Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
15
Favori
130.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (605 mesaj) Mobil (300 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1994 Mesaj
    Turknet yapa adsl kullanıyorum Turknet VDSL hizmeti vermiyor yapa olduğu için VAE'ye de geçirmiyor bu sebeple Millenicoma geçmek istiyorum fakat yapa altyapısı olduğu için hizmet numarası vermiyor turknet , Millenicoma nasıl gelebilirim? Not: yeni üyelik açmak istersem 120 TL kurulum ücreti istiyor millenicom bu da saçma aslında , taaahüt bozma bedelini ödüyor millenicom fakat benden kurulum ücreti istiyor , bu sebeple yeni hat açmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    vfk2020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

İss degisitircektim yorumlari okuyunca direk vazgectim.Tesekkurler forum ailesi ! Firmayada onerim musteri memnuniyeti herseydir

2000'e yakın sorunsuz alışveriş

7/24 anında pm'lere cevap verilir
  • Teğmen
    100 Mesaj

işte bu çok güzel bir haber doğru bir karar @ufuk

adamlar şerefsizin önde gideni,yüzüne tükürsen birtane de ağzıma at der.

başka bir yerden abonelik yap turksat,superonline,tnet muhakkak bunlardan birisi senin işini görecektir aman diyim bu fasonlardan uzakdur.
    |
    |
    ufuq010101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler benim ttnete kampanyam 25 nisanda bitiyor, farzedelim bitti ve netspeede geçiyorum, hemen geciyor mu yoksa haftalarca beklemem fln gerekiyor mu

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ze-us

apartmanda süperonline altyapısı var millenicom kullanabilir miyim bi de engelli kardeşim var tüm firmalarda engelli ailelerine indirimli paketler varken milleniomda göremedim
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    113 Mesaj
    100mbiti daha hiç göremedim hep 60-70 arasında ya sözde fiber
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: peksimet45

Çanakkale Barbaros mh ta kullanan var mı.. Tecrübeleri nedir milenicom hakkında
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

engelli tarifelerini kaldırmış çakallar, tüm isslerde mecburi değil mi engelli indirim bunlar devlete kafa tutuyor sanrım korona muhabbetine uyanıklık yapıyorlar akıllarına sıra

Kardes arastirirsan hepsinde sorun var yani sorunsuz bulamazsin. Sorunsuz bulursan soyle ben de alayim

|
    |
    ufuq010101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pm üzerinden bilgi verme saçmalığını bırakında adam gibi şeffaf şekilde internet siteniz üzerinden insanların yasal haklarını verin, eleştirip sorgulayana sus payı verir gibi gelin özelde anlaşalım demek ticaret etiğinden uzak ahlaka aykırı bir davranıştır, ülkedeki herkes donanımhaber kullanıcısı değil, bilgi almak anayasal hakkını kullanmak için sizi arayıp bulmak buralara gelmek zorunda değiliz

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam 10 gün oldu alalı 100tllik tarife 74.90tl düştü bunu zaten üye olurken belirtiyorsun engelliyim diye
    |
    |
    newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    teşekkürler milenicom 76mb hız alırsın dediniz 90mb çıktı hızım bu arada engelli tarife 75tl anlaştık tahatütsüz ortalıkta tahatütsüz diyip tahatüt yapıyorlar bilgileri var nasıl ögrenebilirim bunu müşteri hizmetleriniz bu aralar yogun

illa forum kullanıcısı mı olmak lazım indirim almak için , sonuçta tarifeleri resmi sitelerinden inceleyip karar veriyorsun , eskiden olan engelli tarifeleri sitelerinde yok , sitede indirime dair en ufak bir bilgilendirme yok , bu etik bir davranış değildir .
    |
    |
    omercanakgul22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: omercanakgul22

teşekkürler milenicom 76mb hız alırsın dediniz 90mb çıktı hızım bu arada engelli tarife 75tl anlaştık tahatütsüz ortalıkta tahatütsüz diyip tahatüt yapıyorlar bilgileri var nasıl ögrenebilirim bunu müşteri hizmetleriniz bu aralar yogun
    |
    |

tamam dogrudur bu bir eksik olabilir aynen olması gerekiyorda bukadarda eringenç olmamamak lazım abone olacaksan ara detayları al benim engelli kimlik kartım var sana nekadar olacagını söylüyorlar zaten
    |
    |
    newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,211
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.