Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
32.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi inşallah bozmadan devam edersiniz.. kaliteniz çok güzel..şimdilik yeterli stoğu yaptık.. ileride isteriz yine..

bu arada ben 5 litrelikleri dışarıda saklıyorum..buzdolabı için büyük kalıyor.. ama dışarısı dediğim balkon maşallah ne güneş görüyor, ne de ne sıfır derecenin üstüne çıkıyor.. tam sıfır.. kurban eti saklamak isteyen getirsin:)) kiracıysan böyle gardaş.. binanın en ısınmayan dairesi sende...
  • merhaba, sipariş vereceğim fakat birşey sormam lazım. "4 AD 5LT EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ACISI YANINDA" ürününü sipariş verince acı sos 1 tane mi geliyor? dolayısıyla 4 adet şalgamın birisini acılıya çevirebiliyoruz ama diğerleri acısız kalıyor. O zaman başlıkta bir sorun oluşmuyor mu? Yanıda 1 adet acı sos hediye deseniz daha doğru olmaz mı? diğer bir sorum da şu: 4 tanenin 2 sini acılı tanesiz, 2 sini acısız taneli istesek yine yanında acı sos ta gönderiyormusunuz? ona göre işyerinden arkadaşlarla birleşip sipariş verip denemek istiyoruz. Hayırlı işler.
  • doğanayın acılı şalgamından sonra ilk defa bir şalgamı beğendim.gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
  • acı sossuz olmaz arkadaşlar.. mutlaka acısız da alsanız acı sosu yanındayı tercih edin.. sosun ayrı bir aroması var ve asıl lezzeti o katıyor.. hah şimdi şalgam içiyorum diyorsunuz.. ayrıca sosu boca etmeyin.. en iyi şekil ince belli çay bardağı.. damlata damlata ayarı verin..

bir tavsiye de satıcı kardeşe.. üstad değinilmiş ama tane sayısı çok fazla.. biraz azaltarak olursa suyundan da içelim yani..ok. saygılar..
  • Bugun elime geçti kargo da oldukça hızlı geldi. Ofiste hemen bir şişe açtık herkes çok beğendi. Haftaya gene sipariş vereceğiz gibi gözüküyor, ellerinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az biraz önce Bende bir sipariş geçtim. Özlemle bekliyoruz.
  • 2*5 litre alacağım. birini acılı diğerini acısız olarak alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdim, geldiğinde deneyip yorumlamaya çalışırım. Yorumları okuduğumda dürüst bir satıcı olduğu anlaşılıyor. İnşallah sorunsuz bir alış veriş olurda çevremize tavsiye ederiz herkes faydalanır. Hayırlı işler.
  • Sipariş No: 473

Hayırlı olsun.

2 adet acısız tanesiz aldım. Çocuklar acılı içemediği için bu seçeneği aldım. Sosu kendim katarım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günseven 5 litresini 10 TL'ye alıyorum marketten
  • serden kullanıcısına yanıt
    Benim de 5 gün oldu hocam hala gelecek .Ptt kargo çok kötü seçim

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Aman hocam tanesi gayet iyi, azalmasın tavşan gibi kıtır kıtır yiyoruz. Bu zevkten mahrum kalırız.
  • Ben de siparişimi bugün aldım.ailece içtik beğendik ama havuçlar biraz sertti.şişede dursa zamanla yumuşar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Adam kargoya uzaktan söz geçiremez ki.bu kargoların ortak özelliği.hepsi birbirinden sorumsuz.gerekirse gidip kendin şubeden al
    Yazımı güzel oku,ben nkargo şirketinia ara demedim,ptt kargo ile bu iş olmaz dedim,amlar normalde bir ürünü 3 günde getiriyor,kargo şirketini değiştirin diyorum maliyetse 3-5 tl.fark eder olur biter.Dediğim gibi kargodan aldığımız ürün sıcak-soğuktan etkilenen bir ürün.

Dediğim gibi 5 .gün öğlen elime ulaştı,daha açmadım ,hamam suyu gibiydi hemen buzdolabına koydum,bakalım tadı nasıl.Tadına bakınca yorum yazarım
  • serden kullanıcısına yanıt
    Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Ptt kargo bölgesel ve şubesel sıkıntıları olmakla birlikte Türkiye’nin en ücra köşesinde bir yer dahi olsa ulaştırabilen bi kargo. fiyatları da gayet iyi. Dediğiniz gibi 3-5₺ fiyat farkı için emin olun müşterimi mağduriyet içinde bırakmam ama bi yurtiçi kargo ile 4 ad 5 litre kolisi için arada 20₺ fark var buna inanın . Bunun dışında 3-5₺ fiyat farkı olan sürat mng gibi kargo şirketini de denedik sonrasında PTT yi mumla arar olduk

• Cumartesi kargoya verildi, bugün yani Salı günü bana ulaştı.
    Kargo süresi bence iyi, lezzeti de güzel.
  • Market 2 lira karla satsın markete 2 lira karla toptancı satsın üretici 1 lira karla satsın sizde maliyeti 5 lira olan koruyucu katkı maddeleri ile dolu bi ürünü evde çocuklarınıza içirin 🤔 sizden başka herkes kârda 👍

• Kalı şalgam K kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık hocam. Ben forumda esnaflık yapmak isteyen insanları çok seviyorum. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah kalıcı olur.

484 Nolu siparişle 4 tane 5 LT'lik tanesiz Acılı şalgam suyu, 4 tane de Acı sos aldım. Acıdan beklentim yüksek; inşallah şöyle genzi yakan gerçek bir acısı vardır. İyi satışlar...
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    ilgi alakanız için ben çok teşekkür ederim kesenize bereket şimdiden afiyet olsun . acı sosumuzun hatrı sayılır bi acısı var çok beğeneceğinizden eminim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.