DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ev sinema sistemi yorumunuz
2
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      51 Mesaj
      02 Ocak 2009 09:21:36 Konu Sahibi
      Merhaba ,

700 YTL bütçem var ve aşağıda sıraladığım 3 özellik önemli benim için
      1-) USB girişi olsun : diskten veya en kötüsü USB flash bellekten divx lerimi okusun.
      2-) HDMI çıkışı olsun ( bir kaç haftaya kadar lcd projeksiyon alıyorum panasonic pt-ax200 ona hdmi kablo ile bağlarım)
      3-)harici girişi olsun ps imide bağlıyım ses girişine

İnternetten 3 model buldum alternatif. Bu ürünleri kullanan veya bilgisi olanlardan yorum bekliyorum . Ayrıca yukarıda saydığım ihtiyaçlarımı karşılayacak tavsiye edeceğiniz farklı modellerede açığım .

1-)SONY DAV DZ260 (550 YTL)
      2-)PHILIPS HTS335W (700 YTL)
      3-)LG HT503TH (600 YTL)

Ayrıca forumlarda dolaşırken yeni bir ürün gördüm / Popcorn Hour A-110 . İyice kafam karıştı . Bu üründe, mkv formatını destekleyen networke bağlı çalışan bir media tank 450 YTL civarı satılacak . Ocak ayında tr de resmi olarak satışı başlayacakmış . Bunu alıp , ileridede bir amfi receiver almak ( biraz daha tuzlu ama ) sizce mantıklımı . Artık arşivi divx ten mkv ye kaydırırız .

|
      |
    • Binbaşı
      1729 Mesaj
      02 Ocak 2009 11:21:39
      Alternatif olarak verdiğiniz paket sistemler de sizi üzmez ancak, mkv lerin hergeçen gün çok daha fazla yaygınlaştığını da gözönüne alarak;

popcornhour A-110 (harici USB DVD oynatıcı da bağlanabiliyor)+ avr + hoparlör takımı üzerinde durmanızı öneririm.
      Bu sistem alacağınız projeksiyonla (ki çok doğru bir seçim ) birlikte size uzun bir süre sinema keyfi yaşatacaktır.
      |
      |

Oyun bittiğinde şah da piyon da aynı kutuya konur!..
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Not
      02 Ocak 2009 11:28:01
      Ben de yakın zamanda bakmıştım. Buradaki 2 sistemden biri bütçenize uyuyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_28760352/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .TaneR. -- 2 Ocak 2009; 11:25:50 >
      |
      |

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.