Şimdi Ara

Evde kayıt nasıl yapılır? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
37.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Eğer müzik aletlerinden kayıt yapacaksan sana önerim CUBASE olacak. Ben firewire girişi ile gitar prosesörümü bilgisayarımın USB girişine bağlıyorum. 0 kayıp digital kayıt yapıyorum. hatta üzerine FL studio da bateri ve bass gitarda ekliyorum. Albüm kaydı gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul12

Profesyonel anlamda FL Studio, Reason, CuBase programlarını kullanmanı öneririm...ama daha basit kullanımı kolay birşeyler isterseniz aşağıdaki programları tavsiye ederim,

Alt yapılara vokal yapabilirsiniz...Programa attığınız bir MP3ün üstüne sesinizi kayıt edin, isterseniz normal kayıt yapın...

Acoustica Mp Audio Mixer
    Acoustica Mixcraft
    Acid Pro

'' Acoustica Mp Audio Mixer '' Programı nasıl kullanılıyor ? Çok acil lazım.
  • nasıl yaparız?
  • bizim stüdyo sahibi cubase kullanıyor,gayet temiz kayıtlar.. benim de sorularım olucak ;

elektro davulumdan pcye kayıt nasıl yapabilirim? midi kablo falan deniyo bi türlü anlıyamadım açık bi şekilde anlatıcak biri var mı
  • Ben de elektro gitarı direk pcye bağlayıp kayıt yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim ? Takip
  • en güzeli stüdyo kiralamak
  • sesle muzigi ayirmak icin program soyleyin yeter bana kayit istemem bos muzigi acar kendim soylerim muthis olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, selam herkese öncelikle.. arkadaşlar, bunlara hiç gerek yok, eğer size vereceğim linkte ki ses kayıtlarını beğenirseniz sizin için gerekli olan tek envanter mikrofonlu bir kulaklık olacaktır. bu kulaklığın fiyatı 15-50 tl arası olabilir. Tabi bitmedi; bu kulaklıklarda mikrofonun yönü ağazımıza dönük olduğu için kayıt seste patlamalar olur bu da canımızı sıkar. biz bu mikrofonun önünü tam ters tarafa çeviriyoruz ve varsa bir sünger geçiriyoruz. emin olun ses kaydı hoşunuza gidecektir. ama bitmedi, bilgisayar üzerinden kayıt aygıtı ayarlarını yapıyoruz, bas miktarını düşürdükçe kalite artar ve dipses azalır. bu tür kayıtlar için nero7 waveeditor ü tavsiye ederim. ücretli bir yazılım ama harika. kolay gelsin. şadan saygın videoları
    https://www.youtube.com/channel/UCF3uga185gW5znpe03nKk8g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şadan saygın -- 2 Ocak 2016; 23:22:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.