Şimdi Ara

Evde 4.5g 50gb vınnwifi sınırsız oldu. SS’li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 0537

Turkcell açıklama yapmıştı. Eski vınn kullanıcılarına taahhütleri bitene kadar 10 megabit sınırsız vereceğiz diye. Muhtemelen taahhüt bitince zam yaparlar.
    Evde 4.5g 50gb vınnwifi sınırsız oldu. SS’li

10 değil hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 24.12.2018de VINN aldım baktım 50gb yetmiyecek ve gece 02:00-08:00 arası da kullanımda değil 31.12.2018 de SuperBox'a geçtim bileydim böyle oalcağını geçmezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: antihacker

24.12.2018de VINN aldım baktım 50gb yetmiyecek ve gece 02:00-08:00 arası da kullanımda değil 31.12.2018 de SuperBox'a geçtim bileydim böyle oalcağını geçmezdim
    Hocam valla 2 sene boşa fazladan para ödeyeceksiniz ama bence bi düzenleme gelir bütün paketlere

• quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

Hocam valla 2 sene boşa fazladan para ödeyeceksiniz ama bence bi düzenleme gelir bütün paketlere

Alıntıları Göster
    Hocam kesin olarak bu tahhüt bitene kadar devam edecek mi çünkü bu hız konusuyla alakalı mail,bip,532 yollarıyla turkcelle sordum ve hiçbiri bu 2019da hız kalkcacak bilgisini paylaşmadı şidmi sorduğumda ise 2 ay öncesinden bizlere bu bilgi iletildi diyor VINN paketleri içinde.

Şimdi bir üst yetkiliyle görüşme talep ettim. madem paketler aynı olacak neden 2 katı fazla ödeyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: antihacker

Hocam kesin olarak bu tahhüt bitene kadar devam edecek mi çünkü bu hız konusuyla alakalı mail,bip,532 yollarıyla turkcelle sordum ve hiçbiri bu 2019da hız kalkcacak bilgisini paylaşmadı şidmi sorduğumda ise 2 ay öncesinden bizlere bu bilgi iletildi diyor VINN paketleri içinde.

Şimdi bir üst yetkiliyle görüşme talep ettim. madem paketler aynı olacak neden 2 katı fazla ödeyeyim.

Alıntıları Göster
    O konuda bilgim yok hocam malesef inşallah devam eder

• Hayirli olsun ben olsam butun mahalleye verirdim neti😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben müşteri hizmetlerini aradığımda hızınız 128kbs ye düşecek sadece superonline kullanıcıları için sınırsız oldu demişlerdi. Ne iş anlamadım.

• goldweb kullanıcısına yanıt
    Ne oldu aradılar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Ne oldu aradılar mı?
    Hala aramadılar hocam :)

• antihacker A kullanıcısına yanıt
    Tekrar Vınna geri dönüş için görüştünüzmü. MH bi sorun derim.
  • Hocam 4g desteği var mı sadece 3g mi? Bir de bayiyi aradım satışa devam ediyoruz dedi. Akşam gidip bakacağım. 4g varsa alır çıkarım aylık 80 liraya.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Ne oldu alabildiniz mi Jet Wifi'yi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Hocam 4g desteği var mı sadece 3g mi? Bir de bayiyi aradım satışa devam ediyoruz dedi. Akşam gidip bakacağım. 4g varsa alır çıkarım aylık 80 liraya.
    4.5 g hocam

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    Dün işten dolayı gidemedim. Bugün gitmeye çalışacağım.

Türk Telekom un jet WiFi değil mi? 3g olmasından korkuyorum.

• 100mbpss ye kadar destekliyor

• arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama tahhütümün bitmesine 1 ay kadar kaldı ancak ne arayan var ne soran ben aradığımda da farklı bir kampanya çıkmıyor diyorlar :( evimde alt yapı sorunu var 3 senedir alt yapı gelmedi. mahrumiyet yaşıyorum bildiğiniz. bu kampanyayı uzatabilen oldumu ?
    uzatamazsin turkcellde oyle bir luks yok seni o tarifeden cikartcaklar turk telekomda olsan halen kullanmaya devam edersin turkcell sen istemesen bile tarifeni deistirebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 27 Şubat 2019; 8:54:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.