Şimdi Ara

evde çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar. öncelikle yasim 19, 17 yaşından 18 e kadar spor salonunda çalıştım ve bir sene içinde önemli gelişmeler kaydettim. başladığımda 55 kg iken 68-69 a kadar ciktim ve vücut belirginlesmeye başlamıştı.ne var mı bu sene bırakınca 60 kg ye kadar indim. tekrardan başlamak istiyorum, bir çok çalışma stili hakkında bilgim var lakin yine de kararsizim, eve bir sehpa bar ve dumbell alıp çalışmak mi, yoksa tekrardan salon mu? maddi kaygım olmasa kesinlikle salon lakin maddi sorunlarim var. ve hedefimde vücudu aşırı şişirmek değil, bilen bilir brad pitt fight Club misali hedefim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yukarı yardım

• Şöyle söyleyeyim,5 gün sonra 18 ime gireceğim inşallah ve spordaki 5. yılım. 4 ay arkadaşlarla salona gittim onun dışında evde ve 2 ay da parkta çalıştım.Maddi yönü geçtim önemli fark şu, eğer yeterli motivasyonu sağlarım diyorsanız evde yapın ama salondaki atmosfer evde yok.Ancak müzik ve motivasyon videoları ile o hisse yakın olabilirsiniz.Evde çalışacaksınız sadece bir çift dumbell kullanarak geri kalanını vücut hareketleri ile kombine edebilirsiniz ki çok güzel olur.Kolay gelsin.

• muaz199 M kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolasin. su sete bakar mısın sence yeterli midir? omuz-gogus antrenmanı için?

http://www.hepsiburada.com/delta-grand-master-agirlik-sehpasi-47-kg-vinyl-dambil-plaka-barlar-p-SPORDSQWE4-YK?magaza=Delta%20Store&wt_gl=cpc.nelk.6810.spor-pla&gclid=CjwKCAjwqcHLBRAqEiwA-j4AyB0j0HaNAb2FCziqIRsbdtx78ns38poYKwSup_TEdpN1Cs282VOPzhoCFZkQAvD_BwE

• a7xes kullanıcısına yanıt
    Gayet yeterli.Ağırlıklar da ileride az gelirse alınır zaten.

• Hocam demir alırsan plakaları 1000 kat daha iyi olur ben şişme aldım çok pişmanım bilsem cidden demir alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hocam demir alırsan plakaları 1000 kat daha iyi olur ben şişme aldım çok pişmanım bilsem cidden demir alırdım
    Vinyl set sadece acemilikte iş görür benim düşüncem. İleride plakalar çok büyük olduğundan ağırlık arttırırken sıkıntı yaşarsın. Ama idare edermi? Eder hiç yoktan iyidir tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 21 Temmuz 2017; 12:31:51 >
  • Demir alın demir. Biraz bekleyin hepsiburada da indirim oluyor ağırlıklarda o zaman alırsınız. Bende iki tane yirmi alıcam.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    hocam demirle diğerinin farkı nedir? salona gittiğim dönem de hep vinyl kullandım da

• Demir ağırlığın fiyatlari bazen epey ucuz oluypr. Ikinci eli genelde daha pahali oluyor. Geçenlerde 6 tane 10 kg liği kargo bedavadan 147 tl den aldim n11 den. Kg i 2.45 tl ye geliyor ikinci el bu şekilde bulunmaz

• İnanılmaz uygun bir fiyat hangi ürün acaba? Söyle bir fırsat hiç denk gelmedi bana

• http://m.n11.com/delta-siyah-dokum-plaka-10-kg-x-2-adet-dbp-1810-P195408729

Şimdi pahalanmış 2 3 hafta önce 49 tl ydi. Geçen sene de bana öyle denk gelmişti. Fazla ürünleri falan mı kalıyor ondan mı bilmiyorum da bazen cok düşük fiyata satıyorlar

evde çalışmak

Demek istediğim ikinci eli bizim millet sifirdan daha pahali satıyor. Hepsiburara gittigidiyor n11 de pusuya yatin cok düşük fiyata sattiklari oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 21 Temmuz 2017; 21:11:35 >

• 10x2 vinyl plakayi bile 50,60 arası satıyor şuan delta. gerçekten bedavaymis döküm için o fiyat. :))

• Aynen iyi denk geldi valla kargo da bedava. ihtiyacim yoktu da o kadar ucuzken alayim dedim bir 10×2 daha alabilirdim de gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 21 Temmuz 2017; 21:28:51 >
  • n11'de Döküm Plaka 20 KG 170,00 TL yerine 100,00 TL

http://urun.n11.com/agirlik-plakalari/dokum-plaka-20-kg-P190931737

Bu iyiymiş ya bunlar şu vidalı barlar için dimi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.