Şimdi Ara

“Evde kal” kararını protesto eden bir grup, ABD’de sokağa uçaksavar ve tanksavarla çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 19:25:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hile yazmışlar GTA gibi.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Bizim polisimizin toleransını test eder misin ? Tanksavar ve uçaksavarla....

• Hocam yağsız yerinden 1 paket RPG sarsana bana 😂

• Amerika 💪

• Tüm toplumlar Amerikalılar gibi silahlanmış olsaydı tarih hiç bir darbeyi katliamı soykırımı yazmamış olurdu.

• mayatyr kullanıcısına yanıt
    çünkü her gün bir soykırım olmuş kadar insan ölürdü

silaha ulaşmak bu kadar zorken bu kadar insan vuruluyor kolay olsa durumu düşünün
  • Cidden bu Abd yi toprak üzerinden yenmez imkansız.Adamların içinden en az 5 tane daha ordu çıkar.
  • Adamın omzundaki "Browning M2" sadece ahşap bir model. 🤣

• Amerika'da silah lobisi çok etkin siyasi kararlarda bile etkililer. Bu yılın ocak ayında 22 bin kişi ellerinde otomatik silahlarla sokağa çıkmıştı ve o silahları Türkiye'de özel kuvvetler kullanıyor o düzeyde silahlar.
  • f.saricam F kullanıcısına yanıt
    füzenin ucuna taramalı monte edip denesek veya bonba ile
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Kriminal adamların silaha ulaşma problemi yok ayrıca bir adam birini öldürmeyi istiyorsa, tüh ya silaha ulaşamıyorum diyerek fikrinden vazgeçmez.

Kendine şu soruyu sor silahın olsaydı sırf silahın var diye birini öldürür müydün?

Sistem kriminal adamın silaha ulaşmasını engellemeli normal vatandaşın değil.

• Amerika ile savaşa girsek yeneriz diyenler gelsin hele
  • Birleşik devletin güney tarafında eğitim seviyesinin düşük olduğu bölgelerde silahlanma oranı daha yüksek. Düşük eğitim seviyesi = daha fazla bireysel silahlanma.

• işte gerçek vatanseverler
    sahte bilim ve ana akım medyanın yalanlarına inanmıyorlar
  • mayatyr kullanıcısına yanıt
    Her olay planlı mi oluyor sanıyorsunuz anlık olarak bir tartışmada çok sinirlendin yanında silah olsa vurursun ama olmayınca o adam yaşar

Anlık olarak çok caresiz hissettin paraya ihtiyacın var normalde "kriminal" değilsin ama silahın olsa o an gidip hırsızlık yaparsın belki banka soyarsın ama silahın yoksa o an ulaşamadığın için hiçbir şey yapamazsin
    Yani öldürecek kişi zaten öldürür diye bir şey yok
    Bu tamamen bu gerizekalilarin uydurduğu bir düşünce

Daha da yazmam dünya düz diyen corona yok hükumet kuslarin pilini değiştirmek için bize yalan söylüyor diyen bir topluluğun fikrini savunan kişiye hiçbir şey anlatamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 12 Mayıs 2020; 15:13:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında Hitler Almanyası veya SSB nede öyle demişlerdi. Amerikayı yenmek kolay demiyorum ama imkansız da değil.
    Ne kadar çok olsa da ördek ü kaz Onlara kâfidir bir şahin ü baz! (Barbaros Hayreddin Paşa)
  • Başlığı görünce A haber sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Mayıs 2020; 15:33:47 >
  • İyi dalga geçmişler twit altında.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.