Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikan U ve U1 varyantli yani Snapdragon 835 li Note8 lere Android 8 resmi stabil olani sizdirildi.

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-note8-android-oreo-update/

Operatorlere yollanacak olan OTA dosyasidir.

Exynos herzamanki gibi gec almakta :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

hocam gözlerim pek iyi görmüyor aslında ama simgeye bakınca ekranı kapatırken rahat bir şekilde gözüküyor bende

Gözler ıyi görmüyor ama fps değeri çok iyi;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizdede varmi dedigim olay ?

• fener16 kullanıcısına yanıt
    Yine kendi uygulamaları olan Digiturk Play ile 18:9 tam ekran sorunsuz izliyorum maç ve diğer yayınları Note 8 çıktığından beri.
    İlginç bir durum.
    Gear IconX 2017 ve hali hazırda 2018 ide kullanan biri olarak fikrinize katılıyorum lakin 2017 ye göre değişen iç taraf sensör dizaynı nedeni ile 2018 kulakta biraz fazla (ortalama 30 dakika ve üzeri, özellikle spor yaparken, müzik dinlerken ya da uzun görüşmelerde) durduğunda ergonomisi nedeni ile rahatsızlık verebilmekte ben ve çevremden kullanan bir kaç arkadaşımda.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 5 Mart 2018; 22:33:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Amerikan U ve U1 varyantli yani Snapdragon 835 li Note8 lere Android 8 resmi stabil olani sizdirildi.

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-note8-android-oreo-update/

Operatorlere yollanacak olan OTA dosyasidir.

Exynos herzamanki gibi gec almakta :/

benim tavsiyem ,telefonundan memnun olan bu güncellemeden uzak dursun. benim bildiğim samsung ne yapar eder bu cihazın stabilitesini güncellemeyle bozar

• Arkadaslar daha önce yazan okdumu bilmiyorum ama bu sefer samsung members da galaxy note 8 kullanicilarina samsung level u flex kablosus kulaklık 349 tl den 199 tl indirim kodu verilmis inceledim piyasaya gore fiyat cok iyi ve kullanıcılardan iyi yorumlar almıs değerlendirmek istiyenler inceliye bilir..

• Öncelikle amacım tartışma çıkarmak değil arkadaşlar sadece sohbettir.

Tüm gün wifi ve 4.5G açıktı arkadaşlar

Huawei Mate 10 PRO cihaz

• Hepsiburada'dan nasıl alışveriş kredisi ile telefon alcam arkadaşlar, hepsiburada üzerinden işcepe giriş yapamıyorum

• Merhabalar...
    Eminim çok fazla sorulmuştur ama tüm detaylara ulaşamadım. Affınıza sığınarak soruma detaylı cevap verirseniz çok sevinirim. Öncelikle bütçem kısıtlı olduğu için note 8 paralel ithalat tercih etmeyi düşünüyorum. Fakat bazı sıkıntılar olduğundan bahsedilmekte. Kısaca snapdragon 835'li modelde kamerada sony lens kullanılmasından ötürü daha kötü bir kamera performansı olduğundan söz edilmekte. Sonra cihazın tamamen türkçeleşmesinde sıkıntı olduğu söyleniyor çince kalan yerlerden bahsediliyor. Görüntülü arama ve volte gibi desteklerin olmadığı söyleniyor. 4,5G desteği yok deniyor. Bunların aslı astarı nedir bilgili bir arkadaş ülkemizde satılan exynos işlemcili modelle paralel ithalat adı altında satılan snapdragon işlemcili modelle arasındaki farklara değinebilir mi? Son olarak bu cihazı kalemi için değil daha çok çift kamerasından ötürü fotoğraf çekmeyi sevdiğim için düşünüyorum acaba booke efekti kullanmak istiyorum, portre modu var mı cihazda ve fotoğraf kalitesi nasıl tatmin olur muyum? Cihazı uzun vadeli kullanma niyetindeyim emektar galaxy s3'ümü değiştireceğim. Yardımlarını esirgemeyecek arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 5 Mart 2018; 23:56:16 >

• Cash Money C kullanıcısına yanıt
    smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben de ithalatçı garantili note 8 aldım. Sd ile exynos işlemcili kamera farkı çok abartılacak derecede değil deniyor. İkisini de Kullanan arkadaşlar farkı zor farkediyor benim okuduğum.

Cihazın sadece sim 1, sim 2 yazan yeri türkçe olmamıştı o da elle değiştirilebiliyor.

Görüntülü aramayı whatsapp, skypedan yapılıyor. 4,5g destekliyor ama ithalat yapılan ülkelerde 4,5g diye bir şey olmadığından 4g yazmakta yoksa hız aynı. Volteyi nova launcer uygulaması ile aktif edilebildiği pek çok arkadaş denedi olumlu sonuç aldı. Ben önemsemediğimden o konuyla ilgilenmedim.

İşlemcilerin kendine has özrllik farkları var. Sd 835 de pilin daha çok gittiği konusunda çoğu kişi hemfikir ama fark çok fazla değil. Exynos da root olayı varmış. Ben bu konulara fazlasıyla uzak olduğum için farketmez. Size farkeder mi bilemem. Sd 835 lide dahili radyo var. Çift sim var.

Poftre mod var.

S3 ü ben de kullanmıştım. Üzerine lg g3 ve iphone 6s kullandım. Baya fark olacak sizin için.

Son olarak; evet bu sorular çok fazla soruluyor ama sayfalar arasında kayboluyor. Ayıp sizin değil konu sahibinin bence. Artık sürekli sorulması hoşuna mı gidiyor yoksa ilk sayfasında bu farkları detaylı olarak yazmaya mı eriniyor bilmiyorum.

Kabaca böyle,. Diğer arkadaşlar yanlışım varsa düzeltir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

Hepsiburada'dan nasıl alışveriş kredisi ile telefon alcam arkadaşlar, hepsiburada üzerinden işcepe giriş yapamıyorum

İşcep e girmenize gerek yok hocam. İnternet şubesi giriş ekranı geliyor adımları izleyince. Müşteri numarası, şifre ve tek kullanıplık şifre / cep anahtar kodunu girince bu ekrandan kredi sayfasına yöneliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

Öncelikle amacım tartışma çıkarmak değil arkadaşlar sadece sohbettir.

Tüm gün wifi ve 4.5G açıktı arkadaşlar

Huawei Mate 10 PRO cihaz

Ne alaka şimdi? Sohbet istiyorsan o bölümde yap sohbetini. Note 8 bölümü burası

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde sorunsuzca kullanın.

Saygılarımla...

• Cudana kullanıcısına yanıt
    Son browser güncellemesinden sonra Note 5te de böyle oldu, uygulamayla alakalı sanırım.

• Kara Kitap K kullanıcısına yanıt
    kendi soruma cevap vermek olacak ama belki başka arkadaşların işine yarar. telefonu tek tıkla kilitlemek için kullanılan lock screen tarzı bir program kurarsanız parmak izi ekranı açarken kesinlikle çalışmıyor, bu programı kaldırdıktan sonra sorunsuz çalışmaya başladı. işin ilginç yanı ekranı açarken çalışmayan parmak izinin ekran açıldıktan sonra farklı uygulamalarda rahatlıkla çalışması idi.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sizler memnun musunuz cihazdan ? Çok merak ettiğim bir model her ne kadar Samsung'u sevmesemde bu cihaz ben cezbetmedi diyemem

• gittigidiyor yine kampanya yapmış ihtiyacı olan kaçırmasın

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Açıkçası Note 1 den beri kısa bir sürede de olsa NOte 7 de dahil tüm seriyi kullanan biri olarak kendi adıma bugüne kadar ki en iyi NOte modeli diyebilirim.
    Her modelde kendi kullanım alışkanlıklarıma göre güç tasarrufu açık kullanmak zorunda kalırdım ve yanımda powerbank de taşırdım ama NOte 8 de bu ikisini de yapmıyorum ve her şartta gece eve pilim bitmeden de varıyorum.
    Ayrıca ekran ve kameranın da beni fazlası ile mutlu ettiğini söyleyebilirim.
    Sizin paylaştığınız ekran görüntüsüne göre pili burada daha önce aynı cihazı kullanan sevgili @Grolof Gürol abinin de ifadesi ile biraz daha iyi olabilir ama bu tamamen kullanım alışkanlıkları ile alakalı tabii ki.

Kalem elzem değil ise farklı marka, model alternatifleri tabii ki düşünülebilir ama kalem kullanmakta ayrı bir keyif ve kalem de olsun derseniz alternatifsiz tek marka/seri :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Mart 2018; 2:43:43 >
  • Arkadaşlar Snapdragon versiyonu için root yapmanın yolu var. xda'da konusu var anlatılmış. İsteyen olursa atayım linkini

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    O zaman musterilerini de kaybeder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 6 Mart 2018; 8:28:34 >
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.