Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekran koruyucu işini nasıl halletiniz. Ben bir tane uygulattım telefoncuua ancak bir kaç saat sonra hava oluşmaya başladı yanlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ceanS

Arkadaşlar Note 8 aldım dün. Ama telefonun en üst kısmında kameranın bulundugu kısımda 2 yerden çokk ince bir ekran ışıgı gözüküyor. Telefonun orjinalimi böyle yoksa cihaz hatalı mı yardımcı olurmusunuz

Bendeki Note8 de yok hicbir tarafında da yok.

Dikkatli net çekip burada paylaşın.

Direk DOA kapsamında yenisi ile değişim yapılacak.

Sorun çıkartan olursa Tansu Yeğen ile halledebilirsin son kart olarak .

Forumu takip edersen herşey anlaşılacak tabiki geriye dönük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Güney Koreli Hancom şirketine ait Hancom Office, Amerika ve Güney Koredeki Note 8'lerde on yüklü geliyordu, şimdi TR için de açılmış.

Arayüz tamamen Türkçe ve detaylı işlemlere olanak tanıyor.

http://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.hancom.office.editor.sec&cntyTxt=286&equipID=SM-N950F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 5 Ekim 2017; 20:16:34 >

• Işık sızması icin değişim yapan oldu mu hiç?

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Beyler edge ışıklarının yanmaması gibi bir sorun var.Bir çok deneme yaptım ancak ışıklar yanmıyor.Yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum.Var mı bu sorunu yaşayan ve çözebilen?

Edit:Düzelttim şimdi.

Nasıl çözdünüz bende de durum aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrul52

Işık sızması icin değişim yapan oldu mu hiç?

Dostum benım ön kameranın üstünde 2 yerden ışık sızması var aldığım yere gönderdim onlarda teknik servise gönderdi. Teste felan tabi tutucaklarmış. Cihaz için değişim talebinde bulundum pazartesi sonuçlanır felan dedi. Sizdede mi ışık sızması var ekran ve kasanın bittiği yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

Note 8 optik 2x zoom ile ilgili resim örnekleri bor göz atın derim tek kelimeyle sahane

https://www.sammobile.com/2017/10/05/check-galaxy-note-8-2x-optical-zoom-camera-samples/

Çift kamera olanların hepsi aynı. Note 8 e has birşey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Arkadaşlar Note 8 aldım dün. Ama telefonun en üst kısmında kameranın bulundugu kısımda 2 yerden çokk ince bir ekran ışıgı gözüküyor. Telefonun orjinalimi böyle yoksa cihaz hatalı mı yardımcı olurmusunuz

Bendeki Note8 de yok hicbir tarafında da yok.

Dikkatli net çekip burada paylaşın.

Direk DOA kapsamında yenisi ile değişim yapılacak.

Sorun çıkartan olursa Tansu Yeğen ile halledebilirsin son kart olarak .

Forumu takip edersen herşey anlaşılacak tabiki geriye dönük

Benimkinde de sol alt yarıda ve ön kamera üstünde 2 yerde ışık sızması var. Değişim talebi ile mi başvuracağım?

• bulut27 B kullanıcısına yanıt
    samsung clear view kullanıyorum spigen wallet s de geldi daha kargoyu açmadım

• Şimdi bu ışık sızması mi acaba? 4 kenarda da aynı şekilde var bundan. Bir aydınlatırsanız sevinirim.

• Fotoları ekledim pardon.

• quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

Fotoları ekledim pardon.

Evet. Yalnız Tansu beye mesaj attım twitterdan, normal olduğunu söyledi, şu an yurtdışındayım pazartesi teknik bilgilerini ileticem dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fotoları ekledim pardon.

Hangi site hocam ?? Aynı sayfada bizde bakalım aynı durum var mi? Daha çok ışık yansıması gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 5 Ekim 2017; 22:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

quote:

Fotoları ekledim pardon.

Evet. Yalnız Tansu beye mesaj attım twitterdan, normal olduğunu söyledi, şu an yurtdışındayım pazartesi teknik bilgilerini ileticem dedi

Dostum benimde kameranın ön kameranın üst kısmında var aldığım yere tekrar götürdüm hatalı cihaz diye. Onlarda teknik servise gönderdiler pazartesi bilgi vereceklerini söylediler teste felan tabii tutcaklarmış. Normal bir durum mu bu anlamadım şimdi. Su felan geçirmez mi bu kısımdan

• Carpediem_33 C kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/ekran/edge ekranı/edge aydınlatması aktif yapın, daha sonra edge aydınlatmasının üzerine tıklayıp bildirimleri yönet kısmından aktif olmasını istediğiniz uygulamaları seçtiğinizde düzelecektir.
  • quote:

Fotoları ekledim pardon.

Sizinkinde benden de fazlaymış. Bende sol üst ses tuşları civarında ve sağ alt da var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayrul52

Işık sızması icin değişim yapan oldu mu hiç?

Dostum benım ön kameranın üstünde 2 yerden ışık sızması var aldığım yere gönderdim onlarda teknik servise gönderdi. Teste felan tabi tutucaklarmış. Cihaz için değişim talebinde bulundum pazartesi sonuçlanır felan dedi. Sizdede mi ışık sızması var ekran ve kasanın bittiği yerde

Değişim derlerse ben de değiştirebilirim

• yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla bu edge bleed olayı baya yaygın. Samsung şöyle bir cevap vermiş, büyük olasılıkla pazartesi gelecek cevap da buna benzer olacaktır.
  • 19 eylülden sonra ön sipariş verenlerin saatleri geldi mi emaara ?
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.