Şimdi Ara

Evde Ekipmansız Vücut Geliştirilebilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beslenme ve uyku düzenine dikkat edersen neden olmasın. Youtube'da birçok yararlı kanal ve içerik var.

https://forum.donanimhaber.com/karantina-da-spor-12-haftalik-vucut-agirligi-agirlik-sporu--142551138 İstersen benim konuma'da göz atabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Beslenme ve uyku düzenine dikkat edersen neden olmasın. Youtube'da birçok yararlı kanal ve içerik var.

https://forum.donanimhaber.com/karantina-da-spor-12-haftalik-vucut-agirligi-agirlik-sporu--142551138 İstersen benim konuma'da göz atabilirsin.

Teşekkürler hocam inceleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boy 175 kilo fix 72 çoğu zaman değişmez çok az oynar.Gayet iyi ama tavsiyem 70 kilo. Benim evde dambıllar var toplamda 20 kg ayarlanabilir internetten bakıp alabilirsin.

programa gelince illa ekipmansız diyorsan bilgehan koçun veya ege fitnessın ekipmansız vücut geliştirme videolarına bakabilirsin.

• Çok zor, boşa kürek çekersin. 5kg ağırlık bile değil kas gelişmez o kilolarla. Ben spora başladığımda 5kg kaldırıyordum şu an harekete göre değişmekle beraber 50-70-90 kg altına giriyorum. Kas böyle gelişiyor. Evde yapacaksan sürekli bir üst ağırlığı alman gerek diğer ay 10-15 kg öbür ay 20 kg dumbellerı alman gerek.
    Bu yaptığında kondisyon direnç dayanıklılık vb kazanırsın ama vücut geliştirme yapamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberrant Warden -- 29 Ekim 2020; 10:20:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pac.

boy 175 kilo fix 72 çoğu zaman değişmez çok az oynar.Gayet iyi ama tavsiyem 70 kilo. Benim evde dambıllar var toplamda 20 kg ayarlanabilir internetten bakıp alabilirsin.

programa gelince illa ekipmansız diyorsan bilgehan koçun veya ege fitnessın ekipmansız vücut geliştirme videolarına bakabilirsin.

20 kg yeterli mi peki hocam? Bir alt mesajınızdaki arkadaş ağırlık gittikçe artırılmalı demiş.

Fitify programındaki yönergeleri takip ediyorum bu arada. Genelde alt vücuda odaklanıyor gibi geldi. Benim için oldukça yorucu oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Çok zor, boşa kürek çekersin. 5kg ağırlık bile değil kas gelişmez o kilolarla. Ben spora başladığımda 5kg kaldırıyordum şu an harekete göre değişmekle beraber 50-70-90 kg altına giriyorum. Kas böyle gelişiyor. Evde yapacaksan sürekli bir üst ağırlığı alman gerek diğer ay 10-15 kg öbür ay 20 kg dumbellerı alman gerek.
    Bu yaptığında kondisyon direnç dayanıklılık vb kazanırsın ama vücut geliştirme yapamazsın

Dambıl fiyatları da 7-8 ay öncesine göre aşırı masraflı. Benim almaktan vazgeçtiğim dönemde 85 kilolukları 90 lira civarıydı. Şimdi olmuş 350 lira. 70-80 liraya bir direnç bandı almayı düşünüyorum. Vücut ağırlığı, elimdeki dambıllar ve direnç bandıyla bu işi götürmem yine çok mu zor. Mükemmel bir şey istemiyorum zaten. Şu an uygulamadaki ekipmansız egzersizleri yapıyorum. Sanki gelişiyormuşum gibi hissediyorum kollarım daha şişkin hale geldi tabi plasebo etkisi tarzında bir şey de olabilir. Zamanla sonuçlarını göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

P90x daha çok kilo vermek isteyenler için uygun değil mi?

Video linkini alabilirim hocam

• Evde olabilir vücut geliştirme sadece hareketlerden ibaret değildir. Yemene icmene dikkat ederek ve evde spor yaparak. Çok güzel vücuda sahip olabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş doğru demiş hocam ağırlık zamanla artırılmalı Eğer ortaminiz müsaitse ,40kg 80kg lik setleri alabilirsiniz ama ben şöyle yapiyorum.

Tek bara 20yi topluyorum tek kol çalışıyorum başlangıç için yeterli bence ben sadece sağlık olsun diye yapiyorum ona rağmen iyi vücudum ağırlık hafif olduğundan dinlenme aralarını kısa tutuyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.