Şimdi Ara

ev klımasını aracta calıstırmak ıcın ne yapmak lazım_? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
16.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ıkıncı el klıma pazarı gıbı bısı yok bızım araclarda..kaldıkı orjınal araclarda bıle bozulsa fabrıkadan ıstenıo varsa bulması cok zor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellchaosdead

ıkıncı el klıma pazarı gıbı bısı yok bızım araclarda..kaldıkı orjınal araclarda bıle bozulsa fabrıkadan ıstenıo varsa bulması cok zor...

sahibinden.com da aratın bulabilirsiniz.En azından uyum sağlayacak bir klima bulunabilir.Otomobiller için bulunuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Orjinalden alıntı: ozan1995

bunun gibi birşey istiyorsun herhalde

ev klımasını aracta calıstırmak ıcın ne yapmak lazım_?

Bu resmi arıyordum

işte bu ,araç büyük olunca sorun ortadan kalkıvermiştir.iç üniteyi merak edenler iyi baksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 1 Temmuz 2009; 21:19:16 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ASİL01

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: onderdemirel

olur ,olur arkadaşlarımında belirtiği, gibi arkaya bir jeneratör , tamam işte olay bu, serin serin otur git

Herşey çözülse bile klimanın iç ünitesini koyacak yer yok

ben dış üniteyi merak ediyorum daha çok

O kolay tavana port bagaj gibi monte edilir

akıldan büyük güç tanımıyorum

• Aynısını bende gördüm
  • Ohaaa Diyorum Başka Dicek Bişey Bulamıyorum O Arabay Yakışmaz Bi Kere Takıp Napıcaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrFellowxCc

Ohaaa Diyorum Başka Dicek Bişey Bulamıyorum O Arabay Yakışmaz Bi Kere Takıp Napıcaksın

• serın serın yolculuk edıcem napıcam..ben soruma cvp verebılıcek arkadaslar arıyorum bu konu hakkında bılgısı tecrubesı olan bazıı arkadaslar konuyu saptırıp geyık muhabbetıne cevırıyorlar...bıraz yapıcı olalım arkadaslar bunu yapmak o kadarda zor olmamalı...ne kadar zamanımı alır bılmıyorum ama sonunda yaptıgımda sızınle fotograflarınıda paylasıcam...bıde en cok guldugum dıs unıte ıc unıte olayı...ya aracı bılmıyosunuz hepınız zengınsınız hususı aracnızı var yada munubusle yolcuk etmıyosunuz...kaldıkı 40 kısıye kadar rahatca bınılebılen bı aracta 1,5 metrelık bı cıhazı koyamıyacagımız fıkrıne nerden kapıldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellchaosdead -- 2 Temmuz 2009; 0:40:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellchaosdead

serın serın yolculuk edıcem napıcam..ben soruma cvp verebılıcek arkadaslar arıyorum bu konu hakkında bılgısı tecrubesı olan bazıı arkadaslar konuyu saptırıp geyık muhabbetıne cevırıyorlar...bıraz yapıcı olalım arkadaslar bunu yapmak o kadarda zor olmamalı...ne kadar zamanımı alır bılmıyorum ama sonunda yaptıgımda sızınle fotograflarınıda paylasıcam...bıde en cok guldugum dıs unıte ıc unıte olayı...ya aracı bılmıyosunuz hepınız zengınsınız hususı aracnızı var yada munubusle yolcuk etmıyosunuz...kaldıkı 40 kısıye kadar rahatca bınılebılen bı aracta 1,5 metrelık bı cıhazı koyamıyacagımız fıkrıne nerden kapıldınız?

Sen ilk mesajında aracının minibüs olduğunu belirtmemiştin geyik muhabbeti ondan açıldı.

• ben de aynı şekilde bisiklete yapanı görmüştüm kocaman bi aküsü vardı .. gülmekten karnıma ağrılar girmişti ... sesi de çok yüksekti mahalle inliyodu resmen : ))))))))))
    quote:

bizim mahalle bakkalı mobiletine teyp takmış, arkada koca bir sandık var, akü içinde, kenarlarada hopalörleri koymuş, adam mutlu
    üzerinde oturup sigara içmek en büyük kefi.buda böğlesi işte yurdum insanı.
  • arabaya araba kliması taktırsan nasıl olur
  • yani bu kadar uğraşacağına aklıma farklı bir yol geldi :)

100 w lık peltierlerden 5 adet alıp uygun bir sistem ve arkasına fan yapılabilse belki işe yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozan1995

bunun gibi birşey istiyorsun herhalde

Terli terli o klimanin altina oturan adamin ertesi gunku halini dusunemiyorum bile..

--
  • http://forum.donanimhaber.com/m_24704651/mpage_1/key_/tm.htm

gördüğünn bisiklet bu olmasın bu benimki .... zamanında yaptıydık halende kullanıyorum ...

ayrıca kendi kullandığım 49 cc scooterımdada araba teybi mevcut ..

alıntı:::,

ben de aynı şekilde bisiklete yapanı görmüştüm kocaman bi aküsü vardı .. gülmekten karnıma ağrılar girmişti ... sesi de çok yüksekti mahalle inliyodu resmen : ))))))))))
    quote:

bizim mahalle bakkalı mobiletine teyp takmış, arkada koca bir sandık var, akü içinde, kenarlarada hopalörleri koymuş, adam mutlu
    üzerinde oturup sigara içmek en büyük kefi.buda böğlesi işte yurdum insanı.

• yav klimayı nereye koyacan arabada

Torpidonun üstüne mi atacan
  • fikir vereceğinize alay edip dalga geçiyorsunuz ne kadar ciddiyetsiz bir forum haline geldi burası adam minübüsüm var diyor 30 kişilik nerden baksan seninki gibi 4 kişilik araba değil arka cama taktırır gene kullanır vatandaş nere takacağını sormamış size nasıl çalıştırabileceğini sormuş

işin saçma tarafı bilen de bişeyler yazıyor bilmeyen alay etmekten başka birşey yapmıyor yardımcı olacak bir cevabınız yoksa yorum yazmayın

burası teknik bölüm saçma sapan yazılarınızı konu dışına yazın
  • sonunda halımden anlayan bırısı cıktı...sezerkıran arkdasım anlayısın ıcın cok tesekkerler ...duygularım ıfadesı oldun desem yerı...sonuc olarak hala bı cozum onerısı olan yok...
  • araç içinde inverter le ev kliması çalıştırmak gerçekten komik ama daha yapıc birşeyler önerebilirim. araçlar için 12 v ile çalışan soğutucu kompresörleri var. genelde karavanların soğutma sistemlerinede kullanılıyo. bu ünitelerden bulup aracın bagaj kısmına yerleştirip gaz borularını da aracın kalorifer sitemine bağlayabilirsin. böylece hem aracın dahili bir soğutma sistemi olur hem de daha basit bir çözüm olmuş olur. işte bahsettiğim alet

edit:
    http://www.indelmarineusa.com/products/build-in-pages/ASU3201.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chex -- 4 Temmuz 2009; 1:21:29 >

• bende klimadan ziyade doğal serinlik veren ufoları önermek istiyorum sonuçta klimadan daha az yer kplar ve daha az akım çeker ve daha az maliyet ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikci_71 -- 4 Temmuz 2009; 16:55:58 >
  • uzman hocam bu sogutucuları nerden bulabılırız bı fıkrın varmı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.