Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
19
Favori
228.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 609
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (109 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (764 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
19 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1684 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Yaklaşık 1 gündur sol altyapısı 9836109 no'lu aboneligimde internet yok.Internet isigi kirmizi yaniyor yaklasik 2 yildir kullaniyorum ilk defa boyle birsey oldu.

Edit:Duzeldi.
    Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.
  • Yarbay
    9342 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

Alıntıları Göster
    şuan düzeldi fakat dün tekrar saat 4 gibi gitti 7 de geldi bugunde aynı sorun olursa yazacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj

Neden böyle düşündüğünüzü de yazsanız keşke. Benim altyapım superonline fiber internet. Turk.net veya diğer internet sağlayıcıları fiber veremiyor ama millenicom (sanırım turkcell altyapısını kullanmak için onların anlaşması var) 100 mbit verebileceğini söylüyor 109 tl'ye. Ne dersiniz bağlatılır mı?

Bu arada bi not geçeyim turkcell fiber kullanırken 50 olan hızımı 100'e çıkardıklarında tüm platformlara bağlanabildiğim gerçek değerler düşmüştü. sanki bir sanal sınırlandırma var gibiydi. sırf bu yüzden değiştireceğim Turkcell Superonline Fiber'i.

|
    |
    gacvokem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ziyaadak

aynı altyapı denilen de galiba türktelekomun eşsiz benzersiz altyapısı galiba :)

|
    |
  • Yarbay
    2009 Mesaj

Bu yavşak firmadan uzak durun arkadaşlar.

2 aydır sabah akşam aradılar 8mbps olan internetinizi altyapınız destekliyor diyerek 35 mbps'ye geçirelim dediler.

Araştırdık ettik altyapı destekliyor. Sonra gitti 400 küsür TL verip modem aldık, modemi denmek için geçiş yapmadan 2 gün önce kurdum internete giriyordu.

Bugün geçiş yaptık, geçiş yaptığımız andan itibaren internetimiz yok. Saat 18:30'dan beri defalarca aradım, whatapp'dan yazdım geri dönüş yapan yok. Sonra biz sizi arayacağız 1 saat sonra dediler arayan da yok. Cep telefonunun internetini kullanıyoruz.

ÇOK YARDIMCI OLUYORSUNUZ SAĞOLUN. @millenicom

• Yarbay
    2009 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: godoro

Pişmankez pişmanım...

Daha önce Superonline fiber kullanıyordum, bunlarda aynı altyapıyı kullanıyoruz deyince promosyona kanıp 13 ay önce millenicom fibere geçmiştim.

Son 3 aydır internet hızım dalgalanıyor, 25mbps/5mbps arasında. Sık sık kopuyor.

Btk hız testi uygulaması "bağlantınız stabil değil" uyarısı verip hız testi dahi yapmıyor.

Youtube'ta 1080p seçeneği çıkmıyor onu bırakın bazı saatlerde 144p kalitesizliğine mahkum oluyoruz.

Kızım zoomdan öğretmenine bağlanamıyor.

2 aydır sürekli çağrı merkeziyle görüşüyorum. 3 kez yetkili bana teknik servis yonlendirecegini söyledi gelen giden yok. Geçen persembe yusuf bey t.servisi acilen gönderiyorum, hızınızı 2 katına çıkarıyorum dedi, bugün zeynep hanım diyor ki "yusuf sizin mac, wan bilgilerinizi sisteme girmeyi unutmuş, sizin kaydınız otomatik olarak kapanmış ayrıca hızınızı yukseltemez çünkü bunun için faturanızı yükseltmesi gerekirdi" diyor!.

Bugün zeynep hanıma baglanmak için 55 dakika boyunca uğraştım 4. Çağrı merkezi yetkilisi ancak baglayabildi...

Kanser olmak isteyen millenicom alsın, ben böyle pişmanlık yaşamadım. Bunlarda ciddiyetin c'si yok, umurlarında değil.

Kesinlikle katılıyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    767 Mesaj

yıllardır foruma çok nadir yazıyorum, ama buranın etkisini en azından kendimden bildiğim için yazmak istedim.

bu firmadan uzak durun. aylardır günde 10 kez internetim kopuyor. 50 kere aradım, mesaj attım tık yok. üşenmedim sikayetvar'a üye oldum, şikayet açtım; dönüş şekilleri şu: aradık ulaşamadık. bu da ayrı bir yalan.

evden çalıştığım ve işlerin uzun süredir yoğun olduğu için kapatıp başka bir sağlayıcıya geçmeye cesaret edemedim internetsiz kalma ihtimali olduğu için, ama ilk fırsatta bu şartlatanlarla bağımı koparıp alternatif bir çözüm arayacağım.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    1684 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bu yavşak firmadan uzak durun arkadaşlar.

2 aydır sabah akşam aradılar 8mbps olan internetinizi altyapınız destekliyor diyerek 35 mbps'ye geçirelim dediler.

Araştırdık ettik altyapı destekliyor. Sonra gitti 400 küsür TL verip modem aldık, modemi denmek için geçiş yapmadan 2 gün önce kurdum internete giriyordu.

Bugün geçiş yaptık, geçiş yaptığımız andan itibaren internetimiz yok. Saat 18:30'dan beri defalarca aradım, whatapp'dan yazdım geri dönüş yapan yok. Sonra biz sizi arayacağız 1 saat sonra dediler arayan da yok. Cep telefonunun internetini kullanıyoruz.

ÇOK YARDIMCI OLUYORSUNUZ SAĞOLUN. @millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim, soy isim irtibat no iletebilir misiniz. Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    268 Mesaj

arkadaşlar ping zamanlarınızı paylaşabilir misiniz ?

vie.valve.net

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e1/c3/76/e1c3762411e66e01c9890956be0090b0.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.