Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung WA hediye çekleri geldi mi? 30ekim e kadar bir kampanya daha başlamış ama instagram hesabını herkese açık yapılmasını istiyorlar, 100 liraya değmez ben yapamadım...
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    69 a aldim sanirim indirimden. Metrobuse binecek varsa onu dusup 60 a verebilirim

Duzelteyim 65 e almisim. 55 e verebilirim urunu bir gun denemek icin kullandim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 5 Ekim 2017; 6:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: Kampucity2

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

Hayır türkiye samsungwa'dan aldım.

Ben göremedim orada ne kadara aldiniz

• Youtube videolarini nasil tam ekran seyrederiz arkadaslar

• İnstagram story kısmında problem yaşayan birileri vardı kimdi hatırlamıyorum ama sorununu çözdümü o arkadaş acaba??

Sorun şu instagram da story kısmında ekrandan taşma yapıyor. Mesela ekrana bi kenardan diğer kenara bir yazı varsa yazının baş ve son harrfleri note 8 de gözükmüyor. bununla alakalı bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saskia182

İnstagram story kısmında problem yaşayan birileri vardı kimdi hatırlamıyorum ama sorununu çözdümü o arkadaş acaba??

Sorun şu instagram da story kısmında ekrandan taşma yapıyor. Mesela ekrana bi kenardan diğer kenara bir yazı varsa yazının baş ve son harrfleri note 8 de gözükmüyor. bununla alakalı bilgisi olan varmı acaba ?

Ben ve birkaç arkadaş aynı sorunu dile getirdik fakat bir çözüm bulabilmiş değiliz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozayvaz

Youtube videolarini nasil tam ekran seyrederiz arkadaslar

Video oynatılırken ekrana bir kez basın kenarda çıkan bir buton göreceksiniz. Bir ekran görüntüsü ekliyorum sizin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Hepsiburada'da spigen kılıflarda sepette %40 indirimi var yeniden. Ben thin fit matte black kullanıyorum çok memnunum

teşekkürler hocam indirim bekliyordum bende aldım kılıf

Rica ederim, güle güle kullanın.

• saskia182 kullanıcısına yanıt
    Instagrama guncelleme gelmesi lazim gibi duruyor

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Hocam s8 lerden beri bu sorun var güncelleme vereceklerini sanmıyorum

• görüntülerin ekrana sığmama sorunu whatsapptan yollanan görsellerde de oluyor, zoom u azaltır gibi iki parmağınızı birbirine doğru getirir şeklinde ekrana dokunursanız tam görsel geliyor ancak hikayelerde bu mümkün olmuyor tabi bence düzeltilecek bir olay gibi de gözükmüyor.
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    bu durum direkt instagramla ilgili bence. bir güncelleme ile düzeltirler yakında.
  • nahsen346 N kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum hocam, zor o zaman. Yine de sorun bildirimi gonderdim ama bakalim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 8 im icin telefon gelmeden önce spigen.com.tr den aldığım Slim Armor CS kılıfı büyük olduğu için ne kadar kullanışlı olsa da kullanmamaya karar verdim. Thin fit kilif aldım. Bunun koruması da az ama yine de idare eder.

Slim Armor CS kılıfı da 78 tl ye almıştım sanırım indirimle . Şu anda 130 tl ara ara yine o fiyatlara düşüyor ama isteyene kargo dahil 70 e verebilirim. Kutusu herşeyi var.1 hafta kullanıldı

• boramat kullanıcısına yanıt
    siz aldınızmı kullanıyormusunuz bende almayı düşünüyorum bahsettiğiniz kılıftan
  • Samsung Tutor üzerinden cihaza bağlanan Samsung ekibi de maalesef yardımcı olamadı sorunla ilgili..
    Bixby Vision problemim devam ediyor.. :S
  • quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

Hayır türkiye samsungwa'dan aldım.

Ben göremedim orada ne kadara aldiniz

349 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: saskia182

İnstagram story kısmında problem yaşayan birileri vardı kimdi hatırlamıyorum ama sorununu çözdümü o arkadaş acaba??

Uygulama geliştiricilerinin 18,5:9 ekran oranına göre uygulamalarını optimize etmeleri gerekli. Aksi taktirde ya kenarlarda siyah bantlar yada dışarı taşan görüntülerle karşılaşırsınız.
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Samsung Members uygulamasından Destek-Geri bildirim Gönder-sorun bildirinden sorunun videosunu veya ekran görüntüsünü gönderin hemen çözüm buluyorlar hocam bir çok sorunum böyle çözüldü

• Çeşmigiryan Ç kullanıcısına yanıt
    Gönderdim onlar da çağrı merkezine yönlendirdi Samsung Tutor ile uzaktan bağlandılar ama çözemediler. Servise götürün yazılım yenilerler diyor ama onu da yaptım zaten ben, içerdeki bir uygulama sebep oluyor sanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.