Şimdi Ara

Evde Köpek Beslemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar evde köpek beslemek istiyorum yalnız apartmandayım bu yüzden sesten dolayı sıkıntı olur diye düşünüyorum tüy sorun değil bir şekilde temizlerim fakat ses yüzünden alt kat ve üst kattakiler rahatsız olabilir. Bununla ilgili bir çözüm bulan var mı besleyen arkadaşların fikirleri nedir.

• Merhabalar ,internette köpek cinslerine bakabilirsiniz .Her köpek cinsi daha doğrusu köpek farklı özelliklere sahiptir .Kimi köpek daha fazla havlar ,kimisi daha az ,kimisi sadece tehlike anında (saldırı aninda) havlar. İnternette köpek cinslerine bak ona göre satıcılarla iletisime geç bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voyager33 kullanıcısına yanıt
    tsk, sizin var mı
  • Hayır yok ama bir barinakta düzenli olarak köpeklerle kısa geziler yapıyorum dışarı çıkıp

• mantıklı
  • evde köpek beslemek çok zor iştir. aşıları bitene kadar dışarı çıkamayacağı için ve çişini tutamayacağı için tuvaletini eve yapar. siz bir alan ayırsanız bile (kapalı balkon mesela) o bir süre (yaklaşık 8-9 aylık) olana kadar çişini tam tutamayacaktır. bunun yanında hergün evi silip süpürmeniz gerekecektir. havlamasına çözüm olan aletler var. köpekler havladığında ince frekanstan ses yolluyormuş. internette bundan bulabilirsiniz. lakin evde köpek beslemek ve özellikle yavru köpek çok zor olacaktır. sizden ilgi bekleyecek. sizin yorgun veya uyumak istiyor olmanız onu ilgilendirmeyecek. evde bırakıp giderken aklınız onca kalacak. evi dağıtacak ve birşeyleri ısırıp kemirecek. barınaktan yetişkin bir köpek sahiplenmek daha iyi olabilir.
  • anladım,zor

• Merhaba apartmanda köpek besleyecekseniz eğer en ideal ırk cocker. Çok uysallar ve hiç havlamiyorlar. Benim bir cockerim var 5 yaşında suan. Iki ev değiştirdim ikisi de site içinde. Komşularım kopegimin varligini sadece dışarı tuvalete çıkarttığımda farkediyorlar.

Insanlar la çok iyi anlaşıyor. Sormak İstediğiniz birsey olursa sorabilirsiniz.

• Burcukaratas B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Havlamayan ırkları seçmelisin. Cocker demiş yukarıdaki arkadaş çok güzel köpektir zeki ve uysaldır ayrıca.
    Bi zevkle alıp sonra ormanlara atılıyor yalnız bunlar eğer böyle yapacaksanız hiç almayın vebali çok büyük, yaşın küçükse ailenden emin olman lazım. Satın almanı tavsiye etmiyorum bi kaç barınak ararsan bulabileceğin bir tür. Yazlık ve zengin kesimlerdeki barınaklara bakabilirsin.
    Köpeği alacaksınız ama bu hayvana 10 15 yıl bakacaksınız ona göre uzun vadeli plan yapmanız gerek. 2-3 senelik bir plan yapıpta almayın
  • Köpek çok kokar bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.