Şimdi Ara

Evdekal Çağrısı Ve DH Premium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçinde bulunduğumuz bu kötü zamanlarda yöneticilerden DH Premium u komple bedava yapmasını talep ediyorum.

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Jeremy Klakson demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

< Bu Mesajı Sadece DH PREMIUM Üyeleri Okuyabilir >
    Hocam haklı bir yorum olmuş. Şu günlerde 'Biz para verdik, başkaları neden ücretsiz kullansın?' demek gerçekten büyük bencillik olur.

2013'te 400 dolara ömürlük almıştım ben de premiumu. Kurlar düşük olduğu için çok cebimi yakmamıştı.

Bu arada yakalamışken söyleyeyim hocam, arada premium konu dışına uğrayın yav özlettiniz.
  • para verenler enayimi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 26 Mart 2020; 21:46:14 >
  • Hee olduuuu başka?!?!?
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Neden olacak hocam bu ohal durumu kalkınca ücretli haline geri dönecek elbette. Bizde verdik para rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

para verenler enayimi olacak
    Aynen hocam, bu bedavacılar varken ülke adam olmaz. Bizi de platinum üye yapsınlar bari.
  • < Bu Mesajı Sadece DH PREMIUM Üyeleri Okuyabilir >
  • Acilen konu dışına girme yasağı gelmesi şart yoksa böyle konuların önünü alamayız.
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    İyiki var üyelik,bu arada mesajinizda bahsettiklerinize sonuna kadar katılıyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

Hocam haklı bir yorum olmuş. Şu günlerde 'Biz para verdik, başkaları neden ücretsiz kullansın?' demek gerçekten büyük bencillik olur.

2013'te 400 dolara ömürlük almıştım ben de premiumu. Kurlar düşük olduğu için çok cebimi yakmamıştı.

Bu arada yakalamışken söyleyeyim hocam, arada premium konu dışına uğrayın yav özlettiniz.
  • aynen ya ben merakettim ne diye alacaktm ama kimse yardimci olmadi.bedava yapsinlar da bi denym neymis
  • DH gibi paragöz bir platformdan bedava premium beklemek??

Zam yapmazlarsa kutlayacağım.
  • Siz premiuma para vermişsiniz bende titanium var Dh bana para veriyor aylık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merle Dixon

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.