Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam cihazınızı Router modda kullanabilirsin SOL modemin ip bloğunu 192.168.2.1 ip bloğuna çekin ve kablosuz ağını kapatın SOL modemden gelen LAN kabosuznu Giganın WAN portuna takıp cihazlarınızı Giga üzerinden internet eriştrebilir ve Giga cihazın bütün özelliklerini kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhyingyang -- 11 Ağustos 2020; 10:54:29 >
  • iki tane keenetic alsam; iki cihazin arasindaki mesh baglantisini 5ghz'de kurabilir miyim?
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Merhaba alierr,

Mesh Wi-Fi sistemde denetleyici olan cihaz mutlaka Router modda çalışmalıdır diğer node olarak bağlayacağınız cihazların Keenetic model olması ve cihazları 5 Ghz bağlamak isterseniz de iki cihazında 5 Ghz desteği olması gerekmektedir.
  • dhyingyang kullanıcısına yanıt
    AP moddda kullanıyorum zaten mecbur ama SOL artık direk fiber kabloyla çevirmeye izin vermiyor güncellemelerle büyük ihtimal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Viva'da yani KN1910'da amplifier antenler var mi? asagidaki tabloya gore yok gozukuyor.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
    https://hizliresim.com/aDTk2r

• sarlan.3 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba sarlan.3,

Öncelikle Keenetic cihazınızı Router moda alın sonra SOL modemden çıkan LAN kablosunu Keenetic cihazınızın WAN portuna bağlayıp Keenetic yada SOL modeminizin ip bloğunu farklı ip bloğu adresinden bir ip verin Örnek Sol modem: 192.168.1.1 Keenetic Router 192.168.2.1 bu şekilde Keenetic cihazınızın Router modda kullanıp tüm cihazları Keenetic Router cihazınıza bağlayabilirsiniz.
    Merhaba alierr,

Viva modelinde Amplifier özelliği bulunmamaktadır Giga yada Ultra model cihazlarımızda Amlplifier özelliği bulunmaktadır.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Boyle is mi olur ya hu? Alt modellerin cogunda var ama

Demek ki iyi arastirmadan alsam... Cok sacma olmus.

Bu modelde kesinlikle olmaliydi. Baska marka tercih edecegim. 1000 liralik cihaza dusuk maliyetli mtk cpu koymanizdan iskillenmistim zaten.
    Merhaba alierr,

Viva model Router cihazımızın alt ve üst modellerinde Amplifier özelliği bulunan cihazlarımız bulunmaktadır. Bu durum kullanıcılarımızın ürün modellerini belirlerken kendilerine uygun olan ürün ve özelliklere uygun cihazları seçmeleri için bir seçenektir.

Farklı bir marka tercih etmeniz sizlerin en doğal hakkıdır, Amplifier özelliği olan Giga yada ultra model cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
  • Bugun itibari ile Extra DSl modeli ile ekibe katildim ancak iki tip sorun yasadim ve cozemiyorum , birincisi 50Mbps internet paketim var ve kablolu baglanti ile rahat47-48Mbps hiz aliyorum bilgisayarim 5Ghz AC destekli olmasina ragmen modem ile ayni oda icinde ancak 30-35Mbps gibi bir hiz aliyorum hiz sinyal seyiyesi 20Dbi kadar yuksek ve 433Mbps modem ile kablosuz baglantim var.
    2. Sorun ise mevcut 2.4 ve5.0GHZ yayinlarina ek olarak ***hidden adi altinda baska bir yayin daha veriyor cihaz ve bunun ne oldugunu bulamiyorum, bilgisi olan var mi ?
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Merhaba AcetoBalsamico,

Öncelikle Keenetic ailesine hoş geldiniz. Genel sistem ayarlarından Geliştirici modu seçerek Alpha 18 yazılımını yükleyip test edin yaşamış olduğunuz durum devam etmesi halinde arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Cihazlar Mesh Wi-Fi sistemi ile yalnızca birbirleri arasında konuşmak için ikinci bir gizli ssid üzerinden yayın yapmaktadırlar kapatmak isterseniz Genel sistem ayarları menüsünden bileşen Seçeneklerinden Wi-Fİ Sistem Denetleyici bileşenini kaldırabilirsiniz.
  • İleride gelecek yeni özellikler var mı?
    Oyuncular için özellikler planlanıyor demiştiniz, son durum nedir?

WG için ipv6 gelecek mi?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba sarlan.3,

Öncelikle Keenetic cihazınızı Router moda alın sonra SOL modemden çıkan LAN kablosunu Keenetic cihazınızın WAN portuna bağlayıp Keenetic yada SOL modeminizin ip bloğunu farklı ip bloğu adresinden bir ip verin Örnek Sol modem: 192.168.1.1 Keenetic Router 192.168.2.1 bu şekilde Keenetic cihazınızın Router modda kullanıp tüm cihazları Keenetic Router cihazınıza bağlayabilirsiniz.
    Yani extra dls'i modem olarak kullanırken başka 5ghz keenetic ürününü 5ghz ile konuşturamıyor muyuz?
  • Sacrosanct- kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sacrosanct-,

3.5 Alpha yazılımda online oyuncular için geliştirilen özellikler yayınlandı "Sistem Bileşen Seçenekleri" menüsünden Dinamik İnternet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi " Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS " yüklemenizi öneririz.

WG için IPv6 desteği şuan için takvim planımızda bulunmamaktadır.
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Merhaba volkantipi,

Extra DSL cihazımızı modem olarak kullanırsanız farklı bir model 5 Ghz destekli Keenetic cihazı ile Wi-Fi Mesh yapabilirsiniz.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Başka özellikler planlanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba volkantipi,

Extra DSL cihazımızı modem olarak kullanırsanız farklı bir model 5 Ghz destekli Keenetic cihazı ile Wi-Fi Mesh yapabilirsiniz.
    Extra DSL + Keenetic City arasında 5ghz wifi mesh kurabilir miyim?
  • Merhaba modemim geldi ama baglanti olmuyor. Vdsl turknet bilgilerini girdim. Farkli bir ayari var mi?

Merhaba volkantipi,

Extra DSL ile City model cihazı 5 Ghz olarak Wi-Fi msh yapabilirsiniz City model Router cihazımız 750 Mbps hızı kadar 5 Ghz desteklemektedir.
    Merhaba volkantipi,

Öncelikle Keenetic ailesine hoş geldiniz.

Kurulumunu gerçekleştirebildiniz mi? öncelikle aşağıdaki video yardımı ile modeminizin kurulumunu gerçekleştirmenizi öneririz kurulumu tamamlayamadıysanız Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rrneXUeOHgI&t=43s

https://www.youtube.com/watch?v=lKwJBwvKlD8&t=127s

ÖNEMLİ Not: Kurulum sırasında internet hattınıza ait servis sağlayıcınızdan verilen kullanıcı adı ve şifreyi eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Hattınıza ait kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorsanız mutlaka servi sağlayıcınızdan temin edip kurulum esnasında modeminize giriniz. Kullanıcı adının sonunda mutlaka @ttnet - @turk.net - @millenicom vb. servis sağlayıcı bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.