Şimdi Ara

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
173
Cevap
1
Favori
49.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O koltukları daha sık kaldırıp temiz olmayı deneseydiniz evinizde büyü olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaanfield

quote:

Orijinalden alıntı: Sadi007

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Merve Kaya diye liseden arkadaşım vardı yoksa o sen misin?

benimde

Merve Kaya çok enteresan bir ad değil

yemin ederim bizim sınfta da vardı kıvırcıktı kız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dean_Winchester

Adres ver hemen kardeşim Sam'i de alıp geleyim. Başınız çok büyük belada

Adamlar işin erbabı Winchester kardeşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerveKaya14

konu silinebiliniyomu yardımcı olurmusunuz? ve ben bu üyeligi fikir alabilmek icin actım sizin aptal yorumlarınızı okumak icin degil.

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır?

MERVE NE OLUR GITME GERİ DÖÖÖN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mao-tun -- 11 Ağustos 2012; 5:35:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Size bişey sormak istiyorum.Lütfen dalga geçmeyin ve gereksiz yere yazmayın.Az önce annemle koltukların minderini kaldırdık.Sonra bi baktık koltukta ufak taşlar var ve bide orta boyda taş vardı sonra inceleyince içinde yuva olduğunu gördük.Yuvanın içine baktığımızda şeffaf bişeyin içinde sarı uzun şeyler vardı.Ya galiba larvaydı tam bilmiyorum.Ama bu önceden yoktu biri koymuş büyümü acaba ve ne büyüsü?

surekli Ihlas Felak Nas Fatiha Ayetel Kursi oku. (peltek harflere ve kalin harflere dikkat et ama. arapcanin turkce yazilisi olmuyor)

• evi sirkeli suyla temizle...
    belki misafirliğe gelen küçük bir çocuk koymuş olabilir...
  • Bu site artık forum olmaktan çıkmış makara ve dalga yeri olmuş cidden buranın amacı bilgi alışverişi değilmi arkadaş saçma sapan yorumlar atmayın adam yardım istemiş siz hala yok istiklal marşını tersten oku yok fikir versin bilgin varsa konuş yoksa yorum atma ego tatmin etme yeri değil burası.
  • quote:

konu silinebiliniyomu yardımcı olurmusunuz? ve ben bu üyeligi fikir alabilmek icin actım sizin aptal yorumlarınızı okumak icin degil.

/>
  • quote:

mao-tun uyku ilacı aldım açım oruçluyum aklımdan ilk geceni yazıyorum kusura bakma ama ben kezbanım senin daha modern olmanı beklerdim

Biraz düşünüp yazmıyosunuz ya en az abaza ve yılışık erkekler kadar iticisiniz

nasıl bır tepkı beklerdın pekı? daha modernden kastın nedir?

• Merhaba sabah olduğu için herkese günaydın

Evde büyü olup olmadığı anca şu şekilde anlaşılır. Evimiz aynı durumdaydı büyü bozma konusunda üzerime yoktur..

Çarşamba gecesi saat 00:00 boş bir odaya gidiceksiniz ışıklar kapalı olsun ve perdeler kapalı olmak zorunda.. Tavana bakarak 3 sefer İntozinoz diyeceksiniz.

O kelimeyi dedikten sonra eğer başınız dönüyorsa evde büyü vardır ver bozuluyodur..
  •  Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Yettim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Merhaba sabah olduğu için herkese günaydın

Evde büyü olup olmadığı anca şu şekilde anlaşılır. Evimiz aynı durumdaydı büyü bozma konusunda üzerime yoktur..

Çarşamba gecesi saat 00:00 boş bir odaya gidiceksiniz ışıklar kapalı olsun ve perdeler kapalı olmak zorunda.. Tavana bakarak 3 sefer İntozinoz diyeceksiniz.

O kelimeyi dedikten sonra eğer başınız dönüyorsa evde büyü vardır ver bozuluyodur..

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır?

• Evi yan yatırıyoruz
  • Yıl olmuş 2012..
  • quote:

Ben sadece alaycı olmayan mantıklı insanların cevap yazmasını istemiştim.Siz lütfen karışmayın.Ya durduk yere koltuktan taşlar çıkıyo kim koydu onu benmi?Bir açıklaması olmalı

pmden anlat bana ben bu konualrda bilgiliyim forumda bikaç arkadaşa cin musallat olmuştu yardım etmiştim sanada edebilirim ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Evi yan yatırıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz1928

Bu site artık forum olmaktan çıkmış makara ve dalga yeri olmuş cidden buranın amacı bilgi alışverişi değilmi arkadaş saçma sapan yorumlar atmayın adam yardım istemiş siz hala yok istiklal marşını tersten oku yok fikir versin bilgin varsa konuş yoksa yorum atma ego tatmin etme yeri değil burası.

kardeş yıl 2012 sen hala forumun seviyesini anlamadın.kendilerini böyle çok üstün bişey sanıyorlar ama bi kaç kişi hariç çoğunun seviyesi düşük ve acınası kişiler
    yav meslek lisesine giden adam einsteinlik taslıyor ne bekliyorsun ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

quote:

/>

her konuya bu gifi koyuyorsun zetharos...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Evi yan yatırıyoruz

inanıyorsan vardır inanmıyorsan yoktur ama evi de yan yatırabiliriz tabi
  • evi yan yatır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.