Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben senin O elini çok merak etdim ?

birde benim cihazı eline alsanda bir çökertsen bakayım eline aldığını nasıl çökertiyon !??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    eyvallah usta sendede baya yararlı programlar varmış abim bu tür yararlı programlar bulup denersen sana zahmet olmassa paylaşmanı isterim

• Arkadaşlar mağazadan, kapalı kutu, kontrol edilmeden aldığımız bir cihazı sim kart takmadığımız taktirde daha sonra kendimiz kurulumunu yaptığımız esnada bir hatayla karşılaşırsak yine birebir değiştirme şansımız var mıdır? Yoksa zorluk çıkarıp servise mi gönderirler? Birde kvk 4100 liralık esnaf cihazları mi yoksa vatan faturalı 4600 lira artı samsung bluetooth kulaklık hediyeli 10 taksit cihaz mi mantıklı sizce?

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Edge ekranına cihaz bakımını nasıl attınız. Secilmiyor

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Arkadaşlar telefon patlıyor mu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Hergün kılıfı çıkarıp filmi yapıştırıp tekrar kılıfı takma eziyeti ile niye uğraşıyorsunuz? Spigen Neo Flex film zaten Spigen kılıflarlar uyumlu.

Hayır. Armor serisi kılıflara gene uymuyor müşteri hizmetlerine kaç defa sordum. Sırf ondan sebep varsın ekran üstü daha kalın olsun diye UAG Monarch aldım. Hatta şimdi Punkcase Studstar düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paker

Merhaba arkadaşlar bugün media markt'a gittim kafamda Mate 10 pro vardı telefon bölümüne gittim hemen sarıldım Mate 10 pro'ya kurcaladım biraz sonra dedim birde note 8'e bakayım mate 10 pro'dan note 8'e geçince resmen aralarında %50 ekran parlaklığı olduğunu farkettim sanki biri mate 10 pro'nun parlaklığını düşürmüş gibi tabi girip parlaklığa baktım %100 bu parlaklık kamerayıda gölgede bırakıyor fotoğraf çektim çekerken ışıklar içindeki media markt sanki karanlık gibi görünüyor note 8 yanında birazda menüyü kurcaladım çok boş geldi bana o dakikada Note 8 alıp arkama bakmadan çıktım şimdi sizlere birkaç birşey sormak istiyorum

1-güncelleme gelmiş 820 MB boyutunda güncelleyimi bazı arkadaşlar güncelleme sonrası iris ve parmak izğ okuyucuda takılmalar olduğunu söylemiş

2-kalemi nerelerde kullanabilirim en son 5 yıl önce Samsung kullandım bu ilk Note deneğimim

3-önereceğiniz birşey varmı ?

Öncelikle hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)

1- Ben de güncellemeyi yükledim ancak parmakizi okuma yavaşlığına falan denk gelmedim. Kamera bazında güncellemesi var sıfır kurmuşken yükleyin derim.
    2- Kalemi meraktan çıkarın kullanın. Sonra gerisini kendiniz keşfedeceksiniz zaten :)
    3- Güzel bir hafıza kartı alın. Samsung EVO Plus ya da Sandisk Extreme önerim. Bir de kap alın ama o zevk meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Bugun mate 10 pro inceleme fırsatım oldu bu telefonun kamerasını nasıl note8 den güzel diyorlar ben anlamadımm.Hem ön hem arka kamerada note8 in yanına yaklaşamaz bence

cekilen resimler sonradan islendiginde daha iyi sonuc veriyor

Samsung yazilim bakimindan iyi is cikartiyor 2 telefondan raw cekip islendiginde fark ancak mate10 da oluyor yani bilgisayarda islemeyeceksen veya degisik resim isleme programlari var uygulama olarak onlar ile ugrasmayacam dersen note 8 daha iyi goruntu sunmakta

Valla hocam ben telefonda bukadar şeyle uğraşanı pek görmedim sonuçta telefon pratikte çek paylaş çek gönder muhabbeti.Yani kimse ilk çekeyim eve gelip işleyim sonra paylaşayım diye her bir fotoğrafla uğraşmaz bence bu kadar detaycı biri gider dslr alır zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: paker

Merhaba arkadaşlar bugün media markt'a gittim kafamda Mate 10 pro vardı telefon bölümüne gittim hemen sarıldım Mate 10 pro'ya kurcaladım biraz sonra dedim birde note 8'e bakayım mate 10 pro'dan note 8'e geçince resmen aralarında %50 ekran parlaklığı olduğunu farkettim sanki biri mate 10 pro'nun parlaklığını düşürmüş gibi tabi girip parlaklığa baktım %100 bu parlaklık kamerayıda gölgede bırakıyor fotoğraf çektim çekerken ışıklar içindeki media markt sanki karanlık gibi görünüyor note 8 yanında birazda menüyü kurcaladım çok boş geldi bana o dakikada Note 8 alıp arkama bakmadan çıktım şimdi sizlere birkaç birşey sormak istiyorum

1-güncelleme gelmiş 820 MB boyutunda güncelleyimi bazı arkadaşlar güncelleme sonrası iris ve parmak izğ okuyucuda takılmalar olduğunu söylemiş

2-kalemi nerelerde kullanabilirim en son 5 yıl önce Samsung kullandım bu ilk Note deneğimim

3-önereceğiniz birşey varmı ?

Öncelikle hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)

1- Ben de güncellemeyi yükledim ancak parmakizi okuma yavaşlığına falan denk gelmedim. Kamera bazında güncellemesi var sıfır kurmuşken yükleyin derim.
    2- Kalemi meraktan çıkarın kullanın. Sonra gerisini kendiniz keşfedeceksiniz zaten :)
    3- Güzel bir hafıza kartı alın. Samsung EVO Plus ya da Sandisk Extreme önerim. Bir de kap alın ama o zevk meselesi.

Sağol hocam daha kutusundan çıkardığım jelatinlerle duruyor bugün bir kılıf birde ekran koruyucu bakıcam dün MM'da baktım ekran koruyucuya 129 lira dediler biraz tuzlu geldi bana

• Arkadaşlar kalem menüsündeki translater programının apkası lazım paylaşabilirmisiniz note 7 de cümle çevirme özelliği yok kelime kelime çeviriyor oda bi işe yaramıyor

• Böyle bir ekran tasarımı olur mu?

Ortadakilerin kafası uçmuş:)

Iphone x yüzyılın tasarım hatası

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 17 Aralık 2017; 13:32:28 >
  • InfiniTY35 kullanıcısına yanıt
    samsung storeden alman daha iyi olur vatandaki cihazlarda aynı servise bağlı

note edge kullanırken 6.0.1 android sürümü yüklüydü ve 3 yıl kullandım hiç bir sıkıntısı donma yaşamadım ve şimdiki android sürümleri daha aktif ve sıkıntısız not 8 de güncelleme bitsede performansından bir şey kaybetmez tam donanımlı yapılmış bir cihaz note edge de aynıydı tüm not serisinden farklı ve hala farklı ben kanatimce temiz kullanırsan cihazı 4 sene çok rahat kullanırsın !

• serkankuk kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler. Henuz note 8 sahibi olmadim. Karar asamasindayim ve bu nedenle ahize kalitesini merak ettigim icin sordum. Yillardir samsungtan baska telefon kullanmadim ama bu ahize konusunda huawei'nin yakaladigi basariyi top modellerde goremiyoruz.

Saygilarimla.

• Bir insan kendi kullandığı telefonun tadını çıkarmak yerine neden başka markalara bok atmaya çalışır gerçekten anlamıyorum.

Ben Note serisi severim sen iPhone seversin. Bir diğeri Mate serisini sever diğeri Xperia. Hepsi de güzel markalar ve kaliteli telefonlar yapıyorlar.

Boş verin kıyaslamaları. Kullandığınızın tadını çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdeniz5 -- 17 Aralık 2017; 14:33:37 >
  • Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    ... atma lfadesi pek şık olmamış,değiştirin derim bence ama karşılaştırarak insanlar tel alıyor, pek çok kişi forumlarda inceliyor vs karşılaştırmadan bu işler olmaz ancak fanboyluk, mantıksız savunma veya yerme doğru değil

dediğiniz gibi her markanın güzel telleri var avantaj dezavantajları var
  • 26.11.2017 tarihinde İzmir Bornova Vatan Bilgisayar mağazasından Galaxy Note8 akıllı telefon adım. Akşam evde loş ortamda telefonu kurcalarken ekranın iki yanında da olmaması gereken ışık kaçırmaları vardı. Ertesi günü Destech Bilişim ismindeki yetkili servise telefonu verdim ama Samsung'un bunu bir arıza / kusur olarak kabul etmediğini belirttiler. Daha sonra Samsung müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle İzmir'de CTB servisine telefonu bıraktım ve onlarda bunun performansı etkilemeyecek bir durum olduğundan değişimini reddettiler. Son olarak çankaya da Aren blişim servisine bıraktım ve oradadan da değişim çıkmadı.

Bir telefona 4250 TL para vermişken bu şekilde kozmetik kusurlu şekilde kullanmak istemiyorum. Araştırmalarımda her telefonda böyle şeylerin olmadığı az sayıda mevcut olduğunu öğrendim. Note7 patladı, Note8 ışık kaçırıyor, Note9'da nasıl bir sorun olacak merakla bekliyorum.

Samsung sıkı bir müşteri kaybetmiş oldu Note9 çıkınca onu da alacaktım ama vazgeçtim...

Tüketici mahkemesine başvurdum artık olay yasal mercilerde inşallah hayırlısı olur...

• Telefonu aldığımdan bu yana dikkatimi çekiyor. Instagramda çoklu gönderiler ana ekranda en sondaki fotoğraf olarak görünüyor. Yani 1/3 yazan yerde ilk görünen 3/3. Sağa doğru kaydırmak gerekirken sola doğru kaydırıp bakabiliyorum. Sizlerde de öyle mi?

• Merhaba arkadaşlar 820 mb lık güncelleme gelmiş kurdunuz mu bi sorun var mı ne gibi değişiklikler var

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Edge ekranına cihaz bakımını nasıl attınız. Secilmiyor

Edge ekranını acın alttaki * ayarlara girin cihaz bakımını işaretleyin

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.