Şimdi Ara

Evde oturarak değişim beklemek. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
14
Favori
37.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir parti kursak nasıl olur.partiler ve işsizleri mesajı aldın anladın sen onu türkiye işte milleti alıştırıyorlar.
  • en sevdiğim bayılırım
  • dionysos_07 kullanıcısına yanıt
    ben boyacıyım.zaten iş yoktu suriyeliler geldikten sonra evde yatıyorum.hangi ekmekten bahsediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsoto

ben boyacıyım.zaten iş yoktu suriyeliler geldikten sonra evde yatıyorum.hangi ekmekten bahsediyorsun
    kriz nedeniyle iş yok, inşaatlar büyük oranda durdu , bu krizden herkes az veya çok nasibini alıyor
    git inşaatları gez çalışan türk bulabilecekmisin.hep suriyeli çalışıyor.bir aylık iş var atıyorum 10 kişi çalışacak türk ustaya verilen yövmiyenin 30 lira altına çalışıyorlar. al sana 10 ustadan ayda 9.000 lira kazanç.adamlar devletten her türlü yardımı alıyorlar 50 liraya çalışsa ne yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsoto

git inşaatları gez çalışan türk bulabilecekmisin.hep suriyeli çalışıyor.bir aylık iş var atıyorum 10 kişi çalışacak türk ustaya verilen yövmiyenin 30 lira altına çalışıyorlar. al sana 10 ustadan ayda 9.000 lira kazanç.adamlar devletten her türlü yardımı alıyorlar 50 liraya çalışsa ne yazar.
    valla ben zanaatkar olsam yurtdışı imkanlarını kovalarım,, yurtdışına iş yapan bir sürü türk firması var, bir şekilde giderim sonrada kalmanın bir yolunu bulurum, mesela bekarsan ordan bir kız alırsın evlenirsin
  • life begins at the end of your comfort zone
  • 0'ı geliştiremezsin.

ama 1'i 1.1 yapabilirsin.

Gir bir fabrikaya 5 seneye 1 üst seviyeye çıkarsın.

Gir bir LC Waikiki mağazasına işini yap, zaten 5 sene dayanırsan sana otomatikman gelip rütbe vericekler.

Oturduğun yerden değişim gelmiyorsa, basitçe "oturma".

Hatta şöyle söyliyim. Kafayı yemektense lan ben napcam diye, saçma bir işte zorlanarak çalış daha iyi. kafanı dolu tutar.

Not: Kurumsal şirkette mühendis.
  • Kardeşim ne yapmak istiyorsun amacın ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bir gözüm kaza sonrası görmüyor.2 çocuk üni de biri lise son boşanmışım çocuklarım yanımda kalıyor hangi yurt dışı emekli maaşımla ne yapabilirim
  • benimde özel 1.dönem bitmek üzere bende okulu bırakıp askere gitmeyi dönünce okula devam etmeyi düşünüyorum yoksa askerden sonra jöh pöh olmayı istiyorum maaşları iyi bak o mesleklere 24 yaş gayet yeterli okumak için Açık üniversite de var ama 24 büyük değil bizim okulda da büyük vardı sen derslerini girip AA almaya bak iyi not al gerisi kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pejuhide

Güncel.
    Linux öğren
  • dostum öğrenebilirseniz 3ds MAX, maya vs öğrenin. Hem eğlenin hemde animasyon hazırlayarak paralar kazanın. Tabi bunun için sağlam bir bilgisayara ihtiyaç var

• benim çevremdeki esnafların bazıları küçük bir sermaye ile mal alıp onları seyyar olarak satmakla işe başladılar sonra biriktikçe dükkan açtılar daha sonra fabrika açtılar kendileri mallarını ürettiler ve kendileri sattılar . Bu arada bahsettiklerim konfeksiyon işin de okul kıyafeti yapıp satıyorlar. Bir kısmı da bir esnafın yanında tezgahtar olarak başladılar o çevrede tanınmaya basladılar. biraz sermaye biriktirdikçe kendi dükkanlarını açtılar tanındıkları için bazı esnaflar müsterilerini ona yönlendirdiler hatta patronları da onlara yardımcı oldular yani gelen müsterileri o kişiye yönlendirdiler. böylece büyüdüler . Ticari zekanız varsa bu işten çok çok fazla para kazanabilirsiniz. Esnafların bazılarına evet işleri babalarından kalıyor ama bazıları da böyle sıfırdan başlayıp büyüyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmkanın varsa oku ben 24 yaşındayım bu sene üniversite sınavına gireceğim

• T-E-K- kullanıcısına yanıt
    İmzanda resmen otobiyografin yazıyor

• Arada rahip moduna girmeli insan. zamanının çoğunu evde geçirerek.
  • Sen sanmıyoraun ama iş verenlerin çoğu bakıyor ne yazıkki

• okumayan sürünür okuyan adam eninde sonunda bir yerlere geliyor..

hayat zor adamı tek kalemde çarezsiz bırakır atar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 22 Ocak 2019; 17:40:21 >
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Senin kafan iyi herhalde. Ne tipi amk? Filmlerde başrol olmayacak adam normal bir iş arıyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.