken ışık kaçırmaları vardı. Ertesi günü Destech Bilişim ismindeki yetkili servise telefonu verdim ama Samsung'un bunu bir arıza / kusur olarak kabul etmediğini belirttiler. Daha sonra Samsung müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle İzmir'de CTB servisine telefonu bıraktım ve onlarda bunun performansı etkilemeyecek bir durum olduğundan değişimini reddettiler. Son olarak çankaya da Aren blişim servisine bıraktım ve oradadan da değişim çıkmadı.

Bir telefona 4250 TL para vermişken bu şekilde kozmetik kusurlu şekilde kullanmak istemiyorum. Araştırmalarımda her telefonda böyle şeylerin olmadığı az sayıda mevcut olduğunu öğrendim. Note7 patladı, Note8 ışık kaçırıyor, Note9'da nasıl bir sorun olacak merakla bekliyorum.

Samsung sıkı bir müşteri kaybetmiş oldu Note9 çıkınca onu da alacaktım ama vazgeçtim...

Tüketici mahkemesine başvurdum artık olay yasal mercilerde inşallah hayırlısı olur...

Kenarların ışığı dik şekilde vermesi normal, ekran kıvrık olduğu için. Benim cihazım da öyle herhalde 4 5 tane note8 inceledim hepsi öyle bu cihazın tasarımı kaynaklı normal bir durum değil mi?

Işık sızması lcd ekranlarda siyah ekranda kenarlardan beyaz ışık görülmesi şeklinde oluyordu merak ettim farklı bir durum mu vardı cihazınızda acaba?

Aynen dediginiz sey dogrudur bende ilk basta buradaki mediamarkt dan aldim ayni seyi gordum ardindan gittim ve 3 tane falan kutu actik hepsinde aynisiydi sonradan arastirdimki isik sizmasi degilmis sadece ekrandan kirilan isik kasaya geliyormus yani optik bir olay uretim hatasi degilmis

• Spen de akıllı seçim kısayoluna bastığımızda dikdörtgen, oval vs. seçenekler var. Birini seçip o alanı seçtiğimde ikinci bir müdahale şansı vermeden hemen o kısmı kesiyor. Mesela ben istiyorum ki sağından solundan tutayım, uzatayım, bazı alamadığım kısımları içine alayım dikdörtgen ama yuvarlağın ama maalesef mümkün olmuyor. Kusursuz bir şekilde tek seferde içine almam gerekiyor. Enteresan buna bir ayar koymamaış olmaları. Var bı bunun bir çözümü?
  • loses kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    :)))) tüm kamuoyundan özür diliyorum apple yapmışssa doğrudur

bildikleri vardır, biz görememişizdir vs vs vs...

bir de şeye hastayım; apple her yeni modelde öncekinden 4 kat hızlı 10 kat bilmem ne der ya

demek kendi ürettikleri bir kaç model öncesi baya baya çöp anlamı çıkıyor, acaip yavaş, kötü berbat

bilmeden kendi ürettiklerini kötülüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 17 Aralık 2017; 16:11:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

quote:

Başkan İzmir / Aliağa da vodafone + turkcell + teknosa bayilerine gittim hiçbirindeki demo cihazlarda yok. Aldığım vatan bilgisayar mağazasındaki demolarda yok. Bayraklı adliye nin yakınındaki samsung bayisindeki demo cihazlarda yok. İnternette aratırsanız Üretilen note8 lerin hepsinde olmayan bir durum. Eğer hepsinde olsaydı derim ki tamam kabul edilebilir fakat tüm cihazlarda yok. Eğer normal birşey olsaydı ya tüm cihazlarda olurdu yada hiçbirisinde olmazdı. Nette biraz araştırırsanız eğer bu şikayetten cihazı değiştirilen insanlar olduğunu görebilirsiniz...

benim telefonumun 2 tarafında birden var, başkasının sadece bir tarafında var ama büyük çoğunluğun telefonunda böyle bir durum yok. kaldı ki bu kadar para verip aldığımız üst düzey bir cihazda bu tarz bir şey kesinlikle kabul edilemez

Fotoğrafta göreceğiniz üzere ciddi şekilde rahatsız ediyor. Fotoğraf aldığım günün ertesi günü vatan bilgisayar mağazası müşteri hizmetleri bölümünde öğlen 12.30da falan çekildi. Öğlen bu kadar rahatsız ediyorsa loş veya karanlık ortamda nasıl rahatsız edeceğini bir düşünün........

• Seçeneklerde "Kement" olacak; onunla denediniz mi?

• Beyler arada sirada wifi uzerinde unlem isareti cikiyor demistim gecenlerde. Bu sifrelemelerden hangisini secmek lazim bunu onlemek icin?

• matrix22 kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri ekranda koruma yok. Sadece tough armor var.

• UrTR U kullanıcısına yanıt
    Tabirici caizse afededersiiz ama OHA ! diyorum . Teknik servisler nasil olur da buna isik sizmasidir diyebiliyor YUH! yani...

Bariz o bolgede defo var

ben de vurgulamak icin sendekini kirmiza aldim cizdim :

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU].
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Tabirici caizse afededersiiz ama OHA ! diyorum . Teknik servisler nasil olur da buna isik sizmasidir diyebiliyor YUH! yani...

Bariz o bolgede defo var

ben de vurgulamak icin sendekini kirmiza aldim cizdim :

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU].

Bu resimdeki ise olay... orası defo hata kusur.

Resme gore Ses tuşlarının orda hafif isik sizmasi var oda benim esimin note 8 de de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Başkanlar 3 farklı servise gitti cihaz üçünde de aynı olay bu bir sorun değildir deyipte geçiştirdiler. Sağ ve sol taraf boydan boya bu şekilde...
  • Belli ki servistekiler onyargi ekran kavisliligi ile olusan isigin kirilmasini karistirip gormeden islerine gelene inanmislar !

Servis Raporlari ile beraber fotosunu cekip Tansu Yegen e sikayette bulunun o cozemezse Samsung Guney Kore ye irtibata gecilmeli.

Hangi servisler ayrica burada paylasir misin ? Bilelim de ...
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.