Şimdi Ara

Evde çalışan tayfa (mezun tayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kediçocuk (2 mesaj) darthkafir (1 mesaj) richardfeymanınsaçı (1 mesaj) -InsertCoin- (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evde çalışırken kendinizi nasıl hırslandırıyordunuz. Genellikle rehavet oluyor evdeyken + rahatlık geliyor. O süreci nasıl domine ettiniz?

|
    |
  • Yapamadim. Korona çıktığından beri evde çalışıyorum evde daha iyi çalıştığımı düşünüyordum ama olmuyormus surekli kafamı derste tutmak diğer şeylerle ilgilenmemek için kendimi çok zorladım ama olmadı dershaneye yazilacagim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • darthkafir d kullanıcısına yanıt

Korona bizi çok zorladı bazılarının da avantajı oldu en çokta asosyal tayfa için normalde de hayatları yoktu onların bu sene yaparsın inşallah . Bende bakıcam duruma göre ilk seneden gideceğim bir üniye sonuç ne olursa olsun bıktım artık.

• ben gamgstas paradise videoları birde batman filmleri izleyip moralleniyodum bide her sabah 7 de kalkiyidum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disiplin sadece disiplin. Pazar akşamından birkaç haftalık program hazırlardım ve bu programa %90-95 uyacağım derdim. Tabi uzun zamandır yaptığım için daha kolay geldi benim için ama yinede disiplinsiz olmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.