Şimdi Ara

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
67
Favori
83.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katkın için teşekkürler

Büyüteç önündeyken bir foto çekersen yapmak isteyenlere fikir verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 3 Ağustos 2011; 15:48:59 >
  • Ana Sayfaya Eklendi
  • Yarın ayarlarım malum çekmek içinde başka makina gerekecek.

@synchro
    Lensin kaliteli olması gerekiyor 18-135 ile hüsrana uğradım ne yazık ki.

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ###
  • Cep telefonu çekimi bile olur aslında , kalite önemli değil
  • teknikkonular

Zeiss 85 f1.4 şuana kadar denediğim en kaliteli lensti ondan canavar olmuştur
  • Kesinlikle lensiniz iyiyse gözünüz arkada kalmasın.

Bu nasıl?

Ve sonuç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 3 Ağustos 2011; 16:54:48 >

• Gayet güzel

Işığı biraz daha yumuşatarak verirseniz daha iyi olur gibi
  • @teknikkonular

gayet başarılı olmuş, ışık seviyesini de Shark'ın dediği gibi yumuşatırsanız daha güzel bir sonuç çıkabilir ortaya.
  • Flash yada ışık kaynağının önüne koyulan 1 kağıt parçası bile çok etkiliyor ışık düzeyini.Bende bazen D5000 nin dahili flaşının önüne koyuyorum ufak bir kağıt parçası
  • Eyvallah, beğeniler ve öneriler için teşekkürler.

Bir de ışığı yumuşatarak denerim.
  • Güncellendi
  • Sh@rKs-PoWeR bu aralar Full Frame makinanın burst modu gibi. Eline sağlık dostum. Ayrıca Ashley daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Sh@rKs-PoWeR bu aralar Full Frame makinanın burst modu gibi. Eline sağlık dostum. Ayrıca Ashley daha iyiydi.

Hocam desteğin çok teşekkürler.Sayende konu sayısı 70'e dayandı.Çok elektronik ve prof kaçan ürünleri eklemiyorum.Yapması çok bilgi ve alet gerektiriyor onları

Yeni Konular Eklendi ve Konu Güncellendi

• Rica ederim ne demek.

Sharka verdiğim sitede birsürü şey var. Bazılarımız biliyordur hackaday'i.

http://hackaday.com/category/digital-cameras-hacks/

Denediklerinizi, yaptıklarınızı görmek istiyoruz. Bu ara vaktim yok ben bişe yapamıyorum, çatlıyorum.

• Sabır hocam sabır.Bende macro lens için sabır ediyorum.Lens alabilirsem hepsini deneyecem.Hatta beraber yapar sonuçları karşılaştırırız
  • 18. videodaki İmage Stabilizer Sistemi deneyen oldu mu yahu? basit bi şeye benziyor. görüntü de titreme yaratmıyosa taşıması kolay yani faydalı olabilir.
  • Çok pratik bir aparat gerçekten.Ancak fazla asılma olursa tripod yuvası yerinden çıkabilirmiş
  • asılınca zamanla yerinden çıkabilir doğru orası. ama baya pratik yani koy cebe çık. bi ara denemem lazım.
  • Mutlaka deneyin
  • Yeni Konular İle Beraber 70 Konuyu Aştık.Katkısı Olan Herkeze Sonsuz Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 6 Ağustos 2011; 23:15:22 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.