Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90! (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
231.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 612
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 44
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (109 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (768 mesaj) Mobil (372 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj) (1 mesaj)
  • @
19 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

Yaklaşık 1 gündur sol altyapısı 9836109 no'lu aboneligimde internet yok.Internet isigi kirmizi yaniyor yaklasik 2 yildir kullaniyorum ilk defa boyle birsey oldu.

Edit:Duzeldi.
    Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

Alıntıları Göster
    şuan düzeldi fakat dün tekrar saat 4 gibi gitti 7 de geldi bugunde aynı sorun olursa yazacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden böyle düşündüğünüzü de yazsanız keşke. Benim altyapım superonline fiber internet. Turk.net veya diğer internet sağlayıcıları fiber veremiyor ama millenicom (sanırım turkcell altyapısını kullanmak için onların anlaşması var) 100 mbit verebileceğini söylüyor 109 tl'ye. Ne dersiniz bağlatılır mı?

Bu arada bi not geçeyim turkcell fiber kullanırken 50 olan hızımı 100'e çıkardıklarında tüm platformlara bağlanabildiğim gerçek değerler düşmüştü. sanki bir sanal sınırlandırma var gibiydi. sırf bu yüzden değiştireceğim Turkcell Superonline Fiber'i.

|
    |
    gacvokem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • aynı altyapı denilen de galiba türktelekomun eşsiz benzersiz altyapısı galiba :)

• Bu yavşak firmadan uzak durun arkadaşlar.

2 aydır sabah akşam aradılar 8mbps olan internetinizi altyapınız destekliyor diyerek 35 mbps'ye geçirelim dediler.

Araştırdık ettik altyapı destekliyor. Sonra gitti 400 küsür TL verip modem aldık, modemi denmek için geçiş yapmadan 2 gün önce kurdum internete giriyordu.

Bugün geçiş yaptık, geçiş yaptığımız andan itibaren internetimiz yok. Saat 18:30'dan beri defalarca aradım, whatapp'dan yazdım geri dönüş yapan yok. Sonra biz sizi arayacağız 1 saat sonra dediler arayan da yok. Cep telefonunun internetini kullanıyoruz.

ÇOK YARDIMCI OLUYORSUNUZ SAĞOLUN. @millenicom

• quote:

Orijinalden alıntı: godoro

Pişmankez pişmanım...

Daha önce Superonline fiber kullanıyordum, bunlarda aynı altyapıyı kullanıyoruz deyince promosyona kanıp 13 ay önce millenicom fibere geçmiştim.

Son 3 aydır internet hızım dalgalanıyor, 25mbps/5mbps arasında. Sık sık kopuyor.

Btk hız testi uygulaması "bağlantınız stabil değil" uyarısı verip hız testi dahi yapmıyor.

Youtube'ta 1080p seçeneği çıkmıyor onu bırakın bazı saatlerde 144p kalitesizliğine mahkum oluyoruz.

Kızım zoomdan öğretmenine bağlanamıyor.

2 aydır sürekli çağrı merkeziyle görüşüyorum. 3 kez yetkili bana teknik servis yonlendirecegini söyledi gelen giden yok. Geçen persembe yusuf bey t.servisi acilen gönderiyorum, hızınızı 2 katına çıkarıyorum dedi, bugün zeynep hanım diyor ki "yusuf sizin mac, wan bilgilerinizi sisteme girmeyi unutmuş, sizin kaydınız otomatik olarak kapanmış ayrıca hızınızı yukseltemez çünkü bunun için faturanızı yükseltmesi gerekirdi" diyor!.

Bugün zeynep hanıma baglanmak için 55 dakika boyunca uğraştım 4. Çağrı merkezi yetkilisi ancak baglayabildi...

Kanser olmak isteyen millenicom alsın, ben böyle pişmanlık yaşamadım. Bunlarda ciddiyetin c'si yok, umurlarında değil.

Kesinlikle katılıyorum.

• yıllardır foruma çok nadir yazıyorum, ama buranın etkisini en azından kendimden bildiğim için yazmak istedim.

bu firmadan uzak durun. aylardır günde 10 kez internetim kopuyor. 50 kere aradım, mesaj attım tık yok. üşenmedim sikayetvar'a üye oldum, şikayet açtım; dönüş şekilleri şu: aradık ulaşamadık. bu da ayrı bir yalan.

evden çalıştığım ve işlerin uzun süredir yoğun olduğu için kapatıp başka bir sağlayıcıya geçmeye cesaret edemedim internetsiz kalma ihtimali olduğu için, ama ilk fırsatta bu şartlatanlarla bağımı koparıp alternatif bir çözüm arayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bu yavşak firmadan uzak durun arkadaşlar.

2 aydır sabah akşam aradılar 8mbps olan internetinizi altyapınız destekliyor diyerek 35 mbps'ye geçirelim dediler.

Araştırdık ettik altyapı destekliyor. Sonra gitti 400 küsür TL verip modem aldık, modemi denmek için geçiş yapmadan 2 gün önce kurdum internete giriyordu.

Bugün geçiş yaptık, geçiş yaptığımız andan itibaren internetimiz yok. Saat 18:30'dan beri defalarca aradım, whatapp'dan yazdım geri dönüş yapan yok. Sonra biz sizi arayacağız 1 saat sonra dediler arayan da yok. Cep telefonunun internetini kullanıyoruz.

ÇOK YARDIMCI OLUYORSUNUZ SAĞOLUN. @millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim, soy isim irtibat no iletebilir misiniz. Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

• arkadaşlar ping zamanlarınızı paylaşabilir misiniz ?

vie.valve.net

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e1/c3/76/e1c3762411e66e01c9890956be0090b0.png&t=0&width=480&text=1
  • KOD - 7 7 2 1 4 1 C 6 -

ABONE - NECATİ MUTLU -

ÜCRETSİZ 1 AY KULLANIN !!!

• Ya anlamıyorum arkadaş bir şeyi. yaklaşık 1.5 yıldır Milleni 35 tarifesi kullanıyorum. Şuan ödediğim model dahil 107 lira civarında. 100mbps bi tarifeye geçmeyi düşünüyordum, hatta TTNetten baktım önce.

Daha sonra neyse millenicom'dan sorgulatırım diye bırakmıştım. Bugün müşteri hizmetleri aradı 24 ay taahhütlü bir tarife sundu eyvallah.

Peki internetteİlk 3 Ay 79,90 TL Kalan 9 Ay 104,90 TL olan bir tarife de var 12 aylık ? Ama şart ne, yeni kullanıcı.

Kardeşim zorla başka firmaya geçirtiyorsunuz, 1.5 yıldır - ayda 250gb'nin üstünde kota bile kullanmayan birisi olarak durduk yere başka firmaya geçirteceksiniz beni. Niye biz eski bir müşteri olarak bu kampanyada faydalanamıyoruz varmı açıklama ?

Ben şimdi sırf bu yüzden, başka hiç bir sebep yokken aynı fiyata Turknete geçiş yapacağım.

@millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 11 Ağustos 2021; 14:41:1 >

• En iyi seçim bence de türknet 100 tlye sınırsız tahadütsüz altyapının desteklediği maksimum hızı alabiliyorsun. Başka bir seçim olarak netspeed de var oda gayet güzel. Ben netspeed kullanıyorum gayet memnunum. İstersen sana tracert ve ping testlerini atabilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderBolt_36

En iyi seçim bence de türknet 100 tlye sınırsız tahadütsüz altyapının desteklediği maksimum hızı alabiliyorsun. Başka bir seçim olarak netspeed de var oda gayet güzel. Ben netspeed kullanıyorum gayet memnunum. İstersen sana tracert ve ping testlerini atabilirim.

Önceden her ikisini de kullandım. Netspeed düşünmüyorum. 100lük TürkNete bakacağım ama büyük ihtimal eve geçince.

• Merhaba arkadaşlar Turknetten Millenicom a geçiş yaptım malum fiyatlar yüzünden Hızım aynı 100 mbit alıyorum. Ayrıca canlı müşteri hizmetleri desteği var. 0850333033 müşteri hizmetlerine aşağıdaki promosyon kodunu söyleyerek 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Üye olmak isterseniz promosyon kodu

C9E47D1E

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün millenicom müşteri hizmetleri diye bir kişi aradı ve artık 19 mayıs itibariyle devlet tarafından internet paketleri tahhütlü olacak diyerek konuya girdi arayan kişi 2 senelik taahhüt paketi satın almaya zorladı beni eğer alırsam 149 tl dedi sonra olmaz öyle şey taahhütsüzlüğü ne zaman bıraktınız sırf o yüzden tercih sebebimsiniz diye çıkışınca 'siz bizim uzun yıllardır müşterimizsiniz şu an 136 tl ödüyorsunuz 114 tl 2 yıllık sözleşme ve 1 seneyi doldurunca istediğiniz an sözleşmeyi bırakabilme şansına sahip olacaksınız sabit fiyat garantisiyle' dedi direkt şüphelendiğim için dur kardeşim ben bi düşüneyim dedim, çok büyük ihtimalle dolandırmaya çalıştılar ben onay versem kart bilgilerini isteseler zaten küfürü basardım ayrı konu ama bu tip aranmalara, aldatılmalara karşı millenicomun ne tür çözümleri var müşterileri mağduriyetten korumak adına merak ediyorum takipçisiyim..

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.