Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
970
Cevap
15
Favori
104.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 80
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (80 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (15 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (567 mesaj) Mobil (278 mesaj) Mini (35 mesaj) Uygulama (90 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5104 Mesaj

teşekkürler.
    |
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende aynı durumda başvurdum bırakın bir tarihi tutturmayı üstüne 1 ayda oyaladılar. Hiç bir sonuca da ulaşamadım. Üstüne taahhütsün ödediğim fatura da cebime zarar. Bence bulaşmayın, gidin tt ye yeni paketleri sorun. Zaten sadece bağlatamayanı değil eksik teknik bilgileriyle bağlatanı da madur ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1060 Mesaj

Aslında başvurumun ertesi günü TT'dan bağlantı için geldiler, fiber kablo evin içine çekilmediği için bir sonraki gün tekrar geldiler. Bağlantı yapıldı ve kullanmaya başladım, 2 gün sonra da Vodafone'dan gelip evrakları imzaladım. İmzadan önce kullanmaya başladım ben. Bartın'da yaşıyorum, küçük bir şehir olduğu için işlemlerim hızlı tamamlanmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekilin Ben Tercümanım -- 27 Mart 2020; 13:40:17 >
    |
    |
    heart06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben halen beklemedeyim. Vodafone değil Millenicom aldım ben ama bugün 8. gün.
    TT'den gelip modemi kurmaları kısa sürdü ancak evrak imzalamam gereliymiş, hat açılmadı. Evrak için de bir türlü gelmediler.
    Evrakları ne zaman getirirseniz o zaman imzalarım yeterki hattı açın diyorum onu da yapmıyorlar :) Home Office çalışmak durumundayım ve maduriyetim her geçen gün artıyor.
    Bakalım sonuç ne olacak...
    Olmazsa bende Vodafone'a geçerim sanırım.
    |
    |
    Çekilin Ben Tercümanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Burada Millenicom şubesi olmadığı için evrak imzalattırmaya Vodafone servisi geliyor. Umarım kısa sürede internetine kavuşursun
    |
    |
    heart06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umarım :) Ankara'dayım ben de her ne olursa olsun bu kadar sürmemeliydi..
    |
    |
    Çekilin Ben Tercümanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi aktarayım. Aynı evde hem anneme hem de bana internet tahaahüt yaptılar.Bayi suçu mobildeki müşteri hizmetlerine atıyor müşteri hizmetleri de bayiye :) sanki biz işletmeciyiz de. Şikayet kaydı açıyorlar 1 2 3 derken dönüş yok hep lafta kaldı. Anlıyorum anlıyorum beyfendi geçiştirdiler 1,5 hafta.Anlıyorsan niye çözmüyorsun diye sorarlar adama degil mi :) ne müşteri hizmetleri çözebildi ne supervisor. En son çareyi genel müdürlükte aldık. Komik ve aciz bir durum. Orada yardımcı oldular oralara kadar gitmek mi gerekiyordu ? Demek ki gitmek gerekiyormuş anca çözdüler. Bir de üstüne üstelik 2 taahütten kullanım yaptıysanız ödemek zorunda kalırsınız diye dalga geçer gibi bilgilendirme geçtiler. güler misin ağlar mısın
    |
    |
    FRoZeNBoDy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    542 Mesaj

2 yıl önce türk telekom bağlı olan, şu an aboneliği bulunmayan eve 1 aylık millenicom bağlatırsam +80 tl kurulum alırlar değil mi? Para vererek kablo çektirdik. Şu an uzaktan interneti verseler dsli modeme taksam çalışır. Kuruluma boş yere para dökmek istiyorum. @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 28 Mart 2020; 0:42:21 >

1
    1
    1
    1
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj

@millenicom özel mesajlara bakar mısınız acil
    quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

2 yıl önce türk telekom bağlı olan, şu an aboneliği bulunmayan eve 1 aylık millenicom bağlatırsam +80 tl kurulum alırlar değil mi? Para vererek kablo çektirdik. Şu an uzaktan interneti verseler dsli modeme taksam çalışır. Kuruluma boş yere para dökmek istiyorum. @millenicom
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: heart06

@millenicom özel mesajlara bakar mısınız acil
    Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmıştır. İyi günler dileriz.
    |
    |

• Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D559441D0

Herhangi ping lag sorunu yaşayan var mı?
    Bende herhangi bir problem bulunmuyor, ama sabit ip kullanıcısı olduğumu da ayrıca belirteyim. Her şey stabil ve hiç bir problem yaşamadım.
    |
    |

Sizin gibi firmanın Allah binbir türlü belasını versin inşallah, 10 gün oldu sizin yüzünüzden internetsizim, kuruluma gelecek diyorsunuz ne gelen var ne arayan. Arıyorum hızlandırdık diyorsunuz ne gelen var ne arayan. En sonunda ön başvuruyu iptal edin dedik, önce ukala bir Müşteri Temsilcisi çıktı, güç bela iptal birimine bağlandık, ön başvuru iptali için onay verdi, neymiş kurulum ekibi de beni arayıp onay alacakmış komple iptali için.

Ne zaman arar diyorum belli değil diyor, ön başvuru iptal olmadığı için farklı bir firmaya da şu an geçemiyorum, bu ne saçmalıktır? Başvuru alırken bir onayla alıyorsunuz, ön başvuru iptali için bin dereden su getiriyorsunuz. Bugün ön başvurum komple iptal edilmez ise gerekli her yere şikayet ediyorum sizi.

Kesinlikle bu firmaya bulaşmayın arkadaşlar, daha yolun başında bu kadar yokuş yapıyorlar, bağlandığında düşünemiyorum bile. İnsanlar yazdıkları şikayette gerçekten haklılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 30 Mart 2020; 12:15:43 >

• Teğmen
    215 Mesaj
    Arkadaşlar bu aşağılıklardan nasıl kurtulabilirim? Ön başvuruyu dahi iptal etmemek için uğraştırıyorlar, kurulum ekibi arıycakmış vb. sözleşme de yapmadım bunlarla. Yardım edin lütfen bu gereksizlerden nasıl kurtulurum hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Uzak durun bu gereksiz firmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 30 Mart 2020; 13:29:23 >
    |
    |

• Çavuş
    77 Mesaj
    100 Mps paket alacaklara onermiyorum, ping 20+ alirsiniz ve 35-40 mps hiz alirsiniz. Ariza talebi bildiriyorum herhangi bir sey yapilmadan sorun cozulmustur diye mesaj geliyor :) Tekrar ariyorum paketimi 35 mps e dusurun bari neden 100 mps parayi vereyim, bu sefer de 35 mps 90 TL ye gecebilirsiniz :) diyorum sitenizde 79.90, sistemde boyle gozukuyor diyorlar :) Bu arada aramak olum 15dk+ da anca ulasiliyor.

Orijinalden alıntı: ITT

100 Mps paket alacaklara onermiyorum, ping 20+ alirsiniz ve 35-40 mps hiz alirsiniz. Ariza talebi bildiriyorum herhangi bir sey yapilmadan sorun cozulmustur diye mesaj geliyor :) Tekrar ariyorum paketimi 35 mps e dusurun bari neden 100 mps parayi vereyim, bu sefer de 35 mps 90 TL ye gecebilirsiniz :) diyorum sitenizde 79.90, sistemde boyle gozukuyor diyorlar :) Bu arada aramak olum 15dk+ da anca ulasiliyor.
    sizin altyapınız vdsl herhalde fiberde böyle sorun olmaz ya oim de tarifeniz ne dio geçiyor bi bakarmısınız

Orijinalden alıntı: RoIF

7/24 kesintisiz hızlı hizmeti he!! 4 gün oldu başvuru yapalı ariyorum altyapı sağlayıcınıza iletilmiştir diyor. Gidip turknet e başvuru yapacağım arayıp bilgi verin bana
    Benimde 10 gün oldu, sözleşme yok aktif aboneliğim yok sadece ön başvuru yaptım 10 gündür bağlanmayınca iptal istedim, iptal etmedikleri için farkı bir firmayada geçemiyorum. İptalini yapmıyor bu aptal firma, her yere yazdım şikayet ettim.Artık bunlarla güzel konuşamıyorum en sonunda genel merkezlerine gidip kavga edeceğim galiba güzellikten anlamıyorlar çünkü. Saatlerce telefonda bekledim, bunların ukala müşteri hizmetleri ile görüştüm, telefonu suratıma kapatmaktan başka birşey yapmadılar. Siz de şikayet edin, isterseniz beraber yazalım şikayet edelim Adamlar yasal süre filan takmıyor, yasadan üstünler galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 30 Mart 2020; 18:38:12 >
    |
    |

• Çavuş
    77 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: memet0864

sizin altyapınız vdsl herhalde fiberde böyle sorun olmaz ya oim de tarifeniz ne dio geçiyor bi bakarmısınız

Alıntıları Göster
    Hayir alt yapi fiber, paketim 100 mps paket
    |
    |
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.