Şimdi Ara

Evde 2 gün yalnizsiniz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dh uyesi olanlarda genelde o tarz bir hava var kiz arkadas yok normal arkadas yok tarzi.
  • Mr.Mario kullanıcısına yanıt
    Sanırım pek bir arkadaş ortamın yok, peki nasıl çılgınca eğlenmeyi planlıyorsun :)
  • Hocam insan yalnizkende cilginca eglenebilir.10 watlik bir elektro gitar amfim var son ses fm 84 dinlesem baya eglenirim diye dusuyorum.Ayrica yemek siparis edip kendi odamda yemek te eglenveli bir fikir bence.
    Evet tabii ki yalnızken de çılgınca eğlenebilirsin dostum ama mutluluk ve eğlence paylaştıkça çoğalır bilirsin :) mesela birçok kişi yalnız oyun oynamaktan hoşlanmaz, arkadaşları ile oynamak ister vs. gibi

Ama yalnızken eğlenilmez bir durum yok tabii, o şekilde düzelteyim yukarıda dediğimi
  • Yok hocam demek istediginizi anladim bir sorun yok.Ama kafa arkadaslar olmadigi surece yalniz olmayi yeglerim.Neredeyse hic kafa arkadasim yok.Umarim bu sene okulda olur.
    Hakkımızda hayırlısı olsun inşaAllah dostum :)) Özele bakmıyor musun bu arada :D
  • Pardon hocam gormemisim.
    Estağfurullah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 13 Şubat 2021; 0:42:30 >
    Osbir cekerim
  • PlusEx kullanıcısına yanıt
    Acik sozluluk bu olsa gerek
  • İki gün boyunca avrupa yakası izlerdim

• edaclssrr kullanıcısına yanıt
    - Aslı yöğrum
    - Burhan bey...
  • Kız atarım gibi fayı tavsiyesi verelim mi ?
  • Başbilen kullanıcısına yanıt
    Olur hocam.Tavsiyelere acigim
  • Anlamadim hocam?
  • 16 sene once ne yapmistim... kiz arkadasim ve diger arkadaslar gelmisti ozamanlar alkol ucuz oldugu icin bira raki vodka ne varsa doldurmustuk salama pastirma sarip yemistik igrencti... geceleride dizi izlemistik yatiya kalan arkadaslarla
  • crux07 kullanıcısına yanıt
    Gece 5 e kadar avrupa yakası
    Kanka başka arkadaşa yanıt verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 13 Şubat 2021; 1:9:18 >
  • unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    Iyi fikirmis hocam.16 sene once yas kacti?
    Salam pastirma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.