Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
32.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siparişim: 2 ADET 5 LİTRE EV YAPIMI ŞALGAM SUYU TANELİ ACISI YANINDA

Biri Taneli Diğeri Tanesiz olursa sevinirim.
  • Kalı şalgam K kullanıcısına yanıt
    sip no 733
    Biri Taneli Diğeri Tanesiz olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 10 Şubat 2020; 11:29:33 >
  • tek_Türk kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim, buradan yazdım, Whatsapp den mesaj attım. Geri dönüş bekliyorum.
  • Urun, satici ve alisveristen memnun oldugumdan bu mesaji yazmak istedim.

Geçen hafta sipariş verdim. 2 günde Ankara'ya teslim edildi. Kargo paketlemesi gayet guzel, zarar gormesi düşük ihtimal.
    Burdaki yorumlara ve satıcının ilgi-alaka-sicakligina guvenerek kararımi vermistim.
    Son yillarda salgama olan ilgim artmisti, market urunlerinden doganay acili favorimdi.
    Ama artik burdan alacağım gibi duruyor.
    Lezzeti gayet iyi. Koruyucu katkisi olmamasi, 4*5 litre alinca litre fiyatinin epey dusuk olmasi ile yeni favorim oldu diyebilirim.
    Kendinden acili olan bence gayet yeterli bir aci, ekstra aci sosa gerek yok.
    Taneli olmasina bence gerek yok, çünkü taneler heralde 1.5 litre oluyodur 5 litrede. Seven tercih edebilir, benim ilgimi çekmiyor. Birdaha taneli almayacagim.
    Bundan sonraki siparislerim 4*5 litre acili-tanesiz olacak sanirim.
    Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende satın aldım. Kesinlikle memnun kaldım.

Fiyat performans kralı ürün. Herkese tavsiye ederim.

• 720 nolu siparişimi geçtim fakat kargo takip no göremedim bir yerde normal midir acaba

merhabalar kargonuzu bugün istediğiniz gibi hazırlayıp gönderiyorum ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder değerli sipariş ve yorumlarınızı beklerim
  • merhabalar forum yorumlarını yoğunluk nedeniyle her zaman kontrol edemiyoruz mümkün olduğunca bize whatsapptan iletişim kurarak site üzerinden geçmiş olduğunuz siparişin dışındaki değişiklikleri bildirirseniz istediğiniz gibi hazırlayıp gönderebiliriz. 733 nolu siparişiniz 2 ad taneli olarak gönderilmiştir
  • 747 SİPARİŞ NOLU 4 ADET 5. LT LİK ŞALGAMDAN 2 Sİ ACILI 2 Sİ ACISIZ OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.
  • Merhaba..Firmanızla yeni tanıştım..İlk sayfadaki fiyatlar güncelliğini yitirmiş sanıyorum..
    Ayrıca DHKALİSALGAM kodu bitti mi?
    İyi satışlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divxcimcime -- 12 Şubat 2020; 8:6:16 >
  • 2 adet acısız 5 lt de 2 adet acı sos gönderiliyordu. 1 e mi düşürülmüş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • divxcimcime kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sayfadaki fiyatlarla sitedeki fiyatları aynı. Koduda gördüğünüz şekilde alın, az önce denedim çalıştı.

2 tane 5 litrelik almıştım, pazartesi teslim aldık. Çocuklar beğendi, damak tadı farklı bir olay ama bizler genel olarak beğendik.
  • storm kullanıcısına yanıt
    Kalı şalgam K kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız teşekkür ederim..Ben indirim kodu görünce N11 üzerinden denedim ancak kendi sitelerinden siparişte geçerliymiş..

Not: 753 numaralı sipariş bana ait..2 adet acılı 2 adet acısız yollar mısınız lütfen?
  • ben de denemek için verdiğim 6*1,5lt siparişinden sonra, ailecek beğendiğimiz bu lezzetten 4*5lt sipariş verdim.

bugün teslim edildi, ancak birisi patlamıştı şişenin, yazdım whatsap dan durumu, hemen bir adet daha gönderelim dedi sağolsunlar,

boşuna kargo parası verilmesin dedim, nasıl olsa bir sonraki sipariş çok uzun sürmez, ona ekleyecekler patlamış şişe yerine.

güzel ürün, dürüst, düzgün satıcı, daha ne olsun
    Mesajı aldıktan sonra sorguladığımda kargo hareketini görüntüledim.
    Fakat şimdi ürün bulunamadı diyor.
    EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO

e-devletten sorguladığımda kargo son hareketini görüntüleyebiliyorum.
    EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO

Değer konulmuş bedeli 6 TL diyor. Bu kargo ücreti mi? Başlıkta ücretsiz kargo yazıyordu.

merhabalar kargonuz ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilecektir ptt nin sistemi bazen açılmıyor maalesef
  • tugi7 kullanıcısına yanıt
    geri bildiriminiz ve yüksek anlayışınız için biz teşekkür ederiz efendim sağolun
    Kargoyu ücretsiz teslim aldım. Acısı zehir gibi. Bir oranı var mı? Kimyasal şalgamlardan bıktığım için uzun süredir almıyordum. 5 bardağı devirince bünyeye biraz ağır geldi!
  • hocam kolay gelsin bende deneme amaçlı "5LT+1LT HEDİYELİ EV YAPIMI ŞALGAM SUYU 1lt*6ADET" paketinden aldım taneli seçtim fakat 4 taneli 2 tanesiz şeklinde gönderebilirseniz sevinirim. siparişno:778

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemb -- 13 Şubat 2020; 23:29:41 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.