Şimdi Ara

Evde nasıl kas yapılır ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
12
Favori
362.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abiler kardeşler ben 17 yaşındayım 187 boy 90 kiloyum size ilk sorum:
    1-)şınav nasıl çekebilirim 1 tane bile cekemiyorum
    2-)evde nasıl kas yapabilirim spor merkezine vaktim yokk
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER
  • 16 yasındayım ve 180cm boyum kılo ise 60.mekık aletim var ve her gun 10dk düzenli olarak calısıyorum zayıf oldugum için baklava seklındekı karın kaslarım ortaya cıkmaya basladı bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: armut007

abiler kardeşler ben 17 yaşındayım 187 boy 90 kiloyum size ilk sorum:
    1-)şınav nasıl çekebilirim 1 tane bile cekemiyorum
    2-)evde nasıl kas yapabilirim spor merkezine vaktim yokk
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

1 - Şınav çekemiyorsan şu konuyu okuyacaksın: şınav programı

2 - Ağırlık çalışmadan kas yapamazsın, mekik karnını sıkılaştırır, şınav ise kondisyon için gerekli. Kısacası düzenli olarak evinde şınav, mekik, ağırlık çalışacaksın, başka yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KİNG_135

İyi günler:
    Ben Barış 17 Yaşındayım 69 Kiloda , Boyum 1,65 İle 1,70 Arasında
    Arkadaş Çevreme Göre Daha Kaslı Bi Vücudum Var.
    Omuzlarda ve Kollarımda Kaslarım Var Ama
    Yemekten Dolayı Karın Kasım Fazla Yok
    Karında Kilo Olduğu İçin Barfikste 35 Ten Sonrasında Zorlanıyorum
    Genel OLarak Barfikste Kesin 30 Kilodan Dolayı Mı Yoksa Elimi Hissetmiyorum
    Nasırlar Var Ondan Dolayı mı ?
    [Şınav 35-40]
    [Mekik Belli Olmuyor 40 İle 75 Arası]

Genç arkadaşım sen 30 barfiksi çekiyorsan zaten daha bişey istemene gerek yokki.Ben 1 yıldır sporla uğraşıyorum ama 17-18 de kalıyorum barfikste.
    Gerçekten barfikstenmi sözediyorsun onu da merak ettim doğrusu.
  • eheh 35+ barfix ceken arkadasa benden de bi ohannes.
    32 yasindayim. 2 yildir yarim yamalak spor yapiyorum.
    3*5 barfix yapinca nefesim kesiliyor.
    180 cm 90kg tabe. 30+ yasinda gobek default oluyor :D
  • 1 incisi arkadaşin dediği doğru şınav mekik cekerek kas geliştiremezsin geliştiriceksen bütün kaslarını ortanli şekilde calişman gerekir.

2 incisi üzgünüm ama bu iş evde olucak iş değil , spor salonuna gidicek param + vaktim yok demişsin kas geliştirmek iyi beslenme dinlenme ve iyi calişmayla olucak bir durum.
  • walla arkadaşlar ben 15 yaşındayım boyum1.65 kilom 58 tam olarak 1senedir çalişıyorum hergün öğlen 50 şınav , akşam 50 şınav çekiyorum ama hiç durmadan rahat 50 şınav çekiyorum bukadar çekmem zarar verirmi dambılla sadece küçük hareketler yapıyorum hadi eywallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kas yapıyorum -- 1 Haziran 2010; 11:50:36 >
  • bende vücut geliştirmeye çalışıyorum yanlız beslenmede nelere dikkat etmeliyim,neler yemeli,nelerden kaçınmalıyım,bilenler yardımcı olabilir mi?
  • İstenildi mi herşey yapılabilir bence spor salonuna gitmeye gerek yok, ben şu ana kadar hiç spor salonuna gitmedim ama giden arkadaşlarımdan çok daha iyi durumdayım (gerek güç gerek görüntü olarak) o yüzden istenildi mi herşey yapılabilir öyle çok para harcamaya gerek yok.
  • ben 13 yaşındayım boyum 1.40-1.45 arası kilomda 33-35 arası biraz zayıfım 2 günde bir tek kol tek kol 50x2 kere dambell kalıdırıom 4 kg lik 15x2 mekik çekiorm 5x4 şınav çekiorm sizce kas yaparmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 282233

ben 13 yaşındayım boyum 1.40-1.45 arası kilomda 33-35 arası biraz zayıfım 2 günde bir tek kol tek kol 50x2 kere dambell kalıdırıom 4 kg lik 15x2 mekik çekiorm 5x4 şınav çekiorm sizce kas yaparmıyım

Kas yaparsın ancak boyun 1.45 olarak kalır
  • Kas yapamazsın sadece dayanıklılığın artar o tekrar ve kilolarla. Boyun da kısalmaz vücutgeliştirme zaten boyu kısaltmaz aksine uzatır.
  • tşk ederim vıkıng ama bazı sitelerde gelişimi engellediğini duydum ve şuan yapmıorum artık bıraktım zararı yoksa tekrar başlıcam
  • Öyle saçma şey mi olurmuş, bahsettiğin siteler vücut geliştirme ile ilgiliyse kapasınlar o sitelerini. gördüğün her türlü profesyonel sporcuların hepsi daha çocuk yaşta ağırlık çalıştırılır. gelişim dursaydı 12 yaşında ağırlık çalışmaya başlayan dwayne johnson 195 lik dev olmazdı yada 14 yaşında başlayan arnold.
  • çok tşk ederim çok yardımcı oldun yha imzayla profil sermi nasıl kyoluo
  • DAHA 13 YAŞINDAYIM BOYUM 153 CM KİLOM 52 KG KAS YAPMAK İÇİN NELER YAPMALIYIM GÜNDE KAÇ ŞINAV KAÇ MEKİK KAÇ BARFİKS ÇEKMELİYİM SAYI İLE YAZINIZ LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM
  • ben 15 yaşındayım boyum 1.65 kilom 55 tam 1 yıldır çalışıyorum rahat bi seferde 50 şınav çekiyorum benim çalışmam öğlen 50 şınav 60 mekik akşam 50 şınav 30mekik çekiyorum ama ben bunu hergün yapıyorum hiçte zoruma gitmiyor
  • 15 yaşındayım 1.68 boyum var
    Her saat 60 kere dambıl 15 şınav 30 barfiks çekiyorum yaptığım amelelik mi ?
    Ve bana ne önerirsiniz Dambıl ve kum torbası var evde
  • ßen 14 yaşındayım ilk başlarda 5 şınav çekiyordum zorla 4 ay sonrasında 60 şınava ulaştım mekik ilk başlarda 12 taneyle başladım sabah öğle akşam olarak cekiyordum kaldırdığım bir ağırlık yok daha doğrusu kaldıracağım bir şeyim yok 5 kiloluk dumbıllı rahat kaldırıyorum ama babam dumbıll alırsam boyum kısa kalır falan dedi bende bunun için almadım şuan kol kaslarım gelişmiş durumda kuvvetli gibi hissediyorum kendimi ama dışardan bakınca kaslarımın belli olmasını istiyorum balfiks 5...6 tane cekebiliyorum ama günlük yaptıklarımda bu yok çünkü asılcak bir yer bulamıyorum...

yaşım:14
    Boy 1.58
    kilo:46

ßana kaslarımın dışardan bakıldığında gözükmesi için ne önerirsiniz..???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraps -- 29 Ekim 2010; 23:33:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.