Şimdi Ara

Evde kalma sözü verene Gökçeada Belediyesinden Netflix hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
106
Cevap
1
Favori
17.193
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Evde kalma sözü verene Gökçeada Belediyesinden Netflix hediye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1046 Mesaj

evet çalışan maaşlarına zam veriyordu en son, duyduk biz de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Opt1mystiq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    feslinin peşinden gidenlere laf anlatamazsın @august landmesser kardeşim. onların kafası fesli halen.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"Kitap okuyun diye uğraştı akparti "

sen bizi güldürdün, sen gülme e mi?

akparti kitap okuyanların yaşadığı bir ülkede % 1 oy bile alamaz. bunu çerçeveletip duvara asabilirsin.
    Yo yo alır özellikle tarihî vesikaları ve kitapları okursa millet monarşi icin referandum yapılır ama bırak tarihi vesikayı hayatında ders kitapları dışında kitap görmeyen bu son yüz yılın nesli için bi hayli zor zanaat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ahahaha... diyarbakırda ne mutlu türküm diyene yazısını vinçle söküyolar... kim söküyor
    https://www.youtube.com/watch?v=-ECjv1yIjfA
    yakında siz erdoğan cami yıktı demeyede başlarsınız :D kafaya bak :D avrupada pkk mitingleri ile beraber miting ve toplantı yapan sizsiniz. apo ile atatürk posterini üst üste asan da sizsiniz. pkk ları dost olarak görüyoruz diyen de sizsiniz. chp seçmesinin artık 2. partisinin pkk partisi olduğunu biliyoruz. sözde cumhuriyetçi teröristlerin kim olduğunu da biliyoruz.
    https://www.youtube.com/watch?v=qpy-sVe46jI

• Çavuş
    77 Mesaj

ahahaha kaynak haber kanalına bak... raitingi fox tv nin milyonda biri... ki eminim aslında terörisbaşı posteri Atatürk posteri kadar rahatsız etmiyodur ahahaha

ya tüm bu iftiralar tüm bu yalanlar istanbul seçimleri yenilenirken de söylenmedi mi.. tüm bu söylenenlere halkın cevabı tokat gibi yüzüne çarpmadı mı? hala kime neyi ispatlamaya çalışıyosun. Bana değil halka ispatla

ya anlaması bu kadar mı zor, gerçeklerle yüzleşmek bu kadar mı imkansız? yahu ne dersen de inanmıyor insanlar işte inanmıyor... söylenen yalanlara iftiralara kanmıyor... ne dersen de inanmıyor sana yapacak birşey var mı?

sen büyükçekmeceye git sahte seçmen ara belki bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 27 Mart 2020; 16:16:15 >
    |
    |
    cihatgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    47 Mesaj
    ne güzel bir düşünce olmuş takdir ettim açıkçası ama donanımhaber ölücülerine müjde olsun :D
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 30 Mart 2020; 11:18:4 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: august landmesser

ahahaha kaynak haber kanalına bak... raitingi fox tv nin milyonda biri... ki eminim aslında terörisbaşı posteri Atatürk posteri kadar rahatsız etmiyodur ahahaha

ya tüm bu iftiralar tüm bu yalanlar istanbul seçimleri yenilenirken de söylenmedi mi.. tüm bu söylenenlere halkın cevabı tokat gibi yüzüne çarpmadı mı? hala kime neyi ispatlamaya çalışıyosun. Bana değil halka ispatla

ya anlaması bu kadar mı zor, gerçeklerle yüzleşmek bu kadar mı imkansız? yahu ne dersen de inanmıyor insanlar işte inanmıyor... söylenen yalanlara iftiralara kanmıyor... ne dersen de inanmıyor sana yapacak birşey var mı?

sen büyükçekmeceye git sahte seçmen ara belki bulursun
    kendi gönderdiği kaynak haber99tv :D adını kendin bile bilmiyorsundur :D iftira mı :D inanmak istemiyorsun gerçeklere belli :D dün size atatürkün pçleri diyenler bu gün size o koltukta bizim sayemizde oturuyorsunuz diyor :D gerçekten de öyle o koltuklarda onların pkk nın sayesinde oturuyorsunuz. işte eşeğe altın semer vursanda eşek aynı eşek. ne desek ne göstersek yetmez size. açık açık biz pkk lıyız bizim sayemizde orda oturuyoruz diyor adamlar ama bir kulağınızdan girip diğerinden çıkıyor desem o bile değil. kulağınızdan girmiyor.

• Binbaşı
    1046 Mesaj

laga lugayla ne olduğunuz, bu ülkeye ne zararlar verdiğinizi unut-tu-ra-maz-sı-nız!!!!! Atatürk olarak yazılır, Atatürk'ün ismi. bunu da düzelt!

|
    |

ahahaha.. ya şuna bile idrak edemiyorsunuz, şunu bile muhakeme edecek kapasite yok bu yalanları söyleyenlerde

o kadın niye sinirli, niye böyle şeyler söylüyor? chp onlara zarar veriyor demekki, onlara göz açtırmıyor demek ki, kadın isyan ediyor yeter artık biz size oy verdik falan diyor pkk chpnin avrupadaki toplantılarını niye basıyor, chp yi düşman görüyor..

zaten terörist başının okuttuğunuz mektubunda zaten açıkça diyordu terörelebaşı, kimseye oy vermeyin... sen bebek katilinin mektubunu bi daha oku alışıksınız zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 28 Mart 2020; 15:40:50 >
    |
    |

• Yarbay
    5365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cihatgs

https://www.google.com.tr/

üstteki linkten gidebilirsin.

Alıntıları Göster
    akpkk'nın aynısı.provokasyon amaçlı çıkarılmış sallmasyon bir kısaltma
    |
    |

neden ak parti biliyor musun? aydınlanmaya, insanları bilinçlendirmeye yönelik bir parti. ünlü bir kahramanın gölgesinden cahillerin oyundan kazanılmış oy değil :) chp iktidarda iken okur yazar oranı açtı? akparti iktidara geldi okur yazar oranı kaç? Okul kitapları neden ücretsiz şuan? daha çooooook şey yazarım ama siyaset yapmak yasak. gerek de yok akıllı olanın yolu belli :)

"Ülkemizde kafe denilen vakit öldürme mekanlarının kütüphanelere göre dolu olmasına kafa yormamız lazım. Millet Kütüphaneleri'nin bile ne olduğunu anlamayanlar var." -RTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renega -- 30 Mart 2020; 20:9:33 >
    |
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: renega

neden ak parti biliyor musun? aydınlanmaya, insanları bilinçlendirmeye yönelik bir parti. ünlü bir kahramanın gölgesinden cahillerin oyundan kazanılmış oy değil :) chp iktidarda iken okur yazar oranı açtı? akparti iktidara geldi okur yazar oranı kaç? Okul kitapları neden ücretsiz şuan? daha çooooook şey yazarım ama siyaset yapmak yasak. gerek de yok akıllı olanın yolu belli :)

"Ülkemizde kafe denilen vakit öldürme mekanlarının kütüphanelere göre dolu olmasına kafa yormamız lazım. Millet Kütüphaneleri'nin bile ne olduğunu anlamayanlar var." -RTE
    Sayın renega bana özel mesaj göndermişsiniz ama size cevap yazamıyorum. Özel mesaja kapatmışsınız profilinizi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"Kitap okuyun diye uğraştı akparti "

sen bizi güldürdün, sen gülme e mi?

akparti kitap okuyanların yaşadığı bir ülkede % 1 oy bile alamaz. bunu çerçeveletip duvara asabilirsin.
    elin adamı okur atomu böler,bizimkiler okur milleti böler
    Eski Kullanıcı Adı:
    pablo dicannio

10.000 nüfuslu yerin kampanyası kaç zamandır üst sıralara gelip duruyor
    Ben de Çemişgezek ‘ te bakkal Celal amca gofretlerde indirim yapıyor onu paylaşayım , bütün Türkiye yi ilgilendirsin , sonra burdan siyasete sıçrasın olay , Celal amca köylüyle ters düşsün neymiş efendim gofretlerde makina yağı kullanıyormuş , hikaye bu ya birbirimizi ayrıştıracak bişeyler buluruz illa
    Halbuki ne gerek var , insan gibi kardeş gibi yaşamak bu kadar zor mu?

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: renega

AK partinin ampulüyle ben de aydınlandım.. Doğru söylüyorsun. O ampul 120 watt gücünde. Antre de yakıyorum evimdeki tüm odalar aydınlanıyor...

|
    |

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 5 saat 29 dakika kadarı kaldı.

keşke chp dava açsa sana.

|
    |

Orijinalden alıntı: kuasudba

keşke chp dava açsa sana.
    ss al sosyal medya da yayinla dava acan olur

|
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.