Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sosyal medya kullanmıyorum. İnternet, whatsapp, let go, sahibinden kullandığım uygulamalar. wi-fi, 4G, Gps her zaman açık, ekran ışığım otomatikte kullanırım. Şimdi sizin bulunduğunuz yerde mobil çekim gücünüz nedir, ekran parlaklığını nasıl kullanırsınız, cihazı ne sıklıkla elinize alıp kullanıyorsunuz bilmem. O yüzden benim sizi yönlendirmek yanlış olur.

Mate 9 pili iyi olan bir cihaz. Pilini bitirmek için elinizden düşürmeseniz lazım ama benim mate 9 u akşam şarja takmışlığım da vardır. NOTE 8 i 2 gün kullandım sattım. Akşama kadar sadece ihtiyacım olduğunda kullandım ilk gün %80 ile eve döndüm. Ama elimden düşürmesem akşam şarja takma ihtiyacı kesinlikle hissedeceğim. Bugün tekrar satın aldım NOTE 8 i. Pili kötü olsa almazdım. Gönül 4000 olsun isterdi ama maalesef 3300 e el mahkum. :)

Bu ekran boyutuna nazaran 3300 lük pil düşük gibi görünse de kendisinden beklenenden daha iyi bir performans gösteriyor. 5 ila 7 saat arası bir ekran süresi alırsınız.

NOTE 8 'ün piline kötü demek haksızlık olur. Mükemmel değil ama kötü de asla değil. Burada kullanıcıların paylaştıkları pil süreleri size ipucu verecektir. Tabi sayfaları geriye doğru taramanız lazım biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Note8 de S8 ler gibi ayni olsa gerek arkasi Oleophobic Kaplama yok.

https://teknoltan.com/oleofobik-kaplama-nedir/

• boramat kullanıcısına yanıt
    TW disabler pro da tek bir kapatma ile devre dışı kalıyor mu?

Yani tan olarak hangisi?

Bir deneyeyim siz öyle dedikten sonra durması gereksiz geldi bana da :)

Saygılarımla...

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler...
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Google Play store ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatıp, bildirimler bölümünden güncellemeleri haber ver derseniz sadece uyarır ama yükleme yapmaz, tabii el alışkanlığı ile tümünü güncelle dememeniz şart :)

Saygılarımla...

• IRoN kullanıcısına yanıt
    touchwiz ana sayfa diye geçiyor sanırım

tek tıklama ile kapanıyor
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Gear Icon X düşünüyor iseniz Ekim'in son haftası Emaar a gelecek diye duydum ki alacaksanız da yeni çıkacak olanı bekleyin derim.

İlk seri pil yönünden kabus gibi idi.

Ayrıca IconX ler kutudan çıkar aramayı cevapla, kulağına tak gibi biraz meşakatli de gelebilir, almadan önce deneme şansınız var ise sizin için daha iyi olacaktır.

Plantronics Back Beat Go larda fena değildir kullandıklarım arasında ama IconX tarzında değildir.

Saygılarımla...

• boramat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sevgili @boramat

Bir de böyle deneyelim ki açıkçası an itibari ile pil süresi zaten beni ciddi şaşırttı ve memnun etti :)

Tekrar siz de güzel günlerde kullanın.

Saygılarımla...

• Arkadaşlar package disabler pro satın almıştım şimdi aktifleştirmede sorun yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mi?

PDP Engine de kurulumu?

Bir süredir bu uygulamayı da kurup cihaz yöneticilerinden aktif etmenizi istiyor.

Saygılarımla...

Jabra Eclipse de aldım ama kullanamadım.. Bu kılıfından cıkart, açma kapama tuşu yok vesaire olan yeni nesiller pek bana göre değil..
    Jabra Jx 20 yi de çok seviyordum ama kırıldı artık, ve kayboldu dün..
    Mecburen yeni bir şey alacağım, eclipse e hiç içim gitmiyor :)
    Evet hocam kurulu. Daha önceki NOTE 8 imde sıkıntı olmamıştı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 7 Ekim 2017; 17:27:14 >
    Uygulama Note 8 e geri yükleme ile kuruldu ise sıkıntı yapabiliyor.

Hem disabler pro hem de pdp engine i tamamen kaldırıp tekrar sıfırdan kurun düzelecektir diye düşünüyorum.
    Kuvvetle muhtemel geri yükleme yaptı iseniz store da iki pdp engine var ve biri eski versiyon.
    5.0 olanı kurmanız gerekiyor ki geri yüklemede eski versiyon yükleniyor maalesef.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Ekim 2017; 17:29:2 >
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Kulaklık işi biraz zevke ve kullanıma göre değişmekte.

En doğru olana yine siz karar vereceksiniz :)

Saygılarımla...

Geri yükleme yapmadım ama eski versiyonu yüklemişmiyim kontröl edeyim hocam

Yok hocam 5.0 kurulu. Sildim bir daha yükledim sıkıntı devam ediyor maalesef

Her iki uygulamada cihaz yöneticilerinde aktif değil mi?

Ve uygulama yöneticisinden yüklü olarak pdp engine 1 tane mi gözüküyor diye bakar mısınız?

Bir de her ikisini de kurarken önce pdp engine i kurup çalıştırın, Cihaz yöneticisi onayı verip akabinde disabler pro yu kurmayı dener misiniz?

Tabii bunları yaparken önce yüklü olanları uygulamaların depolama bölümlerinden veriyi sil, ön belleği temizle yaparak kurmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Ekim 2017; 17:58:56 >
    Hocam ikisi de aktif.

Uygulamalarda bir tane pdp var.

Kaldırdım ön belleği temizledim önce pdp yı kurdum. Maalesef uygulama atıyor tekrar başlıyor en son bu uyarıyı veriyor

• Note8 ile renk sıçratma denemeleri. ikisinde de arka plan bulanık yapılıp denenmiştir.

• Araç içi guven veren bir tutucu bulan var mı? 5k lik aleti 8tl lik ürünün ellerine birakmak istemediğimi farkettim

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.