Şimdi Ara

Evde daralıyorum, dışarı çıkmak istiyorum hep.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün avm'ye laptop'umu götürdüm. Starbucks'da Öğlen 1'den akşam 9'a kadar film izledim, oyun oynadım. 2 büyük boy kahve içtim. Arada bir karşı masadaki kızlarla bakıştık. Ne mutlu ne mutsuzdum. Ama eve gelince sanki içime öküz oturuyor gibi. Çok ama çok mutsuz oluyorum. Dayanamıyorum evde kalmaya.

Arayan soran yok hiç. En son kız arkadaşım ne zaman oldu hatırlamıyorum. En son 6 ay önce bir kızla buluştum. Sonra buluşmadık. En son ne zaman arkadaşlarım (daha doğrusu arkadaşım yok) beni bir yere çağırdı, onlarla buluştum hatırlamıyorum. 1 yıl oldu galiba. Sürekli yalnızım. Dışarıdayken yalnız olmaktan gocunmuyorum, kafede sinemada her yerde yalnızım; sorun yok ama eve gelince elim telefona gidiyor fakat telefon rehberimde kimse yok. Eskiden dışarıda yalnız gezerken üzülürdüm ama üzülmüyorum artık hiç.

Şuan biran önce sabah olsun da dışarı çıkayım diyorum.

• Oglen 1den 9a kadar nasil ac kalabildin onu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Oglen 1den 9a kadar nasil ac kalabildin onu merak ettim

Ahahaha o sıkıntı oldu. Fast food yiyemiyorum artık. Geçen hafta McDonalds'dan yiyeyim dedim yarıda bıraktım. Kendimi zehirliyorum gibime geliyor, öyle düşününce de midem bulanıyo yiyemiyorum. Evden çıkmadan önce yumurta yedim ve yulaf yedim, yulaf tok tutuyor.
  • Bende dışarıda daralıyorum,eve geçince rahatlıyorum.
  • Aynı ben
  • kendine amaçlar belirlemelisin bence enstruman olur, resim de olabilir belki ya da yazarlık gibi ya da eleştirmenlik için blog sayfası açmak gibi. hoşuna giden şeyler bulmalısın. yalnızlığını almaz ama en azından erteler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

kendine amaçlar belirlemelisin bence enstruman olur, resim de olabilir belki ya da yazarlık gibi ya da eleştirmenlik için blog sayfası açmak gibi. hoşuna giden şeyler bulmalısın. yalnızlığını almaz ama en azından erteler..

Film izlemek hoşıuma gidiyor hocam. Elektrogitarım vardı ama çalmıyorum bayadır. Duruyor evde
  • Aynı ben aga
  • kayıt alıp youtube'a atmayı düşündün mü hiç?
  • quote:

kayıt alıp youtube'a atmayı düşündün mü hiç?

Neyin kaydını?
  • elektro gitarın kaydı, hem uğraş olur belki hem de bi kitlen olur
  • quote:

elektro gitarın kaydı, hem uğraş olur belki hem de bi kitlen olur

Anca babayı çalabiliyordum en son gitarı elime aldığımda.
  • piyano çalıyorum ben de :D ama bi gitar türü çalmayı istiyorum belki elektro gitar alabilirim zevkli gibi duruyor baya ama metal ya da rock dinlemiyorum hiç :D elektro müzik dinlerim sadece:D
  • quote:

piyano çalıyorum ben de :D ama bi gitar türü çalmayı istiyorum belki elektro gitar alabilirim zevkli gibi duruyor baya ama metal ya da rock dinlemiyorum hiç :D elektro müzik dinlerim sadece:D

Hocam 2 3 saattir evdeyim yine daralıyorum. Uyanıp duş alıp yemek yedikten sonra çıkıyorum evden.
  • Aynen hocam bende de var bu durum.Oturduğumuz evi sevmiyorum.Çünkü sorumsuz komşular yüzünden.Gece ses yaparlar.Öğlen aynı şekilde terlikle tak tak yürürler.Psikolojim bozuldu resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Aynen hocam bende de var bu durum.Oturduğumuz evi sevmiyorum.Çünkü sorumsuz komşular yüzünden.Gece ses yaparlar.Öğlen aynı şekilde terlikle tak tak yürürler.Psikolojim bozuldu resmen.

Bizde öyle bir durum yok. Arada bir üst kattaki kadın sanırım sinir krizi geçiriyor bağırıp duruyor ama 1 2 aydır duymuyorum. Bazen de yan dairedeki emekli albay torunuyla biraz yüksek sesle konuşuyor ama fazla sürmüyor. Benim dışarı çıkmak istememin sebebi psikolojik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Au Revoir

quote:

elektro gitarın kaydı, hem uğraş olur belki hem de bi kitlen olur

Anca babayı çalabiliyordum en son gitarı elime aldığımda.

hocam tablarını atar mısın?
  • Hocam hayırlısı olsun bakalım ne olacak durumumuz
  • Aynen ua yalnızlıktan herhalde. Dışarıda gezen insanları filan görünce mutlu oluyorum. Bir iş yapmam gerekirse kalabalık yerlerde filan yapmak istiyorum çünkü tekken ölümüne sıkılıyorum
  • They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Evde film izleyemez oldum. Starbucks'da laptopumu açıp izliyorum hep.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.