Şimdi Ara

Evde Rusça için kaynak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde rusça öğrenmek istiyorum fakat bir türlü doğru kaynakları bulamadım internette araştırmayla. Kimine yorumlarında alıştırmaların cevaplarının olmadığı kimi için anlatımın tamamen rusça olduğu gibi yorumlar yazılmış kaynaklar için. Çoğunluğu sınıf ortamında işlenme amacıyla yazılmış kaynaklar.

Rusça temelim sıfır. Alfabeyi bile karıştırıyorum ona göre öneride bulunursanız sevinirim. Ayrıca iyi derecede İngilizce biliyorum kitabın anlatımının Türkçe ya da İngilizce olması fark etmez.

Yanında telaffuzlar için ses CD'leri olan kaynaklar tercihimdir. Ayrıca kaliteli bir sözlük de önerirseniz çok sevinirim.

• Duolingo diye bir uygulama var,calismalarini gunluk olarak takip ediyor ve hatirlatiyor. Ona bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebookta Alink Rusça dersleri grubu var. Ayrıca iyi bir ingilizceniz varsa sınırsız kaynak bulabilirsiniz. Bende Rusça öğrenmek istedim fakat ingilizcesiz olmuyor. İngilizceniz varsa kaynaklar okyanus, şayet yoksa eldeki bir bardak suya muhtaçsınız. Oda bir süre sonra canınızı sıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.