Şimdi Ara

EV ZX1-90 PASİF KABİN HOPARLOR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 4 adet ev zx1-90 kabin hoparlör mevcut ben bunu ps4 ve laptopla kullanmak istiyorum. Fakat bu konulara yabancı olduğum için sanırım bi amfi yada güç kaynağı olması gerekiyor bunun için ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem gerekli ?
     EV ZX1-90 PASİF KABİN HOPARLOR YARDIM EV ZX1-90 PASİF KABİN HOPARLOR YARDIM EV ZX1-90 PASİF KABİN HOPARLOR YARDIM EV ZX1-90 PASİF KABİN HOPARLOR YARDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuker34 -- 13 Temmuz 2016; 10:22:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar dış mekan için değil mi? Daha çok açık alanlar için falan?

Eve fazla gelmesin?
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Hocam köyde kullanacağim bedava ya geldi bi yerden dış mekan için evet normalde

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

Hocam köyde kullanacağim bedava ya geldi bi yerden dış mekan için evet normalde

Size power mixer lazım bunları sürebilmeniz için.
  • http://urun.n11.com/amfiler/west-sound-tks-4200-ef-usb-anfi-4x200-watt-P118526556?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwzZe8BRDguN3cmOr4_dgBEiQAijjVFqOXFVW5QmuXNATzkknFd2Wy9mRnUXyLY9VcTC3ZRFwaAvJE8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/amfi/notel-not-a-4200b-4x200-watt-ekolu-mp3-calarli-kup-mikser-amplif-P118449194?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwzZe8BRDguN3cmOr4_dgBEiQAijjVFmL_ar7VKMc70XaSmqrBwJWw-QTYW3lc0IEfuYj-MeoaAiHK8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Rahat sürebilmek için bu tip amfiler kullanmalısınız. Elektronik deneyiminiz olmadığı için kendiniz yüksek güçlü devre yapmaya kalkışmayın, ya hoparlörünüzü yakarsınız ya çarpılır/yaralanırsınız ya da ps4/laptop gibi cihazların çıkışını yakarsınız.

Ucuz fiyata 2x100 watt mixerler bulunuyor fakat onlarla da ne kadar güvenli şekilde sürülebilir bilemiyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olsa daha iyi olur. Belki elektürükçü hocam birşeyler söyler.

@elektürükçü

Sağolun hocam bende inceliyorum nerde nasıl yapılır diye tecrübeli arkadaşlardan istifade etmek lazım bu tür işlerde

Birde baya pahalı bu amfi beni üzebilir:( Ufak bir araştırma sonucunda oto anfisi ile hoparlörü çalıştırabilirmisim uygun fiyata

• quote:

Birde baya pahalı bu amfi beni üzebilir:( Ufak bir araştırma sonucunda oto anfisi ile hoparlörü çalıştırabilirmisim uygun fiyata

Hocam oto anfileri smps yapıdadır. Ev ortamında çalıştırabilmen için inverter kullanman gerekir. O da ucuz olacağını hiç zannetmiyorum.

Ki bu hoparlörleri oto anfisi ile sürmeye kalksak çıkıştaki dirençler ısınır, direk kendini korumaya alır bence.

En ucuz 2x100 watt power mixerler 500-600 lira civarı gördüğüm kadarıyla.

Bence siz bu hoparlörlerin tamamını satın, o paraya bir çift ahşap kabinli kolon ve stereo amfi alın. Başka türlü oluru yok gibi görünüyor.
    Anlıyorum hocam şimdi daha iyi aydınlandım peki satmaya kalksam ortalama ederi ne olur ?

• quote:

Anlıyorum hocam şimdi daha iyi aydınlandım peki satmaya kalksam ortalama ederi ne olur ?

http://urun.n11.com/hoparlor/electro-voice-zx1-90-8-inch-200400-watt-pasif-kabin-hoparlor-P34173400?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwzZe8BRDguN3cmOr4_dgBEiQAijjVFkl4IQywktYHRh0zOfi-Cuj9tp16p793xQ30p_RBYJcaAq128P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Bak, bu fiyata pasif kolon satmaya çalışıyorlar.

Sen de ona göre bul yolunu.

Buna yakın bir fiyattan tanesini satabilirsen eğer, en kral stereo sistemi dizeriz sana haberin olsun.

Ahahha eyvallah hocam satar satmaz bulacağım sizi teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.