Şimdi Ara

Evde Geçen Korku Filmi Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
33.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hide And Seek'i izledim. Fena değildi ama o kadar öyle çok beğenerek izlemedim. Dakota Fanning'in oyunculuğu muhteşemdi o yaşta.

Bu gece The Others sırada. Diziler sezon finaline girdi filmlere sardık.
  • The Others'ı izledim. Diğer önerileri pek beğenmedim, var mı başka öneri ?
  • http://www.besthorrormovielist.com bu siteye girip,

"ghost and hounted house" diye arat, en iyilerini listeler.Filmleri de yorumlara takılmadan izle, amaç gerilmek.
  • Buyrun bakalım,

The Innocents (1961)
     Evde Geçen Korku Filmi Önerisi

http://www.imdb.com/title/tt0055018/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

bugün izledim fena degildi

çok gıcık bi filmdi bu :)
  • yüksek tansiyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinister mutlaka izle
  • Tarzim degil diyorsun ama anlattigin tarz Paranormal Aktiviti ile dogrudan iliskili, tarzim degilmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

Sinister mutlaka izle

+1
  • Dream House
  • Söylenilenleri izledim teşekkürler.

Arkadaşın verdiği siteye bakarken House at the end of the street filmine denk geldim izlememiştim, bu gece onu izleyeceğim.

@MahkemeDuvari

Sabit duran bir kamera ve sürekli aynı mekanda çekim ne kadar korkutucu olabilir ki ? Bu tarz filmleri sevmiyorum aynı şekilde el kamerası ile çekilenleri de...
  • Sen evin icinde gecmesi lazim, gerginlik yaratmasi lazim diyince bir de ruhani varliklar, parapsikolojik olaylar eklenince en uygunu budur dedim hocam kizma ya Ama yine de oneririm sadece 1. seriyi, sonraki seriler tutuldugu icin biraz bastan savma cekilmis.

• kardeş zaten ispanyollar çok ka etmiş bu konuda ben seyretmeni tavsiye ederim ispanyol yapımlarını birde hapisane filmi var celda 211 onuda kesin izle derim ispanyol yapımı.
  • kardeş zaten ispanyollar çok ka etmiş bu konuda ben seyretmeni tavsiye ederim ispanyol yapımlarını birde hapisane filmi var celda 211 onuda kesin izle derim ispanyol yapımı.Buarada ben sana seyrettiğim adını bilmediğim bir film sorayım ingilizce orjinal diliydi.filmin sonunda çocuklar evde sanki rafa istiflenmiş gibi bulunuyorlardı bir göl kenarında cesetleri filan bulunuyordu sanırım filmin son sahnesi bu aklımda kalan 5-6 yıl önce seyretiştim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: odinyeper

kardeş zaten ispanyollar çok ka etmiş bu konuda ben seyretmeni tavsiye ederim ispanyol yapımlarını birde hapisane filmi var celda 211 onuda kesin izle derim ispanyol yapımı.Buarada ben sana seyrettiğim adını bilmediğim bir film sorayım ingilizce orjinal diliydi.filmin sonunda çocuklar evde sanki rafa istiflenmiş gibi bulunuyorlardı bir göl kenarında cesetleri filan bulunuyordu sanırım filmin son sahnesi bu aklımda kalan 5-6 yıl önce seyretiştim..

Valla yabancı gelmedi film ama hatırlayamadım.
  • tşkler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.