Şimdi Ara

ev ses sitemi onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev sinema sistemi alacağım bütçe 900 TL onerdiginiz bir sitem varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pioneer htp-073 test edicen yada sony centerdan - teknosadangidip sony cinama sistemi dinlicen bu paraları sıfır bunları alabilirsin en iyi

İkinciel daha iyi bir sistem kurulu ama ayrı ayrı kişiler havale elden alma kargo anlaşma pazarlık derken... Ama uğraşırım dersen çok daha iyi sistemin olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

Pioneer htp-073 test edicen yada sony centerdan - teknosadangidip sony cinama sistemi dinlicen bu paraları sıfır bunları alabilirsin en iyi

İkinciel daha iyi bir sistem kurulu ama ayrı ayrı kişiler havale elden alma kargo anlaşma pazarlık derken... Ama uğraşırım dersen çok daha iyi sistemin olur.

Anladigim pioneer yada sony tercih edilmeli,
    Asiriya kacmadan orta hal ev sinemasi icin 1000 tl civarina en uygunu boyle bir tercih yapilmali oldugunu anliyorum,
    Soyle,bi durum var forumda bir cok arkadas 1000 tl ye satilan 5+1 ses sistemi diye bikdiginiz setlere cop diyip geciyorlar ama bazilari icin bu ses bile cok yeterliki ses acamiyoruz diyorlar,
    Telefon alacagim dendiginde sunu al bundan sasma falan denir ama ses sistemkerinde su marka su modeli al diye secenek pek yok gordugum,demek okuyoki kampanya da denk gelen birtane almak

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

quote:

Pioneer htp-073 test edicen yada sony centerdan - teknosadangidip sony cinama sistemi dinlicen bu paraları sıfır bunları alabilirsin en iyi

Asiriya kacmadan orta hal ev sinemasi icin 1000 tl civarina en uygunu boyle bir tercih yapilmali oldugunu anliyorum,
    Soyle,bi durum var forumda bir cok arkadas 1000 tl ye satilan 5+1 ses sistemi diye bikdiginiz setlere cop diyip geciyorlar ama bazilari icin bu ses bile cok yeterliki ses acamiyoruz diyorlar,
    Telefon alacagim dendiginde sunu al bundan sasma falan denir ama ses sistemkerinde su marka su modeli al diye secenek pek yok gordugum,demek okuyoki kampanya da denk gelen birtane almak

Bu kişilerin müzik anlayışına ve kulağına göre zevkine göre değişir.Ayrıca 1000TL orta halli bir sistem değil girişinde girişi olan anca şu hazır paket sistemlerden alınabilir.Bu tamamen kişilerin beklentileriyle doğru orantılıdır..

• quote:

quote:

Kardeş çöp diyenler kat kat daha pahalılarını dinledikleri çöp diyorki çöp zaten bunlar ama f/p olarak ve bütçeye göre bakarak çöp değil için rahat olsun. Bütçe meseli. Sen eğer ileride sistemi upgrade ederim dersen piooner htp-073 sistemini alıcaksın ve ileride hoparlörleri yükselte bilirsin çünki avr amfi var. Ama anlamam bilmem etmen dersen ve ekstra oynatı almam torrentten film indirir atarım ubs yada harddiskten oynatırım arada disk takar izlerim hoparlörleri ile uğraşamam dersen sony e6100 alıcaksın. E6100 teknosa da olucaktı gidip film müzik vs ile dinleyin test edin beğenirseniz alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kardeş çöp diyenler kat kat daha pahalılarını dinledikleri çöp diyorki çöp zaten bunlar ama f/p olarak ve bütçeye göre bakarak çöp değil için rahat olsun. Bütçe meseli. Sen eğer ileride sistemi upgrade ederim dersen piooner htp-073 sistemini alıcaksın ve ileride hoparlörleri yükselte bilirsin çünki avr amfi var. Ama anlamam bilmem etmen dersen ve ekstra oynatı almam torrentten film indirir atarım ubs yada harddiskten oynatırım arada disk takar izlerim hoparlörleri ile uğraşamam dersen sony e6100 alıcaksın. E6100 teknosa da olucaktı gidip film müzik vs ile dinleyin test edin beğenirseniz alın

Guzel bahsetmissin usb den film izlenirken mac izlerken vs vs kullanilacak bi ses sistemi ihtiyaci karsilarim kendi adima konusursam,bahsettiginiz urunleri inceledim sony elbette daha sik daha goze hitap ediyor yapilan yorumlarda acilip kapanma daki yavasliklar haricinde ses hep olumlu ama pek piyasada kalmamis yeni urunlerden tavsiyeniz okurmu takipbediyo iseniz 2014 2015 deki kullanilacak olan modellerden,

• iege kullanıcısına yanıt
    bak sana ne diyim sony alıcak isen bütçene göre en pahalısını al. Ben tür sistemleri pek takip etmiyorum teknosada dinlediklerim arasından ve pio avrsini dinlediğim için tavsiyede bulundum. hazır sistemde 1000 lirayı geçme paranada yazık olmasın.

• en mantiklisi,

• quote:

en mantiklisi,

http://www.tarlacilar.com/dvd-ses-sistemleri/4586271090

Şu linkteki BDV N990 gerçekten iyi bir sistem fiyatına göre.Hem görünüş olarak şık. Dinlemeni öneririm. Ki dinlersen hemen satınalabilirsin.
    Apache Air Fighter'ın dediği gibi çöp diyenlere pek aldanma onların sistemleri de başkalarının yanında çöp ;) Önemli olan f/p.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

en mantiklisi,

Şu linkteki BDV N990 gerçekten iyi bir sistem fiyatına göre.Hem görünüş olarak şık. Dinlemeni öneririm. Ki dinlersen hemen satınalabilirsin.
    Apache Air Fighter'ın dediği gibi çöp diyenlere pek aldanma onların sistemleri de başkalarının yanında çöp ;) Önemli olan f/p.

Gorunus guzel evet,nedense sony bi baska cekici geliyor,sony bu sistemi 2012dede satiyormus cokfazla sistem satisa sunmuyor sanirim,lg ozellikle ne kadar cesit var oyle adamlar her urunden devalarca uretmisler,
    Sonyde,bi kactane yeni urun logolu sistemler var onlarda 2000 uzerinde,fiyatin bu kadar farkli olmasi yeni olmasinin yaninda kablosuz arka hoporlerdir heralde, benim istedigim,pcdeki usb deki filmi guzel tatmin,edici bir sesle dinlemek,wifi bluetooth akilli telefonla aktarma falan deniyor hic biriyle ugrasmam yani,sadece ses icin,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

en mantiklisi,

Gorunus guzel evet,nedense sony bi baska cekici geliyor,sony bu sistemi 2012dede satiyormus cokfazla sistem satisa sunmuyor sanirim,lg ozellikle ne kadar cesit var oyle adamlar her urunden devalarca uretmisler,
    Sonyde,bi kactane yeni urun logolu sistemler var onlarda 2000 uzerinde,fiyatin bu kadar farkli olmasi yeni olmasinin yaninda kablosuz arka hoporlerdir heralde, benim istedigim,pcdeki usb deki filmi guzel tatmin,edici bir sesle dinlemek,wifi bluetooth akilli telefonla aktarma falan deniyor hic biriyle ugrasmam yani,sadece ses icin,

990da araka hoparlörler kablosuz. Yeni sistemlerde 4k ve hi-res özelliği var ve gerçekten hazır sistemlere göre etkileyici performans sergiliyor. n9200 modeli mesela.

• Klasik dh ot çöp giriş orta seviye muhabbetleri yahu şu kaliplaşmiş düşüncelerden ithamlardan bazilari bir kurtulamadı gitti... Günde bin tane boyle konu acilsa hemen ezbere bildikleri cümleler var onlari yazarlar soruna asla çözüm yada alternatif sunamadiklari gibi birde bak bu başlangiç bile olamaz aa çöp bunlar alinirmi gibi alayci yazar dururlar forumda... arkadaş bu ot cop olan sistemler acaba karton makettenmi yapiliyorlarda boyle oluyor ayrica bu sistemlerde ki hiyararşiyi kim koymuş birisi soylesinde bilelim yani
    Bakin arkadaşlar bu tarz düşünceler son derece yanliş ve yararsizdir bir yere kadar ki ve sonrasi sistemleri kabullenmek bunlar disindaki sistemlere boyle ithamlarda bulunmak yanliştir...
    Gelelim hazir sistemlere "ben uğrasamam bilmem hanimdan zor izin aldik hepsi bir arada olsun butcem belli şik zarif olsun o kadar çok sese ve detaya ihtiyacim yok komşum cins vs vs" diyenler için hazir sistemler iş görür lg Samsung ve Sony nin compakt sistemlerini ben beğeniyorum acikcasi yukarıda saydigim etkenler dahilinde çevremede oneriyorum lg smart ve mm olarak güzel sistemleri var ama bunlara paralel olarak denon pio hk amfilerin yaninda hop takimlari ile verilen sistemler daha akilci bir aliş veriş olmuş olur zaten bu hazir sistemlerin oyleleri varki fiyatlari AVR+hop takimlarindan bile pahali onun için olayi f/p bütçe mevcut şartlar ve koşullar beklentiler ekseninde öneriler sunulur ve düşünülür ise daha faydali olacagimizi dusnuyorum herkese iyi seneler dilerim saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxeses -- 1 Ocak 2015; 19:33:39 >

• Bu LG BH6730T ürünü almayı düşünüyorum teknosavda inceledim seside hoş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.