Şimdi Ara

Evde kartuş Doldurmak için neler gerekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
21.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben evde kartuş doldurmak istiyorum. sorularım şunlar;
    1- kendi kartuşlarımı doldurmak için gerekli alet yada hırdavatlar neler
    2- örneğin siyah kartuş doldurmak istiyorum, siyah kartuşun boyasını nereden alacağım
    3- bir ara şırıngayla doldurulur diye duymuştum bu mümkün mü?

Ve yorumlarınız...

• Merhaba. ekimin ilk haftası Kartus dolum ürünleri satmaya basliyorum. INKTEC markasına sahip ürünlerin parakende satısı 15 €

paket halinde tüm aparatlar geliyor sana ve 3 kez dolum yapabiliyorsun. 15 € HP ürünleri icindir. biraz beklersen gönderebilirim.
  • yaw evde olabilir mi her taraf mürekkep olur..
  • Ya kardeşim al şırıngayı doldur mürekkebi bas kartuşun içine nasıl olsa siyah değilmi , Hiç sorun çıkmaz babalar gibi kullanırsın. 15 € da cebine kalır..
  • yani gidip kırtasiyeden bi siyah mürekkep alsam bi de şırınga bu yöntemle doldurabilirmiyim. yani herhangi bir sorun çıkmasın. bu arada kartuşlara zarar vermeyelim..
  • _HaKaN_ inşallah o aparatlar printer ın kalemlerinden dolum yapmıyordur.. ki kartuşun canı çıkıyor öyle.. sonrası malum tramların arası 1 er mm boşluk.. sözde görünür resimler tıkanan kartuşlar yenileri printer parası, ve printer çöpe....

eğer tepeden doldurma yapabiliyorsa gerçekten güzel :D
  • 5 milyona kıyamayacak kadar züğürtseniz ne demeye printer ile uğraşıyorsunuz. Onun kağıdını da siz evde üretmeye kalkarsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

5 milyona kıyamayacak kadar züğürtseniz ne demeye printer ile uğraşıyorsunuz. Onun kağıdını da siz evde üretmeye kalkarsınız...

• istersen bir dene su kirtasiyede satilan murekkeb ile kartus doldurmayi sonucu bana mutlaka soyle (saka yapiyorum tabiki sakin deneme 1. olarak kagit tamamen murakkeb olcaktir 2.olaraj ise yayicinin porsh unu kirleteceksin ve sana bir cok masrafa neden olacak tir)sen git en iyisi adam gobo yazici murekkebi satin al ................ ama biray pahalidir onlar
  • Tuvnera sen yeni printer kartuşunun kaç para olduğundan haberin var mı? .. ve alaturka usül doldurmalarda o kalemlerin nasıl hasar aldığını da biliyorsundur.
  • Kadıköy Yazıcıoğlu İş Hanı' nda her türlü renkli kartuş 6 milyon, siyah-beyaz kartuş 5 milyona dolduruluyor. Ben doldurdum gayet temiz işçilik.
  • Arkadaşlar anlamadım ben bu kit olaylarına neden prim veriyosunuz bakın benim siteyi bir kontrol edin orda herşey anlatılıyor sevenhillböylece her zaman sorunsuz iş halledin. Hadi kolay gelsin
  • ilgili sitewww.sevenhill.com inceleyin derim.
  • hooopppp yukarı
  • nogretse, mükemmel bi döküman hazırlamışsın, gece gece ne güldürdün beni, eeline emeğine sağlık.
  • printerın markası ve modelı kartus modelını falan solersen sana yardımcı olabılırım belkı. ayrıca ankarada bır yer buldum benım prınter canon. neyse 1 lıtre canon murekkepı sıyah 25 ytl. diger renklılerde aynı fıyat. veya 80ml lıklerde 5 ytl. kartusu bununla 10 kere doldurursun sanırım. benondan kullanamya basladım gayette kolay doluyor. ama prınter canon oldugu ıcın baskı kafasından ayrı kartuslar. dırek sırıngayla ustundekı delıkten dolduruluyor.
  • vallah istanbulda bu işler için malzeme alet satan yerler varr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaaksu84 -- 15 Nisan 2006; 20:19:59 >
  • Yav dikkat etmek lazım. Printeri çöpe atmayalım...
  • yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

5 milyona kıyamayacak kadar züğürtseniz ne demeye printer ile uğraşıyorsunuz. Onun kağıdını da siz evde üretmeye kalkarsınız...

ayrıca biride sevenhilll sevenhilll die bağırıyor ne annatiyoki o orda

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.