Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
366
Cevap
27
Favori
13.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Mesaj

o sarımsak atan benim.5 litreye iki diş sarımsağı patlatıp atıyorum ertesi güne mükemmel oluyor.
    |
    |
    Kalı şalgam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AFİYET ŞİFA OLSUN
    |
    |
    zaga34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

afedersiniz demişsinizki; merhaba tanesiz acısız 1 litrelik siparişlerinizde standart seçim yapmadan acı sosunuz yanında geliyor.
    standart seçim nedir?

mesela 1 literelik tanesiz ve acısız 6 lı sipariş vereceğim yanında acı sos olsun istiyorum. seçimim tanesiz ve acısız olacak ve siz acı sosu yanında göndereceksiniz isteyene de istemeyenede, doğrumu anladım.
    |
    |
    Kalı şalgam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar evet doğrudur 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lideramca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

afiyet şifa olsun değerli siparişlerinizi her zaman beklerim
    |
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba ilginiz için teşekkürler değerli yorum ve siparişlerinizi her zaman beklerim iyi günler
    |
    |
    Abysm Nucleus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba ilginiz için teşekkürler değerli siparişlerinizi her zaman beklerim iyi günler
    |
    |
    ilkdostun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kalı şalgam

merhaba ilginiz için teşekkürler değerli siparişlerinizi her zaman beklerim iyi günler
    2*5 lt taneli olarak 1183 nolu siparişi verdim
    sadece 1 şişe taneli olursa sevinirim, diğer türlü fazla geliyor taneler
    teşekkürler
    |
    |
    Yalnız acıyı ne kadar atacağımı kestiremedim, normal markette satılan acılı şalgam seviyesi benim için yeterli olur , litrelik şişeye ne kadar koymalıyım hocam ?
    |
    |
    |
    |

Yıllar önce Adana'dan gelmişti tadı hala damağımda. Geçen yıl bizim burada birisi dükkan açmıştı ev yapımı diye satıyordu ama tuzu basmış içine bir şişeyi zor bitirdim, şalgamdan soğudum. Umarım bununla tekrar eski tadı alırım. Hayırlı satışlar , Corona için bağışıklığa iyi gelir.. Forumdakileri buraya yönlendirmek lazım

|
    |
    |
    |
    4 tane 5 litreden 1 tane 5 litre kaldı. Şalgam suyundan çok memnunuz. Ayrıca önemli bir bilgi paylaşmak istiyorum;

Bugünkü Korona Virüsünün bir önceki versiyonunun sebep olduğu SARS salgını sırasında Çinliler Türkiye'den şalgam suyu ithal etmiştir. Korona'ya karşı ilaç olmasa da önleyici bir şeydir her gün 200 ml hakiki şalgam suyu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 17 Mart 2020; 10:9:6 >
    |
    |
    Ryzen 7 [email protected],3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 [email protected] CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Emekli Yönetici
    16695 Mesaj
    Ne zamandır aklımda, ben de aldım bir tane 5 litre web sitesi üzerinden. En son yazın, silifke'de bir şalgamcıda içmiştim. Markettekiler de şalgam mıymış yav demiştim. virüs yüzünden büyük kısıtlamalar gelmeden sipriş geçeyim dedim. Umarım çabuk gelir
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Yaklaşık 3 hafta önce 4 tane 5litrelik almıştım, ilk 5 litrelik bitti.
    Şimdi ikinciyi açtım ama köpürme ve ekşimsi bir koku var normalmidir?
    Güneş görmeyen yerde muhafaza ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    hocam şalgamınızı denemek için aldım ancak ptt kargo rezelet. İzmir'de teslimata çıkmıyorlar teslim almak için 1 saat şubede bekledim. Tekrar sipariş vereceğim ancak bu kargo firmasıyla yollarsanız şubeden teslim alma imkanım yok.
    |
    |
    Merhaba 10 litre siparişim geldi ellerinize sağlık oldukça lezzetli. Merak ettiğim bir durum var kapağını açtıktan sonra buzdolabında mı saklamamız gerekiyor? Yoksa oda sıcaklığında beklese de olur mu? Bir de tavsiye edilen tüketim tarihi kapağı açtıktan sonra kaç gün?
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.