Şimdi Ara

Evde nasıl kas yapılır ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
12
Favori
362.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • günde 50 şınav 50 mekik 50 barfiks yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknolojik2001

Merhaba arkadaşlar ben 13 yaşındayım boyum:1.45-1.50 kilom:36 haftada 2-3 kere 20 şer şınav çekiyorum ve günde 30 mekik çekiyorum ve bide 6-8 kiloluk ağırlıklar kaldırıyorum bu uygulamayı pek sık yapamıyorum fakat şu anda vücudum karesel bir yapı aldı eğer böyle devam edersem vücudum gelişirmi yanlışlarım varsa düzeltiniz teşekkürler

ASİ GENÇLER !! {*_*}

1.50 boyundasın ve vucudun gelişmemiş benim bi arkadaşım vardı aynı senin gibi bebe kaslarım var diye artislik yapıyodu 12 yaşındayken arkadaşım şuan 1.50 ben 1.82 ve ondan daha kaslıyım gelişmeniz bitmek üzereyken başlayın

• Öncelikle merhaba kolay gelsin hepinize ben 16 yaşındayım yaklaşık 1,65 boyunca 58 kilo civarındayım. Her gün düzenli olarak 60 mekik 25-30 arası da şınav çekiyorum. Ağırlık kaldırmıyorum. Fazla kilolu olmadığım için karın bölgemde ki kaslar gözle görülür şekilde oluştular. Ayrıca karın kasından ayrı karnımın sağ ve sol üstlerinde çizgi şeklinde kaslar var (isimlerini bilmiyorum kusura bakmayın). Ben bu çalışmayı neredeyse 1 aydır yapıyorum vucudum sanki bu işe meyilli hemen sonuç verdi kollarım zaten gelişmiş bacaklarımda da tek sıra halinde kaslar var. Böyle devam edeyim mi yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emcnsrl -- 27 Haziran 2013; 18:24:11 >
  • Ben Evde 50 mekik 20 şınavla başladım şınavı haftada 5 mekiği 10 artırarak çalışıyorum set set 10 mekik çekip 1 dk dinleniyorum aynısını şınavda 5.5 uyguluyorum tabi mekik ve şınav sayısı artıkça 5 ve 10 daha çok çekmeye başlıyorum bir sette
    @
  • kas için protein kaynakları : yumurta balık et süt makarna pilav hindi eti peynir ton balığı yoğurt kuru fasulye ve ıspanak
  • benim gibi bilgisayar başında aralıksız tıkınıp kahve ve sigara içerek çikolota-süt-kahve-sigara gibi alışverişler yapmak dışında hiç dışarı çıkmadan 10 sene geçir çok bir Türk kası yapılıyor, hatta biraz kamburum bile çıkmış...
  • Arkadaşlar ben 16 yaşındayım görünen bi kasım yok kolda bile sıkınca az çıkıyor. hazır tatildeyden çalışmak istiyorum. Günde 3 setten oluşan 10 ar 10 ar mekik ve sınav çekeceğim ve barfisk çekeceğim yapabildiğim kadar. Şuan da boyum: 1.73 basketbolla ilgileniyorum zaten vücudu da bu yüzden istiyorum yani öyle aşırı bi kas değil ve tabii ki dışarıdan da iyi görünmek istiyorum. Bu işi yaparken arada koşu da yapacağım. Sizce başlamak için zamanı mı? Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.. :) idolüm Andrew Garfield:  Evde nasıl kas yapılır ? ( sağdaki ) Dışarıdan da böyle gözükse fena değildir benim için :  Evde nasıl kas yapılır ? Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiritoTr -- 10 Temmuz 2013; 2:12:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KiritoTr

Arkadaşlar ben 16 yaşındayım görünen bi kasım yok kolda bile sıkınca az çıkıyor. hazır tatildeyden çalışmak istiyorum. Günde 3 setten oluşan 10 ar 10 ar mekik ve sınav çekeceğim ve barfisk çekeceğim yapabildiğim kadar. Şuan da boyum: 1.73 basketbolla ilgileniyorum zaten vücudu da bu yüzden istiyorum yani öyle aşırı bi kas değil ve tabii ki dışarıdan da iyi görünmek istiyorum. Bu işi yaparken arada koşu da yapacağım. Sizce başlamak için zamanı mı? Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.. :) idolüm Andrew Garfield:  Evde nasıl kas yapılır ? ( sağdaki ) Dışarıdan da böyle gözükse fena değildir benim için :  Evde nasıl kas yapılır ? Teşekkürler..

Henüz daha erken. 18 yaşından önce başlamak iyi olmaz, kas gelişimini tamamlaman gerekli. O zamana kadar sağlılı beslenme+düzenli koşu, mekik ve şınav yeterli olur kanaatindeyim.

• Şimdilik dediğin gibi yapacağım peki 18 yaşına gelince örnek verdiğim resimdeki gibi olmak için ne yapmam gerekir? Ben zaten sırf evde mekik, şınavla gelişmek istiyorum. Bir de ekstradan barfisk ve dumbell kullanırım diye düşünüyorum
  • quote:

Şimdilik dediğin gibi yapacağım peki 18 yaşına gelince örnek verdiğim resimdeki gibi olmak için ne yapmam gerekir? Ben zaten sırf evde mekik, şınavla gelişmek istiyorum. Bir de ekstradan barfisk ve dumbell kullanırım diye düşünüyorum

O zamanda 20 kilo dumbell set alırsın, sehpasız olmaz onu da söyleyim. En basitinden 3 seviye katlanır bir sehpa alırsın. Hareketlerin belki yarısını sehpa üzerinde yapman gerekir çünkü ayakta çok yorulursun ve beline aşırı yük biner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Arkadaşlar ben 16 yaşındayım görünen bi kasım yok kolda bile sıkınca az çıkıyor. hazır tatildeyden çalışmak istiyorum. Günde 3 setten oluşan 10 ar 10 ar mekik ve sınav çekeceğim ve barfisk çekeceğim yapabildiğim kadar. Şuan da boyum: 1.73 basketbolla ilgileniyorum zaten vücudu da bu yüzden istiyorum yani öyle aşırı bi kas değil ve tabii ki dışarıdan da iyi görünmek istiyorum. Bu işi yaparken arada koşu da yapacağım. Sizce başlamak için zamanı mı? Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.. :) idolüm Andrew Garfield:  Evde nasıl kas yapılır ? ( sağdaki ) Dışarıdan da böyle gözükse fena değildir benim için :  Evde nasıl kas yapılır ? Teşekkürler..

Henüz daha erken. 18 yaşından önce başlamak iyi olmaz, kas gelişimini tamamlaman gerekli. O zamana kadar sağlılı beslenme+düzenli koşu, mekik ve şınav yeterli olur kanaatindeyim.

Hocam ben de 17 yasindayim su boy 1,72 kilo 56 cikti tartida ama ramazandan dolayi oldu yoks 53-54
    Vucudumda kas yok diyebilirim kollar falan baya ince. Yani belli bi duzeye gelmesini istiyorum. Mekik ve sinav disinda baska bisey yapilmamali mi ? Karin egzersizi demi zararli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GökPerisi

evet arkadaşlar spor salonuna gidicek ne param var ne zamanım evde kendi çapımda bişiyler yapmaya çalşıyorum günlük

20 şınav
    60 mekik

Tabi 20 şınav biranda olmadı yaklaşık 20 günlük çalışmam ile bukadarını kolaylıkla yapabiliyorm daha neler yapmam lazım ne tür hareketler önerirsiniz siz mekik-şınavda nasılsnınz tavsiyeleriniz varsa almak isterim..

Fİtness'e git parası 50 tl miymiş neymiş para biraz senin için sorun olabilir ama zaman kolay arkadaşım vardı giderdi fitness'e bu gün gitmiyomusun dedim yo herkes kafasına göre istediği zaman gider gelir dedi

• Aynen barfiks cok onemlidir ķnk bende bugun alicam insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.