Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

Carpe diem ....

Sonucta hizmet kalitesi olarak cihazini iade edip hatta 3. kez iade edenler var ...

Baska ulkelerde bu aciklik sorun olarak kabul edilmektedir xda-developers ta kaynaklarini da paylastim.

Sizin gibi Polyannaciligi savunanlar da var .

Dogruyu savunmak genelde bir kulp takma huyu sadece Turkiye de olsa gerek ...

Leke varsa degisim ... Kimse 30 gun icerisinde cikmis sorunlari icin umursamama veya icini actirmak istemez resmi garantili olsa bile ...

30 gun icerisindekiler icin DOA hakkimiz vardir. Bazilari hediyeler de iade edilecek saniyor. Oyle birsey yok ( para iadesi durumunda haric ... )

Parasiyla hizmet vermek zorundalar bunun icin ayrica tesekkur edilmesi sadece nezaketendir yani bir lutuf degildir Samsung un bize hizmet etmesi ...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Ustteki acik oyle bir hal almiski toz ve suya karsi dayanikliligi IP68 sertifikasi gocmuse benziyor :

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128963727

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz. Evet kul yapımıdır ama o kadar para verdikten sonra sorunlu cihaz kullanmak ....... neyse söylemicem :)

Bakalım benim en üstte ön kameranın oradan ışık sızması vardı pazartesi günü servis sonuçları gelecek değişim talebinde bulundum sonuçları yazıcam burada

• quote:

Orijinalden alıntı: fener1979

kardeşim sağol ama yine bulamadım youtub ayarlrımı cihazın kendi ayarlar menüsündenmi nerden nasıl

Ayarlardaki arama kısmına Video yazın direk Video Geliştirici çıkıyor zaten, onu kapatabilirsiniz o zaman istediğiniz gibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=HvMepJUfCJc

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun yaptım şimdi

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam size yazdım ama foruma hitaben yazdım. Cihazdan cihaza farklılık göstermesinin sebebleri; mikronluk üretim farklılıkları ve ortam sıcaklıkları. Cihazlar bir yaz bir kış geçirsin bakalım ışık sızması bende yok diyenler diyebilecek mi hala :)

• lecturenotes programı en begendigim not alma uygulamasıdır

özellikle note 8 i üniversitede lisans veya lisansüstü eğitimde kullananlar veya kitap, döküman hazırlayanların karalama aşaması için biçilmez kaftan bir uygulama

eğer kullanmayan varsa tavsiye ediyorum, ancak yeni ekran boyutları nedeni ile notebook oluştururken height 3650 seçmek gerekiyor, bir kez seçtikten sonra diğerlerinde otomatik geliyor
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acadoid.lecturenotes&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 7 Ekim 2017; 0:22:54 >
  • DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, benim açımdan sorun yok.

Bahsettiğiniz konu nedeni ile şimdiden 1 sene sonrasını iple çekecek arkadaşlarımız mevcuttur bu durumda, hadi hayırlısı :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Ekim 2017; 0:31:48 >
  • başka bir bilgi;

her gün 3 asagı 5 yukarı aynı sekilde telefonu kullanıyorum

nova launcher kulandıgım gün, touchwiz e göre net bir şekilde daha iyi pil performansı elde ediyorum, bir kaç kez denedim

touchwiz yoruyor cihazı

yalnız tw i zi devre dışı bırakıp nova kullanınca tabi yoksa sürekli çalışıyor

başka bir launcher yükleseniz de tw çalışmaya devam ediyor

başka bir launcher kullanıyorsanız package disabler ile tw i devre dışı bırakmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 7 Ekim 2017; 0:5:27 >
  • Konu sahibi arkadaş şu konunun içine ediyor. Yöneticiler bir el atarsa çok iyi olacak. Ne zaman girsem saçma sapan mesajlar görmekten bıktım şu konudan.

• boramat kullanıcısına yanıt
    Bende aldığım gibi Novayı kurdum ama TW yi devre dışı da bırakmadım disabler pro ile.
    Pile etkisi ya da cihazı yorma gibi bir şey hissettirmedi bana ama dediğinizde haklılık payı tabii ki var.
    TW yi bazı olası durumlarda sistem kendi devreye almak istiyor ki o zaman da devre dışı olursa cihazda daha farklı sıkıntılar çıkma ihtimali de yok değil.
    Umarım size de sorun çıkarmaz.

Saygılarımla...
  • Yanında gelen AKG kulaklık benim için tam bir fiyasko..

tw e hep şans vermek istedim

ama hala sorunlu bence

yıllardır bende devre dısı, hatta root yaptıgımda ki her an yapma istegi var zira root özgürlük demek

tw i tamamen siliyordum ve hiç sorun yaşamadım

tek sorun tw e özel widgetler, onlar calısmıyor hava durumu widgeti gibi

sorun çıkarsa tekrar devreye alınabilir
  • Bu telefonda herhangi bir PIN girme ekranında TAMAM tuşuna basmadan pin numarasını girer girmez kilidin açılması (iphone lardaki gibi) iyi olmuş...

Note 5 te yoktu...

Saygılar...

• Demir Hocam, selamlar..

Bugün artık Samsung Note uygulamasınınyetersizliğine dayanamayıp konunun birinci sayfasında belirtilen S Note uygulaması sürümünü apkmirror sitesinden yükledim.

Her şey çok güzel idi... ta ki az önce telefona baktığımda kendini güncellediğini görene kadar... maalesef güncellemeleri kaldır butonu da yok...

Silip tekrardan mı yüklemeliyim, ve tabii otomatik güncellemeyi kapatarak, yoksa indirmiş olduğum eski sürümü direkt yüklesem sürüm düşürme yapabilir miyim?..

Saygılar...
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Merhaba sevgili @mrtcbk

En sağlıklısı silip tekrar aynı apk yı yüklemek ve öncesinde
    Google Play store otomatik güncellemeyi devre dışı bırakmak.
    Tekrar güzel günlerde kullanın.

Saygılarımla...
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Note 3 den beri TW ye hiç şans tanımadım ve ne yalan diyeyim
    Nova da kendi ayarlarıma o kadar çok alıştım ki, vazgeçmeye de niyetim yok :)

Saygılarımla...
    tw yi devre dısı bırakmazsanız hep daha fazla enerji gider tahminim %5 civarı

nova gerçekten çok iyi bir launcher

nova kardeşliği:)
  • Tip-C dönüştürücüsü sadece şarj için kullanılabilir. Veri aktarımı için gerekli bağlantılar içerisinde yok. Ya başka bir dönüştürücü alacaksınız yada direkt Tip-C'den çalışan OTG alacaksınız.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.steadfastinnovation.android.projectpapyrus

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.steadfastinnovation.android.spenlauncher

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.