Şimdi Ara

EV SAHIPLERINE SAKA GIBI ICERI BAKIN (Önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun kapimiz çaldı ve devlet yetkilisi 2 kişi geldi bir kagit biraktilar 2012 evimizin onune yapilan yol parasini bizden tahsil ediyorlar... 733 tl DURMAK YOK SOYMAYA DEVAM ! REZALET RESMEN BU YONETIM RESMEN ZULM EDİYOR FAHIS VERGILER KIRALAR BEDELLER ARTIK YETER !!

EV SAHIPLERINE SAKA GIBI ICERI BAKIN (Önemli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tevhid571 -- 28 Eylül 2017; 11:23:32 >

• aksevenlerin evlerine de gidiyor mu fatura?
  • isim adresi falan sansürleseydin
  • Tek bir pantolon degil don kalmayana kadar vergi.
  • yol parasını direkt olarak bizden alacaksalar , vergi sistemi niye var
  • Yahu ben hayatımda boyle sacma sapan fahis vergilerle insanlarina zulm eden ve insanlari enayi yerine koyan bir devlet otoritesi gormedim. Artik nerden calicaklarini bilmiyorlar
  • Hökömetimize yardım gözüyle bakmak gerekiyor

diyecek yandaş arkadaşlar demeden yazayım

Devletimizin düşmanı çoğaldı yeni silahlar yapmak lazım ugandalıdan mı tahsil edecek bu paraları falan filan kem küm
  • konu sahbi şerefiye kelimesini araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

Hökömetimize yardım gözüyle bakmak gerekiyor

diyecek yandaş arkadaşlar demeden yazayım

Devletimizin düşmanı çoğaldı yeni silahlar yapmak lazım ugandalıdan mı tahsil edecek bu paraları falan filan kem küm

Dediler zaten ülkede dusman cok mtv vs gibi zamlar ulkenin bölünmesinden iyidir diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

konu sahbi şerefiye kelimesini araştır.

Ne alaka serefiye? Bizden zaten bu yollarin vergisini karayollarida dahil belediyeler aliyor. Şerefiye yapilan yollar ile alakasiz bir sey benim evim degerlendi diye devlete yol parasimi vericem?
  • yatacak yerleri yok.
  • Eee bu para bir şekil de ödenecek mi yani. Ödediniz mi? Bununla ilgili devam eden bir dava vs var mı? Ben hem emlak vergisi vereceğim, hem aracım için vergi vereceğim, hem elektriğe hem suya vergi vereceğim, her bir halta vergi vereceğim tutup görevleri olan önümüze asfalt dökmek için ayrıca benden para isteyecekler. Büyük konuşmayayım ama üç kuruş bile olsa soluğu bu faturayı kesenin yanında alırım. Yeter artık.
  • Melih Gökçek bunu seneler önce yaptı zaten.
  • Ankara diye geldim
  • ankarada oldu bitti bu olay ödeyenlere geçirmiş oldular ödemeyenler ödemedi zaten sizde ödemeyin
  • Asfaltlama parası denen bu halt yıllardır var.

Çoğu belediye uğraşmaz ve istemez, ama işte.
  • ödeme hocam. şerefiyesizler şimdiden 2018-2019 dönemin vergileirni topluca alıcaklar. belediyeye verilen verg
    ler vs nerde. kime gitti. yoksa parası belediyenin konserlere para harcamasaydınız.
  • AMA YOL YABDILAR
  • İyi ya yol su kaldırım olarak size dönmüşler..en azından düşünmüşler..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.