Şimdi Ara

Ev tipi yazici/tarayici onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslae evde kullanmak icin uygun fiyatli olan ve sorunsuz kullanilacak cihaz onerisinr ihtiyacim var asagida olmasi gereken, istedigim ozellikleri yaziyorum. Onerisi olan yada kullanan satan bilgi verebilirsi sevinirim.

Kartus olmasini istemiyorum uzun suredir hp kullaniyorum ve biktim artik sorunlarindan
    Tarayici ve yazici ozellikli olmasi isime gelir ama hic olmazsa fotokopi ozelligi olmasida yeterli olur
    Mumkunse toner tarzi olmadi lazer yazicida olur ama kartus kesinlikle istemiyorum
    Baski hizi suresi vs.. Onemli degil cihaz zaten yatacak ayda 3-5 sayfa cikti aliyorum onun icinde cok mukemmel cihaza ihtiyacim yok sadece durdugu yerde kartusu vs... Bozulmasin, donmasin yeter

Tesekkurler simdiden

• Yok mu önerisi olan, bende böyle bir yazıcı/tarayıcı arıyorum ?
  • Heralde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartuş olmasın demişsiniz ama ben yine de Epson2un bitmeyen kartuşlu modellerini öneririm, kendiniz mürekkep dolduruyorsunuz. Aynı zamanda wifi'li olduğu için telefondan, tabletten vs. ağ içindeki her cihazdan çıktı alabiliyorsunuz. Renkli olması da cabası.
  • epson ve canonda tanklı yazıcılar var. kartuş maliyeti tek renk için 20-30 tl arasında oluyor genelde. baskı sayısı normal kartuşların daha üzerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.