Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
5 sn
968
Cevap
15
Favori
103.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 448
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 80
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (80 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (15 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (567 mesaj) Mobil (276 mesaj) Mini (35 mesaj) Uygulama (90 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    472 Mesaj
    Peşin 242 TL dediğiniz modemin marka modeli nedir acaba?

Millenicomdan uzak durun !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Popcorner

Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmış olup tarafınıza rama gerçekleştirilerek süreç hakkında bilgi aktarılmıştır. İyi akşamlar dileriz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Bykclk

Merhaba, stoklarda hangi modem markası mevcut ise sizlere o modemi iletmekteyiz.

Tamam da belli bir marka model yok mu ona gore sizden alacagim mesaj yoluyla iletir misiniz

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Tamam da belli bir marka model yok mu ona gore sizden alacagim mesaj yoluyla iletir misiniz
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |

Modemin peşin fiyatı 260 TL olmuş,

Ayrıca bende burada ki olumsuz yorumlara rağmen başvurumu yaptım bugün. ( her İSS için aynı şikayetler mevcut neredeyse turknet,netspeed,netgalaksi,vodafone fiber ) bunların içinde telefon desteği olduğu için en azından karşımda muhattab bulabileceğimizi düşünüyorum bu yüzden millenicom'u seçtim.

Kurulum sürecinin sancılı geçeceğini düşünüyorum bakalım kaç gün sürecek.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Türknet

|
    |
    Mikkenicom un fiber alt yapısında sahada teknik ekibi yok! siz kayıt açtırdığınızda elleri kolları bağlı türk telekom ekibinin insafına kalıyorlar..onlarda daha eve gelmeden sorun giderildi diyerek kaydı tablet üzerinden kapatıyorlar!
    3 aydır 50 üzerinde kaydım vardır henüz ekibi bu eve getirtebilmiş değiller..ve getirtebilecek güçleri de yok! kiracının ev sahibi üstündeki gücü olarak düşünün boynu bükükler malesef..

sorunum neydi 50mbs olan hızımı gün içinde en az 10-15 kez 1 ile 3 mbs hızlara düşüyor ve doğal olarak saç baş yoluyorsunuz..modem resetle yok sinyal gönder vs sizi böyle böyle oyalıyorlar ama kalıcı çözüm yok!! 3 ayın sonunda evde huzur kalmadı, eş ve çocuklarım beni aforoz ettiler..yan komşum türk telekom kullanıyor sorunları yok.. sıfır bina herşey yeni..alt yapı fiber ve 100 mbs veriyor ama benim evimde 3 mbs..

gelde sövme, gelde kahretme..

iptal başvurusu için aradım 3 tür öyle kıvırdılar, böyle kıvırdılar..telefonlar hattan düştü!!

yani ben yandım, siz yanmayın.. kendi göbeğini kesemeyenle işiniz olmuyor!!

Çünkü teknik ekipleri yok, kendi göbeklerini kesemiyorlar.. biçareler!!

ŞİMDİ CİMER e elimdeki hız testleri görüntüleri ve kayıtlarımın ekran görüntüleri ile haksız kazanç şikayetinde bulunuyorum...

ABONE NO : 9910031 BUYRUN KAYITLAR ORTADA.. YALAN SA BURADAN ÇIKIN YALAN DEYİN!!

• Binbaşı
    1783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilkaycvs

Millenicom dan uzak durun!! ciddi söylüyorum uzak durun..Alt yapısı Türktelekom olan fiber net üzerinden 50 mb/s hızında internet bağlandı 3 aydır hiç bir şekilde verim alınamıyor..
    Mikkenicom un fiber alt yapısında sahada teknik ekibi yok! siz kayıt açtırdığınızda elleri kolları bağlı türk telekom ekibinin insafına kalıyorlar..onlarda daha eve gelmeden sorun giderildi diyerek kaydı tablet üzerinden kapatıyorlar!
    3 aydır 50 üzerinde kaydım vardır henüz ekibi bu eve getirtebilmiş değiller..ve getirtebilecek güçleri de yok! kiracının ev sahibi üstündeki gücü olarak düşünün boynu bükükler malesef..

sorunum neydi 50mbs olan hızımı gün içinde en az 10-15 kez 1 ile 3 mbs hızlara düşüyor ve doğal olarak saç baş yoluyorsunuz..modem resetle yok sinyal gönder vs sizi böyle böyle oyalıyorlar ama kalıcı çözüm yok!! 3 ayın sonunda evde huzur kalmadı, eş ve çocuklarım beni aforoz ettiler..yan komşum türk telekom kullanıyor sorunları yok.. sıfır bina herşey yeni..alt yapı fiber ve 100 mbs veriyor ama benim evimde 3 mbs..

gelde sövme, gelde kahretme..

iptal başvurusu için aradım 3 tür öyle kıvırdılar, böyle kıvırdılar..telefonlar hattan düştü!!

yani ben yandım, siz yanmayın.. kendi göbeğini kesemeyenle işiniz olmuyor!!

Çünkü teknik ekipleri yok, kendi göbeklerini kesemiyorlar.. biçareler!!

ŞİMDİ CİMER e elimdeki hız testleri görüntüleri ve kayıtlarımın ekran görüntüleri ile haksız kazanç şikayetinde bulunuyorum...

ABONE NO : 9910031 BUYRUN KAYITLAR ORTADA.. YALAN SA BURADAN ÇIKIN YALAN DEYİN!!
    hız düşüklüğünden dolayı yarı ücretlendirme yapmaları gerekmezmi? sözleşmeyi okudunuz mu? bence gerekmeli, tam fatura ödemek şu durumda haksız kazanç sayılmaz mı
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    1434319 kontrat numaralı ile Millenicomum müşterisiyim. Yaşadığım şehirden başka bir yere taşınmam sebebiyle hattımı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım.Taşındığım adreste hizmet veremediklerini ve superonline firması altyapısı ile fiber hizmeti vereceklerini söylediler. ancak süperonline ile yaptığım görüşmede binada fiber hattı olmadığı söylenerek ekip yollandı. gelen ekip yeni adresimde fiber altyapısı ve bina içi santral olmadığı,ayrıca superonline müşteri hizmetleri Millenicom ile anlaşmaları olmadığını söylediler. Durumu Millenicom müşteri hizmetleri ile telefonda ve faks çekerek iletmeme ve aboneliğimi iptal etmelerini istememe rağmen iptal etmediler. aboneliğimi iptal etmediği ve son faturamı ödediğim halde 242.75 TL toplam fatura gönderdiler.28.11.2019 tarihinden itibaren Millenicoma ait interneti kullanmıyorum. Söz konusu firmadan çözüm için kimse yardımcı olmadı maalesef. eğer abonelik düşünüyorsanız bunları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.
    |
    |

• Teğmen
    157 Mesaj
    Dün akşam müşteri hizmetlerini aradım, bulunduğum yerde türk telekom fiber alt yapısı var, sıfır daire, 100mbit istedim kontrol edip bu hızı alabileceğimi söylediler, 99 tl + olarak 4 ay boyunca kurulum ücreti 30tl yansıyacakmış + buna ek 15tl her ay fiber modem kirası ödeyecekmişim bu satın alma veya modem ücreti faturaya yansıması değil bildiğiniz her ay modem kirası dediler. oldumu sana 145tl neyse dedik kabul ettik başvurumu yaptılar dün, kurulum için adamlardan haber bekledim bugün aramadılar umarım fazla uzun sürmez bende pişman olmam, firmaya güveniyorum.

Ufak bir not: Whatsapp hattından bu gün 2 kere müşteri hizmetlerine ulaşmak istedim cevap gelmedi garip.

Bu ara çok yoğunlar sanıyorum, whatsapp hattı çok pasif kalıyor. Modem kira ücreti diğer iss lerde de var ama millenicom malesef en fazla alan firma
    |
    |
    tasko92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bakalım artık kuruluma kadar bekliyecez, korona sebebi ile yoğunluk olabilir. gelişmeleri burdan yazmaya devam edecem memnun kalayım gerisi önemli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    heart06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj
    Ben dün akşam saat 9-10 gibi fiber internet için başvurdum, bugün öğlen saatlerinde gelip kurdular, saat 4 gibide kullanıma açıldı, hiçbir sorun yaşamadım valla. Buradan teşekkür ediyorum. Başakşehir-İstanbul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1560 Mesaj
    Merhaba herkese iyi forumlar. 15 gün önce abonelik başvurusunda bulundum ama 10 dakika içinde yapılabilecek bağlantı hala yapılamıyor !!! 2 gün sonra diğer isp ile olan taahhütüm bitiyor ama ortada hala bağlantı yok. İptal edeceğim çok kısa zamanda.

389 Mesaj

İşler yavaşlamış durumda.

Ay sonunda bitecek olan taahhüdümü sürdürebilmek için Vodafone ile zorlukla iletişim kurabildim.

Yan binada oturan komşum geçen yıl 3 ay kullanıp bitirdiği yazlık internet paketinden tekrar satın almak istedi ama o da TTNet'e ulaşamadığı için yardım istedi.
    Dünden beri ben de duruma müdahil oldum. Zorla bağlantı kurduğumuzda da "altyapınız yok" yanıtı aldık. Genel müdürlüğü aramalıymışız...

Neyse aradık çoook uzun görüşmelerden sonra eski hizmet numarası ile aboneliği yeniden aktif ettirebileceğimizi öğrendik ama öyle 3 aylık olamıyormuş enaz bir yıllık taahhüt alıp 16 lık bağlantıya 95 tl aylık ödemeye razı edip aktivasyon yaptılar.

Hayatın bundan sonra daha zor olacağını her vesileyle görmeye başladık.
    |
    |
    emrecelik85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Popcorner

bencede
    |
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    vfk2020

türk telekom altyapısından verdikleri hizmetin çıkışıda superonline ağırlıklı zaten. millenicom bu konuda çok iyi. yalnız prosedür dışı işlemlerde her operatör gibi biraz sorunlular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 4 Nisan 2020; 4:27:52 >
    |
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.