Şimdi Ara

Evde elektro gitar öğrenebilirmiyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben elektro gitar çalmak istyorum. Çalmayı internet üzeriden sizce öğrnebilirmiyim? Diğer konu ise hangi ve nasıl bir gitar almalıyım ? 800tl kadar bütçe veriyorum kendime. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerAltun -- 13 Kasım 2017; 17:49:59 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçen gün sipariş ettim araştırdım uzun süre bu paraya en iyisi bu. Bakalım ben de kendim evde öğrenmeye çalışacagım bir sürü youtube kanalı ve aldıgım paketin içinde eğitim seti var.

https://urun.n11.com/elektro-gitar/epiphone-les-paul-special-ii-elektro-gitar-amfili-set-P213310725
  • Güzelmiş teşekkürler. Bende öyle düsünüyorum bir sürü youtube kanalı var. Elibe ulaşinca haberdar edersen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerAltun -- 20 Kasım 2017; 20:24:5 >
  • Yetenek varsa her türlü ugrenirson.

Kırık çıkık yoksa bunu al

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-acil-ltd-gitar-ve-boston-15w-amfi-482295122/detay

• Ilk basta gitar disinda ekstra bisey almayip butun butcenizi gitara yatirmayi tavsiye ederim, cunku baslangic setlerinin ucuz olmasinin bir sebebi var.
  • Haklısın. Peki önerebilceğin bi gitar,amfi varmı?

• OmerAltun O kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 20:2:31 >
  • Bahsettiğin şeyi bilmiyorum. Ne dinleyip çalmak istediğime gelirsem aslinda tam olarak tarzim belli değil ama king of leon nun tarzi hoşuma gidiyor indie, altanetif yani hafif tonlar dinliyorum arada metal de dinliyorum ama

• Bahsettiğin şeyi bilmiyorum. Ne dinleyip çalmak istediğime gelirsem aslinda tam olarak tarzim belli değil ama king of leon nun tarzi hoşuma gidiyor indie, altanetif yani hafif tonlar dinliyorum arada metal de dinliyorum ama
    @Kemal Demirbolat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerAltun -- 20 Kasım 2017; 20:19:53 >
  • Up

http://www.do-re.com.tr/epiphone-slash-afd-les-paul-special-ii-appetite-amber

Ben de şunu almayı düşünüyorum amfiyi de ikinci el alacağım.

YouTube da baya öğretici videolar var onlardan egzersiz yaparım baktım olmuyor yazılırım bir kursa mecbur.

• Ogrenebilirsin hemen bir elektro metod kitabi al ve temel at acele etme kitabi guzel ve duzenli bir bicimde bitir sonra parcalarin tamamina calis

• Selim Işık'ın kitabı var yada o 100 videosu yeterlimi sizce?

• Ne tarz muzik yapmak istiyorsunuz? Ben sx oneririm gitar olarak ama amfi tarziniza gore

• Hocam öncelikle herkesin dediği gibi tavsiye verebilmek için ne tarz müzik dinlediğini bilmek gerekiyor.Çok sert müzikler dinliyorsan Hambucker manyetikliler , daha sakin clean tonlardan hoşlanıyorsan single manyetilikler önerilir genelde. Ben ilk başladığımda müzik tarzım konusunda pek emin olmadığım için hss dizilimli bir gitar almıştım bayada işimi gördü.Uzun lafın kısası tam olarak yapacağın müziği bilmeden direkt bir model önermek saçma olur ama yeni başlayanlar için cort,squier,epiphone gibi markalar önerilir.
  • Hocam bende pek emin değilim tarzimdan ama hertürlü dinliyorum şuanlık hobi amaçlı düşünüyorum

• Selim Işık'ın Youtube üzerindeki dersleri ve kitapları öğrenmeniz için fazlasıyla yeterli olacaktır. Tabi iyi bir gitarist olmak istiyorsanız çalışmayı asla bırakmamalısınız ve bolca egzersiz yapmalısınız. Tarzınıza göre Cort, Epiphone, Schecter veya Squier gitarlara yönelmeniz iyi olacaktır. 800tl bütçenize amfinin dahil olup olmadığını ve daha çok hangi şarkıları dinlediğinizi belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabilirim. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musician846 -- 29 Ocak 2018; 15:56:42 >
  • OmerAltun O kullanıcısına yanıt
    washburnden hss manyetik dizilimli gitarlara bakabilirsin. başlangıç için düşük bütçeye idare edecek kalitede gitarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.