Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+ları DEX ve konuşma kaydı

-leri Bluetooth bağlantılarında ses bozuk her seferinde sesi hoparlor ve bluetooth a aç kapa yapmak gerekiyor düzelmesi için.

Güvenlik riskleri var mıdır : Rom dan mı yoksa Android auto yüklerken ki güncellemeden mi emin değilim ama google assistan yüklerken/güncellerken dikkatli olun, özellikle uzantısına vs vs ... https://www.sikayetvar.com/paycell/paycell-ile-bilgim-haricinde-yanilttilar

• Cok teşekkürler ikinize de. Simdilik stick ile devam edeyim.
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. Note 8 telefonumun 26. ayın sonunda artık tabiri caizse bitik hale geldi. Batarya almam lazım. Internette çok bilgi bulamadım. . Orjinal denilen bataryalar pahalı ve orjinal çıkmama ihtimali oluyormuş. Tavsiyelerinize açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacrimosam L kullanıcısına yanıt

Serviste 200 lira civarı değiştiriliyor.rakamı servisi arıyarak teyit edebilrisin

• Ekran kırıldı iki siyah nokta oluştu değişeyim dedim 1750 tl çıkmada yok piyasada

• quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Yillardir ben ve cevrem samsung kullaniriz bugune kadar hic bir cihazda ekran yanigi yasamadik.. genel derken kendiniz icin genel yazdiniz sanirim.. cunku dunya geneline vurursaniz yuzde 2 ye tekabul eder bu sorun olanlarin sayisi :))) yani genel bir durum yok.. kullanicinin kullanim aliskanliklariyla alakali bir durum bu.. sarjdayken oyun oynamak vb durumlarda olusabilecek durumlar.. normal kullanimda oyle sorun yasayan yoK :)) iyi forumlar

Demekki benim ve eşimin telefonları bahsettiğiniz %2'ye giriyor. Bendeki note 8 birkaç yerden ekran yanığı oluştu. Eşimin telefonuda samsung a9 yanık daha az ama sonuçta yanık var.

Çok sayıda samsung kullandım hiç ekran yanığı olmamıştı çünkü neredeyse 6 ayda model değiştiriyordum. Note 8'i 3 yıl kullanınca ekranın dayanıklılığını görmüş olduk. Üstelik oyun falan oynamam ekran otomatik parlaklıkta durur ekranımda çizik bile yok.

• Arkadaşlar ekran kırıldı ayrıca arkada gölgelenme varz yetkili servis on arka komple değişimi olacak 1900 TL dedi. Özel servis ön camı değiştiririm 800 e dedi. Ön cam değişimi diye bir şey var mı orjinal.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(5cff19a7-c2e4-44ec-8e3b-22d047852b82.jpeg, 3472, 4624, 817464)[/simage] [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(4906ac30-b20d-40bb-bfe0-0ef97aa31de6.jpeg, 3471, 4625, 6A5845)[/simage] [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(4165bc73-1e4a-4ff2-92b4-7cc5832b380a.jpeg, 3471, 4625, C0A5B7)[/simage]
  • Merhaba.

Ekranda gölgelenme olmasaydı sadece dış cam değişimi yeterli olurdu, ancak gölgelenme olduğu için ekranın komple değişmesi daha iyi olacaktır, ayrıca Samsung Türkiye,nin sitesinde belirttiği gibi, yapılacak işlemde sadece ekran değil, Ekran, ekran bandı, işçilik ve S/Note serisi modellerde batarya bedeli dahildir.

Ayrıca sorduğunuz orijinal ön cam değişimi sorusunun cevabı, yetkili serviste evet orijinal, özel servislerde hayır.

Hangi yetkili servis size 1900 TL fiyatını verdi, Samsung Türkiye,nin sitesinde 1500 TL olarak görünüyor, gerçi tavsiye edilen fiyat diye belirtmişler ancak yine de aradaki 400 TL bana fazla geldi.

https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi//

• quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.86

Arkadaşlar ekran kırıldı ayrıca arkada gölgelenme varz yetkili servis on arka komple değişimi olacak 1900 TL dedi. Özel servis ön camı değiştiririm 800 e dedi. Ön cam değişimi diye bir şey var mı orjinal.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(5cff19a7-c2e4-44ec-8e3b-22d047852b82.jpeg, 3472, 4624, 817464)[/simage] [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(4906ac30-b20d-40bb-bfe0-0ef97aa31de6.jpeg, 3471, 4625, 6A5845)[/simage] [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/218236/(4165bc73-1e4a-4ff2-92b4-7cc5832b380a.jpeg, 3471, 4625, C0A5B7)[/simage]

Geçtiğimiz hafta benimde ekran kırılmıştı. İzmir Karşıyaka serviste 1500 TL ye ekran ve batarya değişimi gerçekleştirdim, (Çankayadaki servis 1530 TL demişti)

Arka kapakta değişecek diye umuyordum ama onun için ekstra 300TL istediler değiştirmedim, 1900 çok fazla çevrenizde ki servisleri arayarak fiyatları alın.

samsung türkiye ithalatı ise serviste 200 tl ye orijinal batarya değişimi yapıyorlardı.ancak paralel ithalat ise yapmıyorlar.piyasadan da orijinal pil bulmak imkansız.ben deji aldım ve taktırdım.çok memnunum.tavsiye ederim.
    https://www.deji.com.tr/samsung-galaxy-note-8-mucize-batarya-deji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingdreamlover -- 6 Şubat 2021; 15:32:18 >
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Mesajı eksik yazmisim arka kapak dahil yaklaşık 1900 TL sadece ekran 1530 TL sanırım, arka kapak 350 TL. O zaman ekran değişimi yaptıracağız mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: georgess

Geçtiğimiz hafta benimde ekran kırılmıştı. İzmir Karşıyaka serviste 1500 TL ye ekran ve batarya değişimi gerçekleştirdim, (Çankayadaki servis 1530 TL demişti)

Arka kapakta değişecek diye umuyordum ama onun için ekstra 300TL istediler değiştirmedim, 1900 çok fazla çevrenizde ki servisleri arayarak fiyatları alın.

Alıntıları Göster
    Eksik yazmışım hocam, Arka kapak dahil yaklaşık 1900 TL sadece ekrana 1530 dedi sanırım. Çok pahalı geldi ama mecbur yapacak bir şey yok gibi.

• insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt

Evet ilk başta pahalı geliyor, ancak olaya bir de şöyle bakın, 1900 TL,ye bu özelliklerde bir telefon satın alabilir misiniz?

• insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt

Ozel servis yan sanayi dis cam degisimine 800 demis size.. orjinal diye yan sanayi komple ekrana 1500 diyecek :)) on arka kompe degisime 2000 der :)) 1900 tl orjinal garantili ekran ve arka cam bence bu sartlarda uygun dostum.. benim bacanaka da on cam icin 800 demisti telefoncu aydinda :)) garantili yaptirin hocam hem su gecirmezlikte gitmez hemde orjinal olur hersey kafaniz rahat olur

Kendim takarim derseniz, seji alin gecin. Tam bir f/p pili. Ama telefoncuda taktiririm derseniz samsunf tr garantili servis ile ayni fiyat olacak.

O yuzden garantili olarak samsung tr yetkili serviste taktirmanizi tavsiye ederim. Ben sorduğumda 350 tl demisti servis, deji taktirmistim. Ama 200 e takiyorlarsa hic dejiye bulasmayin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~PainKiller

sanirim bunda spen var henuz detayli incelemedim ama kullananlara sorayim.

Spen ozelligi olan kalemini kullanabilecegim arabada ikinci telefon olarak navigasyon vs islemleri icin bataryasi da iyi giden (oyun vs oynamam) bir telefon olarak bunu belirledim. Whatsapp, telegram ve zoom u aktif kullanacagim genelde soru cozumu vs icin.

Kullananlar yorum yapabilir mi bu telefon is gorur sanirim cevap verirseniz sevinirim.

Isinizi gorur ama guncelleme almayacak artik. Guvenlik guncellemesi de bitti. En azinda note 10 lite 128 modeline bakmanizi tavsiye ederim. Ekran acisindan eski nesil olsa da pil bakimindan uzmeyecek bir model.

• Arkadaşlar merhaba 2017 yılının son ayında note 8 telefon almıştım ve yanında alırken teleses Garanti Plus hizmeti satmışlardı o günün parasıyla 785 lira para vermiştik telefonun Garanti süresince bir kere batarya değişimi uğradı aynı anda ekranda değiştirmişler di Lakin o an şöyle bir şey fark etmiştim Telefonun pili ölmeye başladığında herhalde şiştiği için telefon ahizesinden konuşurken ses çok kısılıp geliyordu Hatta bir süre sonra hiç gelmemeye başladı Tabii ben bunu batarya şiştiği için olduğunu anlamamıştım teknik servise götürdüğünde oradaki yetkili arkadaş birden SIM kartının yerinde çıkarttı ve anında Ses düzeldi Neyse garanti kapsamında pili ekranı falan değişti sorunsuz kullanıyordum ta ki 4 gün önceye kadar Şimdi tekrar aynı sorunu yaptı Ben de teleses üzerinden ürünümü garantiye yollayacağım daha önceden burada bir işlem yapan oldu mu teleses Garanti Plus hizmeti Ben Ankara'da olduğum için Ankara Eryaman Optimum şubeden alırken bu hizmeti satmışlardı. Bilgisi olan ya da deneyimi aktarabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: western-digital

Arkadaşlar merhaba 2017 yılının son ayında note 8 telefon almıştım ve yanında alırken teleses Garanti Plus hizmeti satmışlardı o günün parasıyla 785 lira para vermiştik telefonun Garanti süresince bir kere batarya değişimi uğradı aynı anda ekranda değiştirmişler di Lakin o an şöyle bir şey fark etmiştim Telefonun pili ölmeye başladığında herhalde şiştiği için telefon ahizesinden konuşurken ses çok kısılıp geliyordu Hatta bir süre sonra hiç gelmemeye başladı Tabii ben bunu batarya şiştiği için olduğunu anlamamıştım teknik servise götürdüğünde oradaki yetkili arkadaş birden SIM kartının yerinde çıkarttı ve anında Ses düzeldi Neyse garanti kapsamında pili ekranı falan değişti sorunsuz kullanıyordum ta ki 4 gün önceye kadar Şimdi tekrar aynı sorunu yaptı Ben de teleses üzerinden ürünümü garantiye yollayacağım daha önceden burada bir işlem yapan oldu mu teleses Garanti Plus hizmeti Ben Ankara'da olduğum için Ankara Eryaman Optimum şubeden alırken bu hizmeti satmışlardı. Bilgisi olan ya da deneyimi aktarabilir mi?

Geçenlerde ses bende de azalmıştı ve ahizenin orayı yapışkanlı bir bant ile temizleyip sonrasında hafif diş fırçası ile de temizleyince ses düzeldi. Pislenmiş de olabilir. Önce temizlemeyi deneyin.

• norton772 kullanıcısına yanıt

Cihazın sim kart slotunu çıkartınca düzeliyor :)

• snapdragon samsung note 8 cihazım var .yetkili serviste bu cihazlara bakıyorlsr mı ekran ve pil değişmesi lazım...tel ısınıyor ve ekran birden rengi soluyor biraz soğuyunca normale dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.