Şimdi Ara

Ev telefonundan GSM yönüne aramaya dair fiyat güncellemesi SMS'i geldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

"Sayın müşterimiz, 29 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ev telefonu tarifenizin yurtiçi GSM yönü ücreti tüm vergiler dahil 0,37 TL/Dk olarak güncellenecektir. Türk Telekomu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz."

Dakikaları pek kullanmasam dahi 500 dakika yurtiçi her yöne arama hakkım vardı ve acaba şu an sözleşme şartı mı değişti? İşin ilginci sözleşmeyi telefondan yapmıştım. Arada denk gelir de uzun bir GSM araması yapacak olsam, ayrıca fiyat mı çıkaracak sizce?

• paket aşım ücretidir o
  • Evet sonradan ben de öyle düşündüm. Tarife ücreti diyor çünkü ve ben öncelikle paket kullanmış oluyorum 500 dk her yöne.
  • aynı sms bana da geldi. her yöne 500 dk mız her yöne 250 dk mız varsa onu kullanıcaz her hangi bir ücret yok değil mi
    peki bunun ücreti daha önceden kaç TL ydi
    bir de 0850 li numaralar maalesef her yöne dakikalarımıza dahil değil 0 850 li numaraları ararsak ücret ödüyoruz. 0 850 li numaraların dakikası kaç TL
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Her yöne dakikalarımız bitene kadar sorun yok diye anladım ben.
    Önceki fiyatlamayı ve 0850 yönüne arama fiyatlamasını ben de bilmiyorum maalesef.
  • Aynı mesaj bana da geldi. Yalnız yeni birşey daha farkettim. Sessiz sedasız paketlere 2 liradan fazla zam yapılmış. Standart Hat bile 25.90 yazıyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.