Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
32.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yakar yakar ..merak etmeyin..ama illa soğuk içilir.. bugünlerde iç anadolu şehirlerinden birindeyseniz, balkona koyun..en güzel serinlik doğal serinlik..ohh miss..
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Ağzından ateş çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inşallah. Ben acıyı biraz fazla severim. Mesela herkesin öldük bittik çok acı dediği şeyler bana acı bile gelmez o açıdan söyledim; inşallah dediğiniz gibidir.

@Turizmpsikoloğu; Hocam İstanbuldayım; Ama balkona koysam dışarısı 2-3 derece zaten buz gibi olur...
  • Şalgam çok güzel fakat tanesi çok fazla.Fiyatına göre çok iyi. ayrıca bu turuncu acı sosu neyden yapıyorsunuz merak ettim vallahi böyle bir acı olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalı şalgam

ilgi alakanız için ben çok teşekkür ederim kesenize bereket şimdiden afiyet olsun . acı sosumuzun hatrı sayılır bi acısı var çok beğeneceğinizden eminim
    benim siparişi kontrol eder misiniz? tanesiz acısı yanında istemiştim. umarım taneli gelmez. gelen mail de taneli acısı yanında yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    merhaba sipariş numaranız nedir ?
  • quote:

merhaba sipariş numaranız nedir ?
    yazmayı unutmuşum.

473

Siparişiniz istediğiniz gibi acısız ve tanesiz acı sosu yanında olacak şekilde hazırlanıp gönderilmiş

• Nihayet bu akşam tadına baktım Ptt kargo eleştirimden sonra yorumumuda yapayım.Gerçekten enfes bir tadı var,tuzu filan ideal oranda kıvamı güzel,nasip olursa mutlaka yine sipariş vereceğim.Teşekkürler
  • Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Kurutulmuş acı süs biberlerinin salamura tuzlu suda demlenerek oluşturduğu Mükemmel bir acı

• Daha evvel günseven in şalgamlarını Karamandan geçerken alıp beğenmiş olarak ürününüzü 496 nolu sipariş ile deneyeceğim. Zaten doğanay vb nin şalgamlarını son 3 senedir hiç beğenmiyor ve almıyorum. Anca adanadan vb gelen yerel markalar olursa içiyorum, dışarda da mecburen hangisi denk gelirse.. 4 tane 5 lik acılı ve tanesiz ile 2 tane acı sos siparişi vermiş oldum. sanırım haftaya gelir. isterseniz kargoya cumartesi verin direk pazartesi salı burda olsun hafta sonu kargo deposunda bekleyeceğine..
  • Tanesiz ama acı sosu yanında ürün sipariş edemiyormuyuz ?
  • Bu kadar olumlu yorumun üzerine sipariş geçmemek ayıp olur. Bir Mersinli olarak ilk siparişi verdik bakalım, devamı gelir inşAllah.

507 nolu sipariş, Acı Sos eklemeyi unutmayın lütfen, hayırlı işler bol kazançlar
  • TabirimCaiz T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar acısız+4sos ve tanesiz olarak yapacağız seçimde soslarınız yanında gelecektir

• Hocam öncelikle Kadirlili bir hemşerin olarak hayırlı işler bol kazançlar dilerim..Memlekette olmadığımız için şalgama uzak kalıyoruz..En kısa zamanda deneyeceğim inşallah şalgamınızı.

• quote:

Siparişiniz istediğiniz gibi acısız ve tanesiz acı sosu yanında olacak şekilde hazırlanıp gönderilmiş
    maalesef ürünlerden biri hasar görmüş. 1 adet gelmiş. eşim teslim almadı. tutanak tutmuş ptt. bilginiz olsun.

sipariş no: 473

• Merhabalar 2 adet 5 LT sipariş verdim tanesi ve sosu ayrı olacak şekilde. Sipariş no: 514

iyi çalışmalar, hayırlı işler.
    merhaba iletişim bilgileriniz üzerinden hemen sizinle irtibata geçilip gerekli destek verilecektir
  • serdarcass kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkürler gerekli iletişim sağlandı
  • Merhaba, geçenlerde aldım. Sorunsuz ulaştı ancak ptt kargonun akıbetliği sonucu belkide eksik adres vb diyerek şubeye gitmiş. Neyse gidip teslim aldım, normalde iş yeri adresim ve ptt sık olarak geliyor buraya aslında ama sıkıntı yok.

Şalgamları taneli aldım, bir 5liği bölerek eşe dosta vereyim dedim. 2x1.5lt dolum yapınca tabi içindeki şalgamlarından ötürü az bir şalgam suyu kaldı Yaklaşık 3,5-4lt arası çıkacaktı sanırım şalgam suyu olarak. Şalgam taneciğini biraz fazla mı koyuyorsunuz onuda bilemedim gerçi ? Acısını kendimiz ayarlamamızda güzel oldu. Teşekkürler iyi bir alışverişti, tekrar tercih edeceğim lezzette.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.