Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maduca

Hocam volteyi açmayıanlatırsanız sevinirim cidden

Akşam Snapdragon işlemcili paralel İthalat cihazlarımızda volte ve şebeke üzerinden görüntülü görüşmeyi nasıl açacağımızla ilgili bir Kılavuz hazırlayacağım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İthalatçılarda kore mi daha iyi malezya mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan1000

İthalatçılarda kore mi daha iyi malezya mı

Hepsi aynı... kalite standartları arasında bir fark söz konusu olamaz...Kalite Farkı demeyelim de üretim partisine göre değişen ufak tefek işçilik farklılıkları olabiliyor bazen.... mesela bazı cihazlarda edge ekranının kenarlarından kâğıt ucu girebiliyorken bazılarında giremiyor... gibi gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: maduca

Hocam volteyi açmayıanlatırsanız sevinirim cidden

Bu arada sim kartınızı volteyi destekleyen başka bir cihaza takıp, o cihazdan operatörünüze hd ses ya da volte ve 4G özelliğinin açılması için mesaj atmanız gerekiyor... daha once volte özelikli cihaz kullanmış ve operatöre mesaj atarak kaydolmuş iseniz, tekrar kayda gerek yok.... Önemli not: Snapdragon işlemcili telefonunuz ile mesaj gönderemeyin... Desteklenmiyor diye uyarı alırsınız.

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilgilendiğiniz için

• Benimki malezya ne isik sizmasi var nede yanlarda bosluk var sukur

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Hollanda toplamda 7. güncellemeyi aldı sizinki 8 galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_NL -- 5 Mart 2018; 12:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Arkadaşlar belki bilmeyenler vardır zira ben de yeni keşfettim. 😂

Selfie çektikten sonra fotoğrafı ters çeviriyor ya bunu engellemek için ayar varmış. Kamera ayarlarına girin ön kamera ayarlarında fotografları ön izlendiği gibi kaydeti açın. 😊 Böylece fotoğrafı çektikten sonra ters çevrilmeyecek.

iyi oldu bu. güzel bilgi. ters çevirince uyuz oluyordum ben.
  • S8 den sonra 3 aylık iphone 8 eziyetinin ardından bende aranıza katılıcam🙈 ithalatçı garantili note 8 düşünüyorum çünkü note 5 ten sonra hiçbirinden o zevki o tadı alamadım. Hele hele apple mı, birdaha tövbeler tövbesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

S8 den sonra 3 aylık iphone 8 eziyetinin ardından bende aranıza katılıcam&#128584; ithalatçı garantili note 8 düşünüyorum çünkü note 5 ten sonra hiçbirinden o zevki o tadı alamadım. Hele hele apple mı, birdaha tövbeler tövbesi...

Ithalatçı garanti candır, snapdragondur gerisi anlık heyecandır :) :)

• Bi aciliyeti yoksa alınmamalı bence samsungunda 10 yılı beklenmeli, tabi para çok 8 alırım sonra 10uda alırım diyosanız farklı

• İthalatçının şarjı dahamı iyi gidior hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: enesakyıldız

Bi aciliyeti yoksa alınmamalı bence samsungunda 10 yılı beklenmeli, tabi para çok 8 alırım sonra 10uda alırım diyosanız farklı

Hocam para çok değilde ben pek normal değilim. Buda benim hastalığım. Ama şunu biliyorumki o da Apple bana göre değil. S8 e kızma nedenim galerideyken ekranı hızlı hızlı kaydırırken birkaç takılma vardı. Ona kızıp i8 e geçtim ama olmuyor. Nokia 1100 dan farkı yok. Kalem yok eğlence yok kısacası.

• hkn87 kullanıcısına yanıt
    Android dünyasına alışan iphonede yapamıyor bazıları telefonla pc ile uğraşmaktan keyif alıyor tabi iphone da sana hiçbirşey yaptırmıyor sırf bu yüzden bende kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

İthalatçının şarjı dahamı iyi gidior hocam ?

Tamamen işlemci ile alakalı... snapdragon işlemci şarj konusunda daha iyi ama öyle arada dağlar yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Garanti takıntısı olmayan bence kesinlikle ithalatçı almalı birde root ve rom işine girmeyecekse.Şarjı net exynosdan fazla gidiyor test edildi onaylandı.Arkadaşdada var ordan biliyorum nerdeyse aynı kullanım şartlarında yüzde5 fark var rahat.

Bence garanti önemli.Ufak nokta kadar gri bir leke oluşmaya başlamıştı ekranda. Servise verdim, cihazı değiştirdiler yeni cihazın samsungtan gelmesini bekliyorum.
  • arkadaşlar bu kavisli cam ekran koruyucuyu kullanan var mı? Değer mi bu fiyata dokunmatik hassaslığı falan nasıl acaba kullanan varsa?

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-587gl22612-p-HBV00000AHQGQ
  • Çok çok bariz değil ama bence hem daha az ısınıyor hem şarjı daha fazla gidiyor.Tabi test ettiğimiz 2 cihazda benimkide arkadaşınkindede çok zorlayıcı programlar yok oyunlar gibi.Sosyal medya film internet görüşme gibi düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Herhangi bir fotoğraf indirince galeride indirilenler klasörü oluşması gerek. O klasörde görmüyor musunuz?

.Jpeg_large olarak yani biçimsiz olarak kayıt ettiği için görünmüyor. es file manager ile isim değiştirerek sondaki _large kısmını silince otomatik olarak resme dönüştü zaten. kendi içindeki dosya editör buna izin vermiyordu nedense.
    benim anlamadığım neden direkt olarak jpeg olarak kaydetmiyor.
  • arkadaşlar benim cihazda ekranı kilitleme tusuna basınca arama tusu diger tuslar felan kilitlenmeden hemen önce siyah beyaz gibi gözüküyo çok kısa bir süre acaba bir sıkıntımı var yoksa normaldede mi böyle ? arka plan siyah bu yüzden yapıyor olabilir mi birde ?
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.