Şimdi Ara

Ev Sahibi Depozito Anlaşmazlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , Ev sahibine girmeden önce 600 TL Nakit depozito ödemesi yaptım. Eşyalı evde kalıyordum. Çıkış günü depozito istediğimde birkaç gün sonra gönderebileceğini söyledi. Ben çıkış yaptım ve çıkış yaparken ev sahibinin yanındaki elemanlar evi kontrol ettiler. Bana hiçbir problem söylenmedi. Ev sahibini ödeme için aradığımda 150 TL temizlik parası, nemden veya rutubetten dolayı oda tavanlarında oluşan kararmalar için boya badana parası ve kırık olmadığı halde duş takımı kırık bunları kestikten sonra ödeme yapacağını belirtti. Nasıl bir yol izleyebilirim ? Bunlara hakkı var mıdır ?

• Bu dediklerini sizi çağırıp sizinle birlikte yapması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilamsız takip açıp talep edin paranızı
  • selvetarm S kullanıcısına yanıt
    bunu nasıl yapabiliriz hocam?
  • Razgradz kullanıcısına yanıt
    Ya bir avukata gideceksiniz ya da kendiniz icra müdürlüğüne gidip yapacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkacağın zamandan önce keşke kirayı düşseydin depozitodan ben öyle yaptım uzun uğraşlar sonucu.
  • kaya_es kullanıcısına yanıt
    Kardeş öyle de olmuyor ki yav bilemedik biz kendimiz gibi iyi niyetli sanıyoruz milleti
  • Razgradz kullanıcısına yanıt
    Kardeş ev sahibinin ne olduğunu az çok anladığım ve oturduğum süre boyunca yaptıklarından dolayı bende bu yola başvurdum, inşallah halledersin durumu.
  • kaya_es kullanıcısına yanıt
    İnşallah kardeş , sütü bozuk insanlar öğrencinin hakkına kadar düşmüşler yatacak yerleri yok .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.