Şimdi Ara

Evde tek yaşıyorum yine de maske takıyorum!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 44 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Tuğkan-0153 (4 mesaj) CSB yazmayan adam (3 mesaj) nucro (2 mesaj) Jeremy Klakson (2 mesaj) Dewil96 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bence herkes de takmalı. Hatta arada polis zorla hanelere girip, herkes maske takıyor mu diye kontrol etmeli. Nereden bilicez belki dışarıda birisi hapşırdı, rüzgar esti esti geldi pencerenin arasından girdi sonra da benim burnuma girdi? Aşılar zorunlu olmalı aşı olmayanlara ekmek bile satmamalı. Aşılardan asla şüphe edemeyiz, aşılardan şüphe edenler ateisttir diye fetva yayınlamalı hatta diyanet. Aşıları koskoca ilaç firmaları yarattı, siz onlardan nasıl şüphe edebilirsiniz arkadaşlar? Hiç utanmıyor musunuz?

|
    |
  • Ben en çok arabanın içinde tek başınayken maske takanlara bayılıyorum.

Ama eğer uluslararası bir anlaşma imzaladıysanız o zaman sonrasında maskenizi çıkarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucro -- 12 Ocak 2021; 8:57:25 >
  • nucro kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biraz makale oku lütfen çünkü maske takmasının nedeni yanına gelip giden görevlilerden dolayı uluslararası gezilerde yöneticiler test yaptırırlar ama yanda çalışanların böyle zorunluluğu yok lavrov umarsamamış ama bizim bakan doğru olanı yapıyor burda eleştirilecek konu lavrovun takmaması olacakken bizim bakanı neden eleştirdiniz anlamadım bu arada bende 2 maske takıyorum açık kapalı alan farketmeksizin tabi belki bizde virüsü alabiliriz ama tedbiri al takdiri bırak.
  • Ben uyurken, tuvaletteyken, duştayken hatta yemek yerken bile maskemi çıkarmıyorum, üstelik 3 kat. Sokakta ise bunlara ek olarak mutlaka siperliğimi takarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

Ben uyurken, tuvaletteyken, duştayken hatta yemek yerken bile maskemi çıkarmıyorum, üstelik 3 kat. Sokakta ise bunlara ek olarak mutlaka siperliğimi takarım.

Beyin ölümün hızla gerçekleşiyo hocam o zaman  

• Oksijensizlik senin kafana vurmus.Sen benim yerimede asi ol ne idugu belirsiz siviyi vucuduma enjekte ettirmem. Ha bu arada gun boyu maske takmıyorum is yerinde, arabada ve evde 😂 bogul kendi nefesinle 😂

• Başkalarıyla temasa geçecekseniz takmak lazım, evin içinde tek balınayken bence takmaya gerek yok ama balkona çıkıp yan komşuyla yakın temas konuşacaksak takılmalı tabiki de.

• en doğrusunu yapıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 10 Ocak 2021; 17:30:54 >
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

neyi doğru olm evde nerden gelsin virüs mutant mı bu ısı güdümlü füze gibi üstünüze uçmuyor

• Dewil96 D kullanıcısına yanıt
    Bakanlar eleştirilemez mi? En ufak eleştiride bile neden bu bakanları hep haklı hep üstün hep galip çıkarmaya çalışıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aracında tek başına seyahat eden vatandaşa maske cezası:

https://www.youtube.com/watch?v=YaRAaieG1

• Konuya kişi olarak değil ben olay olarak bakıyorum hocam yapılan uygulamada bakan doğruyu yapıyor ha bizim bakan takmasa lavrov bizim bakanın kini yapsa o zaman tabikide bu sefer bizim bakanı eleştirirdim bakanlar eleştirilemezmi soruna zaten yazdıklarımı oku lavrovu eleştirdim oda bakan😉
  • Yok artık daha neler, kafayımı yedin ?

• Aynı evde yaşayan aile arabanın içinde maske takmıyor diye ceza da var.

Artık mantığın bittiği yerdeyiz. Ama millet koyun..

• quote:

Orijinalden alıntı: babajoe99

neyi doğru olm evde nerden gelsin virüs mutant mı bu ısı güdümlü füze gibi üstünüze uçmuyor

hiç belli olmaz hocam camı açarsın hava almak için rüzgarla bile gelebilir

• Dewil96 D kullanıcısına yanıt
    Lavrov bi el işareti yapıyor ve bizimki "ah unutmuşum sahi" diye cıkarıp nereye koyacağını şaşırıyor cebine sıkıştırıyor. Olay tam fiyasko. Bence aralarında anlaşmalıladı. Maske Anlaşması yapmalılardı. Lavrov bizimkine el hareketi yapacak bizimki "ne diuon lan sen hem senin masken nerde bakem bak ceza keserim haaaa" diye el hareketi yapacak ve Lavrov cebinden maske cıkarıp takıp öyle defter değişi yapacaklardı. Bunlar daha aralarında anlaşamıyorlar, benim adıma ülke anlaşması imzalıyorlar ahah.

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

kanka virüs poşet gibi bişey değil sıvı gibi düşün koronalı biri konuşurken gülerken vs ağız burun çıkıyp yere düşüyo

Vay be. Büyüyünce bakan olup anlaşma imzalarken maskemi çıkarmak için sabırsızlanıyorum.

• https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps

2017-2018 de de taktin mi cigerim ? Haberin yoktu tabi elinde pecete bekliyodun

• fero01 kullanıcısına yanıt
    Yalan onlar inanma

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.