Şimdi Ara

Evde TTNet bağlıyken aynı anda TürkNet bağlatmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fibernet altyapısı olan apartmanda TürkNet bağlatmak istiyorum. TürkNet sürekli hata aldıklarını söylüyor, aktive edemiyorlar bir türlü.

Bu hata evde halihazırda internet olduğu için oluyor olabilir mi?

Türk telekom'u aradığımda adreste portlarda hiç doluluk yok, kim isterse yeni hat açabilir diyor. Ama TürkNet problem yaşar mı bilemem diyor.

Halihazırdaki interneti kapatmadan, TürkNet'i alabilmem için ne yapmam gerekiyor, fikri olan var mı?

• Şu anda ne kullanıyorsun ?

• NitroNos kullanıcısına yanıt

TTNet

• iamno35 İ kullanıcısına yanıt

TTnet aboneliğini direk Türknet'e taşıyamıyor musun ?

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Taahhüt bitmedi, cayma bedeli çok yüksek şu an. Onu farklı şekilde çözmeyi düşünüyoruz, devir ile falan. Ama diğer interneti kesinleştirmeden de bunu kapattırmak istemiyoruz, internetsiz kalmak istemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamno35 -- 31 Mart 2021; 23:57:0 >
  • Hocam eve kaç hat geliyor? Adresteki boş portları boşverin eve kaç hat geliyor?

Alternatif firmaları bir sorgulayın netspeed , gıbırnet felan.

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Bunu nasıl kontrol edebilirim?

Genelde sigorta kutusunun yanında olan telefon/tv/akıllı ev kablo kutusuna bakın. Ev eski ya da uyduruk müteahhit yapımı ise söylediğim şeyi aramayın bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Genelde sigorta kutusunun yanında olan telefon/tv/akıllı ev kablo kutusuna bakın. Ev eski ya da uyduruk müteahhit yapımı ise söylediğim şeyi aramayın bulamazsınız.

Evet, kendi dairemde böyle bir kutu bulamıyorum. Apartmanın girişinde normal internet kutusu var, onu da nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum, çok karışık görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.