Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmei kopyalandığında fatura ile cihazı geçici olarak kayıp olarak kapatıırın IMEI black liste alsınlar daha sonra tekrardan buldum diyip açtırın zaten IMEI kopyalayan değiştirmiş olur o zaman kadar.. --> yapmadım ama IMEI'nin gerçek sahibi olarak imkan var..

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Hocam peki Note 20 Ultra için kaça sayıyorlar?

Alıntıları Göster

Buyback kampanyasindan 4250 tl ye samsung a verip note 10 plus alan arklar oldu forumdan.. buyback kampanyası devam ediyorsa git görüş istersen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Buyback kampanyasindan 4250 tl ye samsung a verip note 10 plus alan arklar oldu forumdan.. buyback kampanyası devam ediyorsa git görüş istersen...

Alıntıları Göster

Okadar verseler hiç durmam değişirim fakat benim cihazda ekran yanığı var :) gerçi çoğu cihazda vardır heralde

• Arkadaşlar merhaba ,

Küçük bir sıkıntım var. Note 8 64 gb telefonumu 10 ay önce pil ömrüm azaldığı için telefonumu garantiye verdim ve ekran ve pili serviste ücretsiz değiştirdiler.

1 haftadır telefonum takılmaya başladı.Aramaları göremiyorum,Geç düşüyor ekrana uygulamalar hata veriyor falan. Dün gece de aynen takıldı ve düzeldiğinde ekranın sol alt köşesinde ekran yanığı oluştu.Siyahlık.

Kullanıma engel değil ancak gene de kozmetik olarak beni üzdü.

Size sormak istediğim şu garantiden değişen ürünün garantisi olur mu acaba ? Çünkü bu ekranı servis taktı ve 1 senesi dolmadan bu sıkıntıyı yaşadım.

Şimdiden teşekkürler.

• antrepocu A kullanıcısına yanıt

Sağolun deneyeceğim

• roadrunner07 R kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyor isem değişilen parçalara 6 ay garanti verilmekte.

En sağlıklı bilgiyi tamir edilen yetkili servisi arayıp öğrenebilirsiniz.

Geçmiş olsun.

Saygılarımla...

• Emektar halen iş görüyor
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Şu özellikler ile daha uzun zaman iş görür, her ne kadar Samsung Türkiye için artık yok hükmünde olsada, şarj hariç ben memnunum. 🙂👍

Camera

Front8MP AFF1.7 aperturePixel size: 1.22µmSensor size: 1/3.6"Sensor ratio: 4:3FOV: 80°Selective FocusWide selfie

RearDual cameraDual OIS (Optical Image Stabilization)Optical zoom at 2XDigital zoom up to 10XLive focusDual Capture

Front/RearHDR (High Dynamic Range)Virtual shotMotion photoFiltersLive stickersStampsGrid lineLocation tagsTimerQuick launchVoice control

*Voice control is available for some languages.

Telephoto cameraResolution: 12MP AFPixel size: 1.0µmSensor size: 1/3.6"Sensor ratio: 4:3FOV: 45°F.No (aperture): F2.4

Wide-angle cameraResolution: Dual pixel 12MP AFPixel size: 1.4µmSensor size: 1/2.55"Sensor ratio: 4:3FOV: 77°F.No (aperture): F1.7Pro modePanoramaSlow motionHyperlapseFood modeSave as RAW file

Video Recording

4K video recording at 30 fps1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps720p HD video recording at 30 fpsVDIS (Video Digital Image Stabilization)Optical zoom at 2XDigital zoom up to 10XHigh CRI LED flashSlow motion video support for 720p at 240 fpsHyperlapse video with stabilizationContinuous autofocus videoFace detectionTracking AFTake 9-megapixel still photos while recording 4K videoPlayback zoomVideo location tags

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt

Uygun fiyat çift simli 512 GB note9 peşindeyim

• Beyler bu fiyat nasıl sizce?

• Selamlar,

Elimde açılmayan bir note 8 var bi akrabanın.

Açılıp donuyordu anında, şimdi ise açılırken ölü android simgesi geliyor "no command" diye.

Recovery menüyü açayım dedim açılmadı, ekranda "failed to open recovery_cause" yazıyor.

Odin ile firmware yüklemek lazımmış, ama ne yükleyeceğim tam bilemedim. SM-N950F yazıyor cihazın arkasında.

Bu alttaki firmware'i yüklesem olur sanırım ?

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-8/firmware/SM-N950F/TUR/download/N950FXXSDDTG1/362996//

Bu işlere biraz yabancıyım, desteğinizi almak isterim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Selamlar,

Elimde açılmayan bir note 8 var bi akrabanın.

Açılıp donuyordu anında, şimdi ise açılırken ölü android simgesi geliyor "no command" diye.

Recovery menüyü açayım dedim açılmadı, ekranda "failed to open recovery_cause" yazıyor.

Odin ile firmware yüklemek lazımmış, ama ne yükleyeceğim tam bilemedim. SM-N950F yazıyor cihazın arkasında.

Bu alttaki firmware'i yüklesem olur sanırım ?

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-8/firmware/SM-N950F/TUR/download/N950FXXSDDTG1/362996//

Bu işlere biraz yabancıyım, desteğinizi almak isterim :)

Olması lazım. Ama odin programını da yüklemen lazım. Bilgisayara odin indirip açacaksın. Orada da yazılımı indirdikten sonra gerekli yerlere gerekli dosyaları indirip yükleyeceksin. Youtube da bulabilirsin

• norton772 kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam, benim aslında şuan en büyük çekincem, rom yükleme esnasında telefonun kapanması. O zaman tel çöp olacak sanırım.

Batarya mı hatalı, yazılım mı bozuk anlamadım.

Tel zaten Samsung ekranını geçmiyor, ama şarja takılı olsa da açılmamazlık yapıyor kafasına göre.

Demin tekrar denerken recovery mode geldi, ordan factory reset yapıp, reboot yaptım yine açılmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Sağolun hocam, benim aslında şuan en büyük çekincem, rom yükleme esnasında telefonun kapanması. O zaman tel çöp olacak sanırım.

Batarya mı hatalı, yazılım mı bozuk anlamadım.

Tel zaten Samsung ekranını geçmiyor, ama şarja takılı olsa da açılmamazlık yapıyor kafasına göre.

Demin tekrar denerken recovery mode geldi, ordan factory reset yapıp, reboot yaptım yine açılmadı.

Mevcut halinden kötü ne olabilir ki? Zaten açılmıyor. Daha önce yapmadıysan çekinmen çok doğal ama videoları izleyip adım adım dikkatle yaparsan bir şey olmaz.

• DonhanımNaber kullanıcısına yanıt

Bende benzer halde samsung s7 edge var. İlk zamanlar ara sıra açılıyordu. Format vs yaptım, hiç bir işe yaramadı. Artık çok zor açılıyor. Açılsa da samsung yazısından öteye geçmiyor. Araştırmalarım sonucu anakart arızası olduğunu öğrendim. Ekranı yedek parça olabilir. Gerisi yalan.

No command tan öteye geçmeyecek.. aynısını s7 telefonumda yaşadım.. hata bende idi.. sapasağlam çalışan cihaza root attım ve rom yükledim.. sonrasinda da sizdeki gibi no comments hatasına düştü.. sanırım cihaz rootlandi sizinde.. yapacak hiç birşey yok.. hiç bir rom u kendi orjinal rom u dahi kabul etmeyecek artik.. anakart degisiminden baska care yok...

• srkngncy S kullanıcısına yanıt

ne kadar saçma yahu, bu telefona root falan yapılmadı, kendi kendine olmuş.

gsmiletisim e bırakmıştım, anakart yanmış sanırım telefon artık çöp geçmiş olsun dediler. bir daha inceleyelim yanlışlık olmasın diye 2 gün daha istediler bendende.

2 yıllık cihaz nasıl bu duruma düşebiliyor anlamıyorum.

• İstanbulda avrupa yakasındayım.bataryayı değiştirmem lazım.orijinal ürün kullanan tavsiye edebileceğiniz yer var mı?teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam tam 4 sene sorunsuz s7 kullandım çizik dahi yoktu o denli temiz kullanırım sonra şeytana uydum root rom derken sizin sorunu yaşadım uzun ugraslar sonucu custom rom atabildim tekrardan sonrasinda stock rom a dönmek için usb hata ayıklama yi kapatıp stock rom attım ve bir dahada o kısır döngüden çıkmadı cihaz kendini kitledi ve çöp oldu aslında en sevdiğim model idi.. geçmiş olsun o cihazın kurtuluşu yok hocam.. sizin tel durduk yere nasıl oldu bilmiyorum.. belki usb de sorun vardır diyecem ama recovery e girmiyo diyorsunuz geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • no command hatası genelde telefona stock rom attıktan sonraki ilk recovery e girişinizde çıkar. Aslında bir sorun olmamassı lazım mümkünse efs yedeği(imei) alıp nand erası ile rom atın ardından tekrar stock romu kurmayı deneyin.

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.