Şimdi Ara

Evde Sivilceleri Geçirme Yöntemleri-1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
31.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: 1881

Ülen yaş 24 oldu,alnımda 3 aydır sivilce var.

Sadece ergenlik sivilceleri kendi kendine çabuk geçer.Diğer sivilcelerin geçmesi biraz zaman alabilir
  • Abi ergenlikte böyle sivilce çıkmadı ki bende.
  • quote:

Abi ergenlikte böyle sivilce çıkmadı ki bende.

Msn eklersen yardımcı olabilirm;
    vlkn_oztrk@live.com
  • Valla bende de 5-10 tane var. Iyisiyle kotusuyle alistik birbirimize
  • quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

quote:

Ülen yaş 24 oldu,alnımda 3 aydır sivilce var.

Sadece ergenlik sivilceleri kendi kendine çabuk geçer.Diğer sivilcelerin geçmesi biraz zaman alabilir

Arkadaşım bende 13 yaşında bi çıktı sivilceler yüzüm görülmüyordu.15'ime geldiğimde sivilceler 1-2 taneydi. Şuan 16,5 yaşındayım arada bi azıyo. Ama eskisi gibi değil. Budamı ergenlik belirtisi. Bİ girip bi çıkıyomuyum yaa.

• Bütünleştim ben onlarla artık onlarla birlikte yaşıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

Bütünleştim ben onlarla artık onlarla birlikte yaşıyorum.

• Peeling sivilcesine göre yapılır eğer içi dolu ucu olan bir sivilce ise bildiğim kadarıyla peeling yapılmıyor çünkü sivilcenin ucunu kaldırıp patlamasına neden oluyor.Sivilceler için birkaç cildiyeciye gittim bende aşırı yok ve içi çok dolu olmayan ufak sivilceler çıkıyor.Ayrıca kız arkadaşımın zamanında yüzü sivilce doluydu hemde en irilerinden.Cidden çok kötüydü yüzü ve hormonal bir hapla tedavi oldu şimdi çok güzel pürüzsüz bir cildi var.Ama her ikimizede doktor isotrexin böyle yazılıyordu galiba bi ilaç verdi.Krem gibi birşey ama bildiğiniz uhu ya yapıştırıcıya benziyor.Akşam yatmadan önce ince bi tabaka yüze sürüyorsunuz suratınız cildiniz geriliyor.Cildin üst tabakasının hava ile temasını kesiyor ve üstteki ölü deriyi temizliyor.Sabah kalktığınızda güzelce yıkayıp temizliyorsunuz.Gerçekten güzel bir ilaç ve etrafımdaki arkadaşlarıma sürekli bunu veriyor doktorlar.Sizinde rahatsız edici bir probleminiz varsa gidin bir cildiyeciye ve sorun ve alın bu ilaçtan tavsiye ederim açıkçası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussopp

neutregena [anlış da olaiblir ] tonik war sarı bi alkollü su
    pamuğa bol bol sür
    sora da yüzüne sür her akşam
    bibaya faydasını görürsün

Sivilce Geçirme Yolları linkinde bu dediğin toniğin zeytin yağlımı ne olanını vermiş. hem daha doğal kimyasal kullanılmamış oluyor.
  • mazi kalbimde yaraysa
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.